Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Chcę zniszczyć koledze serwer !


bubencja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuję cheatów, bugów i innych rzeczy dzięki którym dam rade zniszczyć komuś serwer!

 

P.S: Słyszałem o komędzie którą gdy AdmiN wpisze gracze mogą

wziąść sobie dowolną rangę np. OP, VIP

Yes...

Opublikowano

Zanam hacki i jak zhackowac serwer to jest bardzo proste ale jezeli myslisz ze ja ci o tym powiem to sory ale nie ....

Opublikowano

Głównie chodzi mi o tą komędę.

Większość adminów by jej nie wpisała ale on to ciemnota i wpisze.

 

Chodzi tu chyba o essensial :)

Nie pamiętam jej właśnie, ale kiedyś jej uzywałem.

Yes...

Opublikowano

Pex user nick group set ranga

 

Np. Pex user wiesiek88 group set admin

 

Tylko upewnij sie jakie ma rangi w pex bo zamiast admin może mieć inna nazwę

-----------------------------------------------

502 Bad Gateway

504 Gateway Time-out

23/7 Na MPC :)

-----------------------------------------------

PandoraMT2  2016 - Filmik

PandoraMT2  2014 - Filmik

 

 

 

 

Opublikowano

Pex user nick group set ranga

 

Np. Pex user wiesiek88 group set admin

 

Tylko upewnij sie jakie ma rangi w pex bo zamiast admin może mieć inna nazwę

a jest cos takiego jak ./pex user *

że daje wszystkie możliwe rangi, pozwolenia itd. ??

Yes...

Opublikowano

Nie możesz tylko 1 range mieć wiec upewnij sie albo jak znasz sie na edycji uprawnień to możesz pozmieniać uprawnienia zwykłego gracza tak zeby miał uprawnienia admina. I wyślij mu zmieniony i niech wgra to na server

 

 

Up o tego nie wiedzialem like

-----------------------------------------------

502 Bad Gateway

504 Gateway Time-out

23/7 Na MPC :)

-----------------------------------------------

PandoraMT2  2016 - Filmik

PandoraMT2  2014 - Filmik

 

 

 

 

Opublikowano

Jeśli kolega zna się na serwerach i ma dobrze zabezpieczony serwer to jest mała szansa na to że można taki serwer zniszczyć.

Istnieją też boty używające list proxy typu znanego ParadiGM.

Ja niestety dalej pomóc nie mogę bo myślę że to zachowanie chamskie.

  

Opublikowano

Napisz mi na PW IP serwera, oraz skontaktuj się ze mną na skype "Aramx22" to porozmawiamy na temat takiego serwera...

bottom-separator.png


Pogadaj ze mną na...


blxoosm.png


bottom-separator.png

Opublikowano
To chyba jest komenda /ip NICK
 

 

ponieważ byłem kiedyś adminem i tak dla testów chciałem sprawdzić jakie ktoś ma ip xD

Co się później okazało dałem mu na chwilke opa xD ale zaraz zabrałem.

1387475061-U885056.png


 Z wami od 23 Marca 2013  <3 


 

Opublikowano

Namów go żeby wpisał

/pex user <twój nick> add '*'

 

da to tobie wszystkie uprawnienia a wtedy wpiszesz /pex group tam bedziesz miał liste grup i powpisujesz po kolei

/pex group <nazwa grupy> add '*'

 

i wpisz szybko

/deop <nick kolegi>

 

a potem

/pex user <nick kolegi> group set <nazwa rangi gracza>
Opublikowano

Launcher WeepCraft ma Funkcje Crashowania serwera oraz go zabotowania Osobiście tego nie polecam

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

Niech wpisze

/pex group (nazwa grupy domyślnej (najczęściej to jest gracz)) add *

Wtedy wszyscy z rangą domyślną będą mieli wszystkie uprawnienia :D

Opublikowano

A mi taki nie śmieszny ,,kawał" zrobił Shock nie dawno

 

/pex user off add *

 

Osoba która jest adminem pomyśli że ,,off" wyłącza ,,*" jednak tak na prawdę daję uprawnienia graczu o nicku off

  

Opublikowano

"Chcę zniszczyć koledze serwer !" - Zajebistego ma kolegę Twój kolega...bez komentarza. A Wy mu jeszcze pomagacie ... za głupie lajki ..... :(

„Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa”


                                                                             Rudy Krasnolud z Wiedźmina

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...