Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wybór myszki pod PVP i Parkour!


szymonidas11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli umiesz grać to myszka nie ma znaczenia.

Ale żeby nie było spamu to kup A4Tech X7 kolega ma i ją chwali.

surprise motherfucker


 

Gość michal12386
Opublikowano

myszka nie ma nic do tego - zmień ustawienia czułości w grze albo pobierz nodusa ( auto atak ;) )

Opublikowano

Moja myszka to :

Microsoft Optical Mouse 100

Możecie mnie wyśmiać - proszę bardzo

Taka myszka w zwyczajności starczy :D

A do czułości w MC mam 80% :D

Opublikowano

Jak dla Mnie bezsensowne jest wydawanie pieniędzy na myszke która i tak nic Ci nie zmieni:3

 

Tak jak z ludźmi którzy myślą ,że jak kupią słuchawki za 300 zł to grają lepiej w Counter Strike 1.6

Opublikowano

A no i widzę, że moja argumentacja jest popierana :)

Bo tak samo klawisze W S A D sa ważne, to może zapytajmy jaka klawiatura ;)

Serwer SURVIVAL + działki w mieście

IP: s1.minesrv.pl

Zapraszam!

Opublikowano

Dokładnie. Jedyna zmiana która może odczuwalnie wpłynąć na naszą gre jest zmiana krzesła:3

  • 1 rok później...
Opublikowano

powiem tak jeżeli masz określony budżet to ,kup taką za połowę budżetu a za resztę dokup jakąś podkładkę

 

polecę od siebie Natec Genesis gx 77 wygodna i się sprawdzi do twoich zachcianek (btw nie kupuj myszy z double/triple/quadra clickiem) bo to nic nie daje sam wiem bo testowałem na różne sposoby i nie słuchaj tych co mówią ,że jak masz double to bijesz więcej itp to ściema

bo oni się bić nie umieją tak samo z parkour nie potrzebna ci kosmos mysz a jak chcesz jakąś konkretną to patrz na parametry i wygląd

a te bajery to na bok

 

w skrócie nie kupuj jakiś prze bajerowanych myszek tylko kupuj wygodną i o dobrych parametrach

Opublikowano

MYSZ A4TECH XGAME X7

d5ea2ef187c3cf6c.png


Fan Realu


Posiadam kanał na youtube wraz z kolega


Gram w Minecrafta , League of Legends , Call of Duty 4.

Opublikowano

Ja już od dłuższego czasu korzystam z

A4Tech Bloody V7

Myszka baaardzo dobra, do pvp idealna. Oprócz minecraft'a sprawdza się też w CS itp.

Parametry techniczne:
Rozdzielczość: 200 dpi do 3200 dpi (5 zakresów regulacji)
Przetwarzanie obrazu: 368 mega pikseli / sekundę
Przyspieszenie: 30g
Prędkość śledzenia: 75 cali / sec
Czas reakcji przycisków: 1ms
160K pamięci wewnętrznej

Ilość przycisków: 7 przycisków + kółko

ICraft

Survival + Gildie + Specjalne itemy

icraft.yfun.pl
[1.10, 1.9, 1.8]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...