Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PodlaskiCraft [1.5.2] [FreeBuild] [Dzialki] [20 Slotow] [Pilnie Szukamy Adminow/Modow]!


Prazek3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
prezentacjax.png
reklama2g.png
informacjeo.png

083.gif Adres IP:podlaskicraft.srvmc.pl
083.gif Typ Serwera:FreeBuild
083.gif Potwory:Tak
083.gif Zwierzeta:Tak
083.gif PvP:Nie
083.gif Premium:Nie
083.gif Sloty:20
083.gif Biala Lista:Nie
083.gif Nether:Tak
083.gif On/Off: ikonkabf.png
pluginyy.png
Wystarczajaco
ekipab.png
Prazek-HeadAdmin
Blades-HeadAdmin
Ziomek653-Admin
infododatkowe.png
Witam
Jak widac wyzej serwer ma 20 slotow i jest to FreeBuild czyli dokladniej serwer z dzialkami mysle ze sporo osob lubi ten typ.Administracja na serwerze to nie "dzieciarnia" Headadmin Blades ma 18 lat Prazek 17 Admin Ziomek653 16 wiec serwer jest jak najbardziej ogarniety.Pilnie potrzebujemy adminow/modow wiek na admina to minimum 15 lat+skladka na serwer admin glownie bedzie potrzebny do dawania dzialek i pomaganiu w eventach.Dla osob ponizej 15 roku zycia ktorzy chca zostac adminami/modami robimy test na ts-ie.U dolu dodaje kilka screenow z gry i wzor podania na admina/moda
Nick: Tutaj wpisz twój nick na serwerze
Wiek:
Jak długo grasz w Minecraft'a:
Ile grasz dziennie w Minecraft'a[na naszym serwerze]:
Znajomość pluginów: Bardzo dobra/ średnia/ w ogóle
Znajomość regulaminów: Bardzo dobra/ średnia/ w ogóle
Posiadasz mikrofon: Tak/Nie
Czy jesteś w stanie składać się co miesiąc po 11zl SMS? ?: Tak/Nie
Dlaczego ja?: Krótko dlaczego jesteś ten wyjątkowy
Podania mozna skladac pod reklama!!!!!!
Screeny:
Spawn:

spawnci.png

spawn1a.png

spawn2.png

/warp Swinie

swinie.png

Dzialki ViP 40x40!!!

vipnd.png

/warp Welna

welna.png

/warp Piasek

piasek.png

/warp Las

lasce.png

/warp Kopalnia
/warp Galeria

galeriac.png

Info o Dzialkach
Dzialek posiadamy okolo 70 15x15 jezeli ktos chce dostac dzialke prosze stanac na niej i napisac do admina.

dzialki.png

Prosze o usuniecie pozostalych reklam powody wyslalem na pw Antixa!!!!

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Rekrut
Opublikowano

nie zagram, bo jest wiele pluginów, które automatycznie dają działkę, co znacznie upraszcza i ułatwia grę.

np. plotme, nie słyszałeś o nim?

Opublikowano

Witam Nie zagram ponieważ sam się zajmuje własnym serwerem ale jeżeli nie słyszeliście o plotme to Polecam SimpleRegionMarket Dobrze skonfigurujesz i Będzie Ok. jak będziesz potrzebował pomocy pisz na GG:5345153 chętnie pomoge :)

Opublikowano
Nick: Kacper5646
Wiek: 14
Jak długo grasz w Minecraft'a: 2lata
Ile grasz dziennie w Minecraft'a[na naszym serwerze]: 3/4h
Znajomość pluginów: 9/10
Znajomość regulaminów: Bardzo dobra
Posiadasz mikrofon:Nie
Czy jesteś w stanie składać się co miesiąc po 11zl SMS? ?:Nie
Dlaczego ja?: Bo ogarniam cmd jestem ogarnięty ,znam sie na tym

.

Opublikowano

Nick:Mchardpl

Wiek:14

Jak długo grasz w Minecraft'a:Sporo od początku Mc beta;]

Ile grasz dziennie w Minecraft'a[na naszym serwerze]:Wszystko zależy tak naprawdę od nauki nie jestem wstanie powiedzieć ile ale w wekend. 4-7 H

Znajomość pluginów: Średnia miałem przerwę i zapomniam nazw niekiedy więc ze mnie technik nie jest świetny ;p

Znajomość regulaminów: Bardzo dobra

Posiadasz mikrofon: Tak

Czy jesteś w stanie składać się co miesiąc po 11zl SMS? ?: Tak

Dlaczego ja?:Potrafię bardzo dobrze budować i robię strony html + css ale tylko jak mam chęci

Opublikowano

Nick:HatredPlay
Wiek:17
Jak długo grasz w Minecraft'a:~3 lata
Ile grasz dziennie w Minecraft'a[na naszym serwerze]:roznie mysle ze dziennie moge poswiecic 1 godz
Znajomość pluginów: Znikoma wrecz zerowa.
Znajomość regulaminów: Bardzo dobra
Posiadasz mikrofon: Tak
Czy jesteś w stanie składać się co miesiąc po 11zl SMS? ?: Nie i mysle ze nie trzeba bedzie robic skladek poprzez strzedawanie vip'a
Dlaczego ja?:Oferuje strone internetowa w technologi html5 i css3 na wysokim poziomie dodatkowo nie strzelam fochow ;D

Opublikowano

Kosiarz chetnie bym cie przyjal ale jest problem 1h to troche malo dzialki dawac itp chetnie naucze ale gorzej bo skladki nie ma a to sie bardzo przyda

Opublikowano

Kosiarz chetnie bym cie przyjal ale jest problem 1h to troche malo dzialki dawac itp chetnie naucze ale gorzej bo skladki nie ma a to sie bardzo przyda

Hmmm z ta 1 godz to przesadzilem sadze , ze 2 godz dam a w dni wolne tak dlugo na ile mi pozwola oczy :D co do skladek to mozna cos wykombinowac prawda? :) aaaaa i wyslalem do cb priv nie wiem czy widziales

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...