Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7] Mody mc.blackskill [Thaumcraft][ExtraBiomesXL][BC3][IC2][LogisticPipes][AnimalBikes][MFFS][ThermalExpansion][Metallurgy][Automatyczny sklep]


Gość Weeker

Czy chcieli byście aby na serwerze był Greg Tech?  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcieli by?cie aby na serwerze by? Greg Tech?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Grucha napraw ts bo sie sypnol

Napisz na pw passy do VPS

 

 

Zapraszamy na serwer dzisiaj o 16:00 konkursy ! do wygrania mvip i vip !

Opublikowano

Chciałbym zagrać, lecz wywala mi błąd "end of stream" ;(

 

Mamy chwilowe problem z maszyną jak na razie serwer działa zobaczymy co będzie później.

Opublikowano

Nowa mapa zapraszam ! od teraz każdy ma równe szanse bycia najlepszym !

Opublikowano

Możecie wgrać TooManyItems do paczki, łatwiej się w recepturach będzie połapać :)
Zobaczę sobie serwer z ciekawości :)

"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday."

Opublikowano

Możecie wgrać TooManyItems do paczki, łatwiej się w recepturach będzie połapać :)

Zobaczę sobie serwer z ciekawości :)

Na serwerze jest NEI też pokazuje receptury itemów i jest też crafting guide :>

Opublikowano

Na serwerze gra się przyjemnie, wbijać i podziwiać :)

"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday."

Opublikowano

ja tak samo mam juz 5 uhsp:D 3 z eventu

 

Dlaczego jak wbijam mam error i DC z serwera:

 

Session Dataes doesnt corrispond please wait the end of session????!!!!!!

 

mam tez error przez 15 min. i dopiero moge wbić i tak zawsze np:jak mnie kiknie znów 15 min

Daj +

Opublikowano

ja tak samo mam juz 5 uhsp:D 3 z eventu

 

Dlaczego jak wbijam mam error i DC z serwera:

 

Session Dataes doesnt corrispond please wait the end of session????!!!!!!

 

mam tez error przez 15 min. i dopiero moge wbić i tak zawsze np:jak mnie kiknie znów 15 min

Ponieważ trwa sesja.

Słyszałem,że jak grucha zrobie nową paczkę bedzie znowu nowa mapa!

Nie będzie na razie nowej mapy
Opublikowano

"You do not have FML, installed you cannot connect to this server"
A gdy FML instaluję minecraft się nie włączy.
Pozdro dla autora paczki.

competitions,proportional,456,186,60fbec

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...