Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7] Mody mc.blackskill [Thaumcraft][ExtraBiomesXL][BC3][IC2][LogisticPipes][AnimalBikes][MFFS][ThermalExpansion][Metallurgy][Automatyczny sklep]


Gość Weeker

Czy chcieli byście aby na serwerze był Greg Tech?  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcieli by?cie aby na serwerze by? Greg Tech?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

69913986.png

!Nie usuwać tego obrazka! ~Czaka
informacjeq.png

strzalka.gifTYP: 4FuN + Survival na Epickich modach

strzalka.gifSloty: 20

strzalka.gifIP: 37.59.10.167

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie wymagane

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

administracjai.png

Head Admini: RuMcAjS, GruchaKs

paczkamo.png
Adv.Machines
AnimalBikes
BilioCraft
BioLock

RedPower
CC Cable
Compact Colars
Computer craft
CraftGuide
Ic2NuclearControl
InventoryTweaks
IronChest
MFFS
Adv.SolarPanel
GraviSuite
SecretRoomsMod
ShowDur
ThaumCraft
ThermalExpansion
Usefulfood
AdditionalPipes
BuildCraft3
EnderStorage
Forestry
IC2
Metallurgy 2.4
More bows
Railcraft
Extra Biomes XL</center>



zrzuty.png

20130427093257.png

20130427093430.png
paczkamo.png


By zagrać na serwerze musicie pobrać paczkę modów która znajduje się pod tym linkiem





http://www6.zippyshare.com/v/25187308/file.html

https://www.virustotal.com/pl/url/c9fc95a10dc334785821b3d99d5a1c43f30df9f7864ca5e938ba405b1c2bb8ab/analysis/1368347446/




Zapraszamy serdecznie!
  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Po pierwsze musicie zmienić wersję mc na 1.4.7 i przed wsadzeniem czegoś do minecraftj.jar usuńcie pierw meta-inf i póżniej wgrajcie pliki które mają tam iść

Opublikowano

Czy ta paczka na pewno jest dobrze zrobiona? :|

Tak jest dobrze zrobiona, jakoś na i inni gracze jakoś na niej gramy ;p
Opublikowano

Osobiście mam problem z tym, że gdy odpalam mc to mi pokazuje błąd, że nie mam czegoś tam a robiłem wszystko tak jak kazano... Znajoma ma to samo ;|

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Osobiście mam problem z tym, że gdy odpalam mc to mi pokazuje błąd, że nie mam czegoś tam a robiłem wszystko tak jak kazano... Znajoma ma to samo ;|

Upewnij się czy zmieniłeś wersję na 1.4.7 oraz czy wgrałeś to do czystej paczki bez pozostałości innych modów, i jeżeli nadal tak masz to usuń meta inf i wgraj jeszcze raz
Opublikowano

Upewnij się czy zmieniłeś wersję na 1.4.7 oraz czy wgrałeś to do czystej paczki bez pozostałości innych modów, i jeżeli nadal tak masz to usuń meta inf i wgraj jeszcze raz

Gdybym tego nie zrobił miliard razy nie zawracałbym wam dupy :P

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Gdybym tego nie zrobił miliard razy nie zawracałbym wam dupy :P

Specjalnie symulowałem błąd i okazało się że nie zmieniłem wersji 1.4.7 albo nie usunąłem meta-inf
Opublikowano

Specjalnie symulowałem błąd i okazało się że nie zmieniłem wersji 1.4.7 albo nie usunąłem meta-inf

Sugerujesz coś?

1384358313-U695412.png

Opublikowano

witam mam pewien problem a taki iż jak wł mc to ładuje się pasek pisze done loading i nic dalej się nie dzieje

Opublikowano

Zapraszam admina na serwer bo dwójka z graczy bije mnie na Mojej działce za NIC. :16556512446448509894.pngs0i1pyfoflid.png

Myślimy nad naborem na kolejnych moderatorów, więc myślę że takie sytuacje nie będą się powtarzały.
Opublikowano

Dalej jest oferta 11.01 ZŁ S-Vip ?

Specs:

Intel Core i7 6700k 4GHz | MSI B150 Gaming M3 MSI Armor Geforce GTX 1060 6GB OC DDR5
DR4 16GB 2400 MHz HyperX Fury Black (2x8GB, CL15) | Be Quiet! Pure Power 9 600W
SSD Kingston Suv400s37|240g / Western Digital WDC 1TB
Windows 10 Pro x64

 

 

Opublikowano

Myślimy nad naborem na kolejnych moderatorów, więc myślę że takie sytuacje nie będą się powtarzały.

A czy mogę liczyć na to, że dostaną oni bana?

1384358313-U695412.png

Opublikowano

A czy mogę liczyć na to, że dostaną oni bana?

Postaram się wyjaśnić całą tą sytuację i na pewno zostaną ukarani.

Dalej jest oferta 11.01 ZŁ S-Vip ?

Razem z administracją postanowiłem na stałe zmienić cenę svipa na 11.07 i vipa na 7.38 ze względu na to że każdy ma mieć szansę zdobycia tego vipa bo stara cena na prawdę trochę odstraszała
Opublikowano

Postaram się wyjaśnić całą tą sytuację i na pewno zostaną ukarani.

Nie ma zbytnio czego wyjaśniać. Ktoś ich tp do do naszych cubów i postanowili zrobić sobie "armagedon" nagrałem również jak mnie leją, lecz te ssy powinny Ci wystarczyć. Głownie napastowali mnie(Czeli), Misia1200 oraz po części spajk00

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Nie ma zbytnio czego wyjaśniać. Ktoś ich tp do do naszych cubów i postanowili zrobić sobie "armagedon" nagrałem również jak mnie leją, lecz te ssy powinny Ci wystarczyć. Głownie napastowali mnie(Czeli), Misia1200 oraz po części spajk00

Wszystko się wyjaśni jak sprawdzę dzisiaj logi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...