Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Kultura GM'ów na Metin2.PL


Toperz123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam wątpliwość czy to GM. Ale jak nie to jakiś hacker ....

Co do jego kultury powiem tylko:

Brak wychowania .

 

Pozdrawiam

 

Zgadzasz się ze mną ?

Daj +

Opublikowano

Prawde mowi :D

g5nrqj.jpg


Chejter na emeryturce


Zapraszam na servery : ConcordiaMT2 [Najepszy Hard], Alistria [Najlepszy Medium/Easy]


Nie polecam servera : Ravia.eu


Opublikowano

Beka z typa ;D

moja-sygn_rxassap.jpg
20 postów [v]100 postów [x]
40 postów [v]130 postów [x]
50 postów [v]160 postów [x]

70 postów [x]200 postów [x]

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

 

eVFTrXA.jpg

 

I to niby ma być ten wielki Team PL'a?

po 1 dzieciaku.

To na pewno nie jest GM. GM ma przed nickiem [GM]Nick oraz znaczek gm nad głową.

 

Zachowujesz się jak 5 letni dzieciak haha ^^

Opublikowano

Nie widzicie, ze on ma 2 metiny odpalone ? + Pyta się o pomoc. Pomyslcie, że ludzie wchodza teraz w tą strone a to jest troll, ktory nie ma 5 lat ale z 13 ;) I udaje aby was potrolować + zdobyc pasy ;)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1026053-pwifi-fastem/

 

PROSZE O POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FATEM LIMI LIKE ZA SZYBA POMOC!

Opublikowano

To nie jest GM..

Ma przed nicki lGml ,a nie [GM]

 

W dodatku ten co napisał tak o naszym Papieżu powinien dostać wypier..

Niech idzie obrażać kolegów ,a nie świętą osobe.

58121063168705213211.png

Opublikowano

Ale fake...

                                                                                              ZR_o79.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...