Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Kultura GM'ów na Metin2.PL


Toperz123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak tak, to ciekawe czemu miał nick Gm i zapraszał na http://ox-metin2.pl -.-

Przecież znak "I" to duża litera i, poza tym to strona do kradzieży kont, oszukuje graczy i tyle, nie wbijaj tam i nie wpisuj swoich passów z PL'a. Koleś to czysta podróbka.

Opublikowano

Przecież znak "I" to duża litera i, poza tym to strona do kradzieży kont, oszukuje graczy i tyle, nie wbijaj tam i nie wpisuj swoich passów z PL'a. Koleś to czysta podróbka.

Już wpisałem i mnie okradli

Opublikowano

Przecież to co napisze prawdziwy GM wyświetla się na pomarańczowo, a ten nawias to albo duże "i" albo shift + backspace.

cg4h.png


Obecnie gram na prywatnym serwerze World of Warcraft - Sunwell.pl


Opublikowano

2k13, a gimbaza nadal się nabiera na "strony z darmowymi sm itp." <3

 

Nie trzeba było się długo przyglądać na nick, skoro administracja ma prefixy [ ] a nie I I =D

 

Czasem można się tu dobrze pośmiać ^^..

footer_logo.png

Opublikowano

Coś mi się wydaje że koleś trolluje, skoro potrafił założyć konto na mpcforum, założył temat oraz zrobił ss. Up'nął go i wrzucił do tematu to najwyraźniej nie jest tak głupi xD

//Reklama OFF.

Opublikowano

Coś mi się wydaje że koleś trolluje, skoro potrafił założyć konto na mpcforum, założył temat oraz zrobił ss. Up'nął go i wrzucił do tematu to najwyraźniej nie jest tak głupi xD

Skąd wiesz że przed tym nie szukał 2h po necie jak zrobić temat na mpc? :D

Jak dla mnie to autor tematu jest po prostu dzieckiem ^^

23/7 na MPC ;__;

kccsoc.jpg

Opublikowano

Przecież to co napisze prawdziwy GM wyświetla się na pomarańczowo, a ten nawias to albo duże "i" albo shift + backspace.

Po pierwsze Pan GM Xaar pisał mi na szept że tekst wyświetla się na złoto tylko od 9:00 do 22:00 a on pracuje w innych godzinach

Opublikowano

specjalnie dla was znalazłem :3

 

szept z gm

(jestem skurwielem, zgłaszam boty :D)

 

http://scr.hu/1071/x4s5l

 

ss z fragmentu kłótni typcia z gm

 

 

http://scr.hu/1071/g2cwz

 

w skrócie - na szepcie na złoto, na normalnym czacie na biało, ale można z łatwością rozpoznać nawias kwadratowy - []

Pamiętajcie jakby co to gwałcę za pieniądze. Dla znajmoch taniej

1342438901-U0.png

jam jest król nobuf.

można mnie spotkać grającego w metina.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...