Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Runiczne Bronie (Metin2Beta) + Runiczne Ostrze


Asti™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niestety jej nie robiłem xD
może dodam kiedyś mój własny komplet broni jak będzie duuużo lików w tym temacie xD

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Up item_list.txt masz w locale_pl

 

a pliczki pewnie do item,iconke do icon/item

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Tylko runiczne ostrze posiada plik dds a reszta broni ich nie ma.

w paczce masz tekstóre do wszystkich broni jej nazwa weapon_choegogeup01_06.dds

Opublikowano

Plik tga tej 2 ręki jest uszkodzony -_-

Przez co nie widzę ikonek w eq a tak to wszystko ok .

nwm czy on dziala czy nie bo nie pobieralem ale jesli tobie nie dziala masz tutaj tylko zapisz jako tga.

dragonspada.png

sygna1.png

Opublikowano

Plik tga tej 2 ręki jest uszkodzony -_-

Przez co nie widzę ikonek w eq a tak to wszystko ok .

ikonki wszystkich broni są poprawne i wcale nie uszkodzone. widocznie coś źle dodałeś w item_list skoro nie widzisz ikonki albo źle spakowałeś ikonki powinny być w folderze "icon" bo z tego miejsca czyta item_list wszystkie ikonki ;)

Opublikowano

Dwuręka oraz ikona do niej została wykradziona z clienta Nexanity.

 

Oczywiście tego nikt nie dopisze BO PO CO. ^^

 

Jak slabo zabezpieczony client to dlaczego nie skorzystac? :D , Naxanity ma jakies prawa autorskie na ta bron? o.O:DxD

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Em, jak zakładam broń to tekstura jest cała biała. Czym to jest spowodowane ;d? proszę o pomoc

 

Trzeba przeczytać uważnie zanim do czegoś się zabiera :)

 

Jak dodajecie broń 2-reczną to nie zmieniajcie nazwy plików. bo wtedy model nie będzie czytał tekstury która jest mu przypisana!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...