Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak się wybić z serwerem?


Teeesik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ten TUT ma za zadanie uświadomić osoby które możliwe o tym nie wiedzą, jak w miarę solidnie wybić się "na górę" z serwerem.

 

A więc zacznijmy:

 

1. Serwer musi posiadać zgraną ekipę, chętną niesienia pomocy graczom.

2. Serwer musi być w pełni ukończony, nie może być takiego czegoś, że: serwer stoi 2 tyg. i nagle przerwa techniczna... Przez to traci się 25% graczy.

3. Pluginy.. Polecam by pluginy były autorskie, te z internetu to już przeżytek...

4. Komunikator głosowy również odgrywa tu wielką rolę.

5. Robić eventy, nie mieć w ekipie kogoś komu "odbije władza do głowy".

6. I co najważniejsze: Być oryginalnym, nie kopiować, nie robić plagiatu, mieć własne pomysły, projektować, tworzyć !

 

Pozdrawiam, QuickDeQ ;).

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gdyby każdy się do tego stosował, to nie było by 90% serwerów z frakcjami ;/

 

Tak, ale jak wspomniałem, tymi wszystkimi serwerami po 10-20 slotów rzygać się chce, rozumiem te po 200-400 slotów, to już coś ale taki zwykły serwer który postoi max. 2 miesiące to bez sensu..

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

cóż,sposób Nr6 z tą "Oryginalnością" nie do końca się sprawdza.Widziałem już masę serwerów które nic nie skopiowały i popadały po 2 miesiącach,i znam też serwery które kopiują mapki i są bardzo sławne.Nie wymieniłeś też innego bardzo ważnego punktu,między innymi "zachęcające reklamy".

Owszem,reklamowanie swojego serwera pod innymi serwerami jest bardzo chamskie.Ale za to można nagrywać na youtube własne serie z danego serwera,zwiastuny itd...

Tutek dobry ale brakuje tutaj jeszcze czegoś ;P

Opublikowano

1. Zgadzam się.

2. Zgadzam się.

3. Z tym się nie zgadzam. Wystarczy umiejętnie podejść do nich. W sieci jest multum ciekawych, aktualnych pluginów, a nie każdy potrafi napisać własne czy zlecić odpłatnie innej osobie.

4. Zgadzam się, ale 3/4 społeczności w Minecraft jest w wieku: 10-14 lat, więc oni rozmawiają między sobą zazwyczaj na Skype^^

5. Zgadzam się, ale event-y muszą być różnego rodzaju. Jeden rodzaj szybko się nudzi.

6. Zgadzam się. Niektórzy nie mają własnych pomysłów, więc kopiują cudze. Chamstwo i tyle.

 

Poradnik średniej jakości. 5/10

Opublikowano

No tut w miare OK, ale chyba wszystko to co napisałeś jest jasne. Chociaż fakt faktem, że serwerów typu FB 20 slot jest masa, ale w czym nam to przeszkadza? Kto chce to wejdzie na taki serwer, a kto nie chce to po prostu przerzuci się na +200 slot itp. :C

Szanuj innych, za tymi pikselami są ludzie.

"Z racją jest jak z dupą - każdy ma swoją"

Opublikowano

Tutek dość wiadomy, aczkolwiek spodziewałem się tutaj sposobów rozleklamowania serwera. Ale łap like'a za chęci ;)

JuTubers . PL



Zapraszam


Opublikowano

1. Zgadzam się.

2. Zgadzam się.

3. Z tym się nie zgadzam. Wystarczy umiejętnie podejść do nich. W sieci jest multum ciekawych, aktualnych pluginów, a nie każdy potrafi napisać własne czy zlecić odpłatnie innej osobie.

4. Zgadzam się, ale 3/4 społeczności w Minecraft jest w wieku: 10-14 lat, więc oni rozmawiają między sobą zazwyczaj na Skype^^

5. Zgadzam się, ale event-y muszą być różnego rodzaju. Jeden rodzaj szybko się nudzi.

6. Zgadzam się. Niektórzy nie mają własnych pomysłów, więc kopiują cudze. Chamstwo i tyle.

 

Poradnik średniej jakości. 5/10

 

Co do punktu 4. Wież mi lub nie, ale znam osoby które mają po 20-pare lat i nadal grają w minecrafta.

 

 

Akurat chce otworzyc server zasrosuje sie do twoich porad :)

 

Życzę Ci powodzenia :).

 

 

 

Dzięki pomogło. xD

 

Proszę.

 

 

No tut w miare OK, ale chyba wszystko to co napisałeś jest jasne. Chociaż fakt faktem, że serwerów typu FB 20 slot jest masa, ale w czym nam to przeszkadza? Kto chce to wejdzie na taki serwer, a kto nie chce to po prostu przerzuci się na +200 slot itp. :C

 

Nie wiem czy komuś to przeszkadza, czy też nie, jak wspomniałem poradnik jest tylko dla tzw. zielonych ;P. A wg. mnie zakładanie serwera na miesiąc to wywalanie pieniędzy w błoto, powinno być tak jak kiedyś co 1 raz pojawiło się multi, że były 2-3 serwery, i porządne i można było pograć pare miesięcy a nie..

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

No i najważniejsze, mieć kase, bo taki server, który upadnie po miechu ? Tragedia ...

@Topic Moż kiedyś zrobie własny server i się zastosuje ;), całkiem przydatny tutek, ale co do 3 punktu np. fractions i te inne znane pluginy nie muszą być po polsku, ponieważ gracze znają cmd nie których pluginów :D.No ale masz tego plusika na zachęte. :).

647041416238306889721.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...