Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Sugestia]Dodanie nowe pkt w regulaminie statusów


Maximus™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.Mam taką małą sugestie żeby w regulaminie statusów dodać jeden pkt że można wstawiać linki z Kurnika tak jak z Haxballa ponieważ to jest fajna gra i widzę że dużo osób zaczyna grać na kurniku ;P

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Dodajmy również możliwość wstawiania linków do red*** bo są tam fajne filmiki.

Haxball ma swój dział na forum, więc umieszczanie linków nawiązujących do tej gry nie stanowi większego problemu, ale naprawdę, warto zachować umiar bo niedługo statusy zamienią się w jeden, wielki odnośnik do wszelkich stron, czy portali.

Ja na nie.

Opublikowano

zacznijmy od tego czy regulamin statusów jest egzekwowany?

widzę wiele statusów łamiących ten regulamin przykładowo pisanie 3takich samych statusów w krótkim odstępie czasowym, i nie widze zeby jakiś global łasił się do ukarania kogoś.

 

Ja jestem neutralny bo zawsze mówiłem, że ten regulamin nic nie da

tak czy siak i tak bd dawać inne linki wiec to nie ma sensu

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Dodajmy również możliwość wstawiania linków do red*** bo są tam fajne filmiki.

Haxball ma swój dział na forum, więc umieszczanie linków nawiązujących do tej gry nie stanowi większego problemu, ale naprawdę, warto zachować umiar bo niedługo statusy zamienią się w jeden, wielki odnośnik do wszelkich stron, czy portali.

Ja na nie.

Wiesz wredna jeżeli chcesz dawać do red*** to dawaj nikt ci nie zabroni :D

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Dodajmy również możliwość wstawiania linków do red*** bo są tam fajne filmiki.

Haxball ma swój dział na forum, więc umieszczanie linków nawiązujących do tej gry nie stanowi większego problemu, ale naprawdę, warto zachować umiar bo niedługo statusy zamienią się w jeden, wielki odnośnik do wszelkich stron, czy portali.

Ja na nie.

 

Bez przesady :C Ktoś ma ochotę pograć w haxball to tworzy room... ale nie ma z kim zagrać więc daje link w statusie i ktoś wchodzi tak? I jest zabawa ;)

Tak samo mogłoby być z kurnikiem... a red*** to wiadomo... ban za pornografię ;]

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Ostatnio zauważyłem, że żadne linki nie są usuwane, nawet te z yt.

 

Na tak, ale można w sumie też pozwolić na Curve Fever i inne gry przeglądarkowe. Najlepiej uogólnić ten punkt.

Opublikowano

Nie potrzeba, bo i tak global moderatorzy nie usuwają zazwyczaj statusów z tymi odnośnikami.

Ale jak już tak bardzo chcesz to zawsze możesz wejść w dział Haxball i tam popisać, a nie robić ze statusów czat.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...