Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Czy warto zaczynac gre na globalu?Na jakim serverze?


NajemneOstrze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@ref

==========================================================================
==========================================================================
================== Pomogłem ?? - Kliknij "Lubie To" ========================

==========================================================================
==========================================================================

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@ref

==========================================================================
==========================================================================
================== Pomogłem ?? - Kliknij "Lubie To" ========================

==========================================================================
==========================================================================

Opublikowano

Jak dla mnie nie warto wracać, mało ludzi gra to nie to co kiedyś, sporo ludzi dobra zabawa i w ogóle było elegancko, a teraz to ludzie na privy się przenoszą, ale większość nowych prywatnych serwerów pada, bo administracja beznadziejna, która nie ogarnia albo po prostu nie wypał. I jak już wrócić na PL'a to s9. :)

9lc2.png

Opublikowano

@ref

==========================================================================
==========================================================================
================== Pomogłem ?? - Kliknij "Lubie To" ========================

==========================================================================
==========================================================================

Opublikowano

Nie opłaca się... Żeby nabić 65+ trzeba IS'a, a ja nie zamierzam wydawać na IS'a takiej sumy.. :)

Za przeproszeniem - gów*o prawda :) Wbicie 75 z kolegami z podobnym lv to są 2x po 24h. Tylko musisz zainwestować w Przepustke, jedną ! Nawet ludzie oferują expienie za kase do 75 :) a bez kolegów wbicie ok 40-42 lv bez przygotowanego eq to kwestia dnia, siedząc 20-24h, a potem wbicie pozostałych 20 to kwestia załatwienia eq i expienia w v1/v2/las/red las :)

Opublikowano

@ref

==========================================================================
==========================================================================
================== Pomogłem ?? - Kliknij "Lubie To" ========================

==========================================================================
==========================================================================

Opublikowano

@ref

==========================================================================
==========================================================================
================== Pomogłem ?? - Kliknij "Lubie To" ========================

==========================================================================
==========================================================================

Opublikowano

Lepiej już chyba na privkach się pobawić, ale jeżeli ktoś już chce zaczynać na metin2.pl to bardzo fajnie sie gra na s17

beznazwy2sj.jpg

Opublikowano

@ref

==========================================================================
==========================================================================
================== Pomogłem ?? - Kliknij "Lubie To" ========================

==========================================================================
==========================================================================

Opublikowano

Dokładnie serwery typu s1,s2,s3,s4 są już bardzo stare i mają tam już swoje ceny, żeby się wybić potrzeba trochę duzo czasu, ale łatwiej jest o wiele np. na s12...

Jeste hejtejem i dobrze mi z tym ziomki ; )

 

Opublikowano

A moim zdaniem najlepiej się gra na Orionie ,ale mało osób już tam Gra niestety ;/

Zresztą każdy serv jest taki sam praktycznie tylko ceny inne i ludzie ;)

Disturbed_by_GfxSmurf.png


Administrator na Serverach MT2 % MC


http://www.mpcforum.pl/topic/939011-zapowiedz-a-survival-frakcjeyouworld-online-247-a-152svfrakcjededyk/#entry7304147 - Już nie długo Start !! Zapraszamy !!


Opublikowano

@ref

==========================================================================
==========================================================================
================== Pomogłem ?? - Kliknij "Lubie To" ========================

==========================================================================
==========================================================================

Opublikowano

@ref

==========================================================================
==========================================================================
================== Pomogłem ?? - Kliknij "Lubie To" ========================

==========================================================================
==========================================================================

Opublikowano

Bardzo polecam server 11 (Arkantes)

Od nie dawna ceny strasznie spadły w dół.

Tanie perły oraz bodzie, łatwo zrobić eq.

Stalki +6 w okolicy 300k gdzie po wbiciu na +9 w dt sprzedajemy po 800/900 kk :)

Arkantes to fajny server wiekszosc poczatkujacych gra w Jinno.

Mili ludzie, mocne gildie..

Co tam dużo mówić

Zapraszam na Arkantes :)

x


Opublikowano

tak warto zaczynać tam masz pewne konto jeżeli dobrze je chronisz możesz je sprzedać jeżeli Ci się znudzi w późniejszym czasie ale trzeba uważać na GM :)

Opublikowano

Jak dla mnie Pl zeszedł na Psy po tym update ostatnim z mapkami lvl'ami itp zrobiła się żenada że stalke +9, bojowy +9 na PL'u dajmy na to s26 (Stal 9 = 50kk :O ) . Dawnej jak miałeś stal i się świeciła to byłeś kimś nie tak jak teraz :> . Ps ; Masz plusika ;]

Opublikowano

zgadzam sie z panem up, stal+9 to bylo wyzwanie ulepszyc, a cena jej to ponad 200kd jak gralem 1,5 roku temu i mozna bylo cos na koniec odzyskac z wyrzuconych pln

Opublikowano

Hm , mam do wyboru s20 , na którym grałem przez długi czas... no i oczywiście zostałem okradziony

albo jakis nowszy na ktorym nadal grają ludzi , nie oszukujmy się s20 już nie jest zaludione ;)

74728028303046433710.png

Opublikowano

Bardzo potrzebny ten temat jak włosy w dupie który niby jest tutkiem a w rzeczywistości to dyskusja. Ku*wa mać każdy po prostu grał na swoim serwie powiedzmy tam "s16" i potem pisze komenta typu "A moim zdaniem s16 jest najlepszy i jest tanio, są fajni ludzie" później kolejny grał na s7 przykładowo i znów koment "s16 najlepszy? s7 jest o wiele lepszy.. tam to dopiero jest atmosfera"
Ten temat jest ku*wa bez sensu..

Nowicjusz
Opublikowano

Co do globala to mam mieszane uczucia. Widząc te serwery które na dzień dzisiejszy startuja aż sie chce iść na globala bo to jedyny serwer który nie padnie.


Polski metin bardzo ale to bardzo się zmienił. Czy wy pamiętacie jak obok nicku nie było lv a gdy braliśmy PVP z koleśiem w mnisiej +3-4 zmieniał na eq 34 +.


To były czasy ta nie pewność w PVP oraz przepełnione serwery. :) Metek tak naprawdę posypał się po wprowadzeniu atl v1/2 na globala. Wszystko się zmieniło... a najbardziej zabolało mnie to że bronie na 75 lv dropią w atl.... gdy już inni ręce sb łamali przy klawiaturce latając na DT w 30 + osób.


Ahhh naprawdę gdy się pomyśli tamte czasy to aż się chce do tego wrócić ale jak to mówia " marzenia ściętej głowy ".


Więc wracając do tematu czy opłaca się grać na globalnym serwie. ? Hmmmm


Moim zdaniem nie jest to opłacalne. Dlaczego. ?


Zobaczcie ile ludzi jest na ch2 no prawie wgl... pamiętam jak na mojej karcie graficznej miałem lagi w m1 ch2 a teraz to nic. :)


Jest teraz zbyt łatwo... np : 35 lv ze skilami na P. Pamiętacie ile się męczyliście na pierwszego waszego skila " Perfect Master ". ?


Nawet połączenie serwerów teraz nic nie da po wprowadzeniu mapy na 90 +. :>


Na ale nawet jakby jej nie dodali to by było zle " tak zle i tak zle "


Podsumując...


GF rozwalił najlepszą grę online.



Pozdrawiam.


wSK.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...