Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Czy warto zaczynac gre na globalu?Na jakim serverze?


NajemneOstrze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka,


Pewnie nie raz zastanawiales sie czy warto zaczac gre lub powrocic na PL odpowiem jednym slowem Warto .Pewnie sie zapytacie'Dlaczego?'Napewnno dlatego ze:nie ma juz tylu botow,pl zmienia sie na lepsze (Nie Liczac dds i IS :$) Wiele graczy Powraca na wiesc o fuzji serverow (laczenie)I napewno dlatego ze ceny sie wyrownuja i pewnie za niedlugo stana sie normalne jak np.na metin2 sg ale dzieli nas od tego jeszcze kupa czasu xD Latwo o drop i exp na mniej rozwinietych serverach o czym napisze nizej i to by bylo na tyle oczywiscie powodow jest wiecej.

Jaki server wybrac?

  1. Ja najbardziej polecam s9,8,7,19,itd (NIE polecam:s1,s2,s3,s4,s25,s26)

 

Te malo popularne ujme to w jednym zdaniu.Zaczniesz tam grac po fuzji bd koksem.Dlaczego
? latwo tu o drop i exp na s9 gdzie gram o 2 w nocy niekt na metkach w m2 nie siedzi a w godzinu szczytu 2-3 osoby porownajcie to sobie z feniksem czy monastyrem czy solarem... OK to by bylo Na tyle.

 

  • Fajny TuT ? DAJ + :)

==========================================================================
==========================================================================
================== Pomogłem ?? - Kliknij "Lubie To" ========================

==========================================================================
==========================================================================

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moim zdaniem najfajniej gra się na s8 (Onyks) Miła atmosfera,tanio,cierpliwi racze, nie przeklinają na siebie itp...

Jak chcesz to pożyczą ci zawsze kaske i wgl. Gracze na tym serwerze bardzo ogarnięci ( wiem bo sam tam grałem, przez długi czas )

Opublikowano

Jeśli to ma być tut to ja dziękuję. Gdzie wkład własny . Trzeba wszystko dokładnie opisać i zrozumiale .

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

jak wrucić to na solar albo syriusza jakbyś chciał kupić konto to na allegro są super konta skile all p na syriuszu taniej niz na solarze ale ogulnie to solar ;]

Opublikowano

@ref

==========================================================================
==========================================================================
================== Pomogłem ?? - Kliknij "Lubie To" ========================

==========================================================================
==========================================================================

Opublikowano

Wg mnie najlepsze serwer PL na start to taki, na którym ceny są wysokie. Dlaczego? Bo na start jakimś tam fartem rozwalisz metka na 5-10lvl dropnie Ci jeszcze większym fartem Aura albo Silne, sprzedajesz i masz na baaardzo dobry start. Potem to już z górki. : ) Tylko czy jest taki serwer? Chciałem wrócić ale podobne wszędzie już tak niskie ceny, że płakać się chce...

Opublikowano

UP przyznaje ci racje u nas na s9 ceny sa niskie np kamol 25kk dawniej 500kk wiec jest roznica xD ale to przesto ze gf boty banuje xD zapraszam do nas na s9 ;D

==========================================================================
==========================================================================
================== Pomogłem ?? - Kliknij "Lubie To" ========================

==========================================================================
==========================================================================

Opublikowano

na syriuszu fajnie się gra ale trochę ciężko zarobić Kamole duchowe 5-6kk

eq z bonami tanie

 

Ku do Aura do 2kk

Reszta do 1kk

Ebo +9 max 20kk

Srebrna bransoleta +9 18kk max

itemy z pz np: buty 1k pz 1,5kk 1,5k pz 5kk ,2k pz 25kk

itp riby +9 z kd i dobrymi bonami do 30kk

tak samo fmsy z dobrymi sr + kd 25kk

Ker169.gif

Opublikowano

@ref

==========================================================================
==========================================================================
================== Pomogłem ?? - Kliknij "Lubie To" ========================

==========================================================================
==========================================================================

Opublikowano

@ref

==========================================================================
==========================================================================
================== Pomogłem ?? - Kliknij "Lubie To" ========================

==========================================================================
==========================================================================

Opublikowano

To bardziej dyskusja niż poradnik ;p Moim zdaniem nie opłaca się wracać... Bo to co jest na Plu bd już na długie lata... Wprowadzą tylko łączenie serwerów...

Mało ludzi.... 0 wiary.. Metin to nie to samo co 2-3 lata temu. :( Wtedy na DT leciało 30 osób a teraz 1 typ na 10 kont... Ta gra zmieniła się prawie nie do poznania ;/

Przykre ale prawdziwe. GF myślał że zyska wprowadzając te nowości ale stracił i to bardzo.

Pozdrawiam. :)

Opublikowano

@ref

==========================================================================
==========================================================================
================== Pomogłem ?? - Kliknij "Lubie To" ========================

==========================================================================
==========================================================================

Opublikowano

@ref

==========================================================================
==========================================================================
================== Pomogłem ?? - Kliknij "Lubie To" ========================

==========================================================================
==========================================================================

Opublikowano

EDIT:Poco po2 post Up? Piszesz ze warto troche a potem nie ...@ref

==========================================================================
==========================================================================
================== Pomogłem ?? - Kliknij "Lubie To" ========================

==========================================================================
==========================================================================

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...