Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Wymyśl swojego championa! Edycja 2


Jowe.

Rekomendowane odpowiedzi

Arcymistrz
Opublikowano

Pytanie.

 

Czy wygląd skilli i grafika do tego musi być naszego wykonania? W regulaminie nie jest to jasno zakazane, a wolę być pewny.

 

PS.

Literówka

 

Administracja zastrzega sobie zmieniany w regulaminu

Opublikowano

Vertmar mozess tak i tak ofc lepiej jak napiszesz tak jak jest w loli tzn pochodzi z x i jest x ;)

Ace ciekawosc historii, dokladny opis etc.

Why mysle ze mozna uzyc grafiki ale nie moze byc do ctrl+c ctrl+v

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano

A jeżeli napiszę opis wyglądu i dodam jakieś zdjęcie jak to ma wyglądać? (zdjęcie z gogle)

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Już nie będę taki jowuś i cie nie będę dręczyć pytaniami xD można użyć czyiś grafik w pewnej części :P ?

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Ja już swoje napisałem, ale coś mi tu nie pasuje.

Nie jest to fair moja administracjo. Menester miał wszystko przyszykowane - skille, wygląd postaci i całe opisy. Wiem, że był kiedyś moderatorem, ale jak konkurs to niech każdy ma szanse. On miał duuużo więcej czasu od reszty. Nie domagam się dyskwalifikacji, lecz ja się postarałem, a wiem że nie mam szans wygrać.

asdasddsaasdasdasd.png

http://www.mpcforum.pl/topic/899624-zlecenie-herb-druyny-pikarskiej/ ZRÓB DLA MNIE HERB - MILION LAJKÓW DO WYGRANIA


Opublikowano

Ja już swoje napisałem, ale coś mi tu nie pasuje.

Nie jest to fair moja administracjo. Menester miał wszystko przyszykowane - skille, wygląd postaci i całe opisy. Wiem, że był kiedyś moderatorem, ale jak konkurs to niech każdy ma szanse. On miał duuużo więcej czasu od reszty. Nie domagam się dyskwalifikacji, lecz ja się postarałem, a wiem że nie mam szans wygrać.

 

wut

 

kto ci kazał już teraz wysyłać pracę ?

Masz dwa tygodnie na zrobienie tego, to wystarczy na kompletne opisanie skilli i całej postaci wraz z obrazkami

 

 

Ja też mam pytanie

dlaczego już nie ma talonów ?

Opublikowano

Skończ waćpan, wstydu oszczędź.

Każdy potwierdzi, że pracę pisałem zaraz po napisaniu tematu.

Gdybym tylko chciał, to rangę golda miałbym bez żadnych zbędnych konkursów, wolałem to napisać dla frajdy, no i lajków.

To, że niektórzy myślą lepiej i szybciej od innych nie jest moim zmartwieniem, jeżeli masz problemy co do tego konkursu, to weź udział w konkursie typu 'Napisz komentarz pod filmem aby wygrać Iphone', będzie idealnie.

Opublikowano

Ja już swoje napisałem, ale coś mi tu nie pasuje.

Nie jest to fair moja administracjo. Menester miał wszystko przyszykowane - skille, wygląd postaci i całe opisy. Wiem, że był kiedyś moderatorem, ale jak konkurs to niech każdy ma szanse. On miał duuużo więcej czasu od reszty. Nie domagam się dyskwalifikacji, lecz ja się postarałem, a wiem że nie mam szans wygrać.

Grafika komputerowa dodana do pracy jest opcjonalna i w malej mierze decyduje o pracy uzytkownika. Liczy sie ogolem opis postaci i opis skilli. W glownej mierze na to bede zwracal uwage. Wazna jest tez historia postaci ktora powinna byc zwiazana z gra LoL, a nie np z Metinem prawda? Kazdy ma szanse wygrac :) .

sstwc.jpg

Opublikowano

Proponuję zakazu dodawania nowych rzeczy w poście, którego już napisaliśmy (czyt. opisaliśmy championa).

Moderacja i tak ustala zwycięzcę z tydzień po końcu konkursów (Chłopacy, ja byłem w tym teamie prawie rok, wiem jak pracujecie *.*), a użytkownik może przekształcić, za przeproszeniem, byle gówno, w coś cudownego.

Jeżeli opisujemy championa, to robimy to raz a porządnie, a nie na odwal, byleby potem to edytować xxx razy, takie coś jest bezsensowne, bo w tym momencie mogę dopisać do swojego posta kilkaset linijek Historii i kilkaset różnych buildów dostosowanych akurat pod grę na dany team.

Opublikowano

Proponuję zakazu dodawania nowych rzeczy w poście, którego już napisaliśmy (czyt. opisaliśmy championa).

Moderacja i tak ustala zwycięzcę z tydzień po końcu konkursów (Chłopacy, ja byłem w tym teamie prawie rok, wiem jak pracujecie *.*), a użytkownik może przekształcić, za przeproszeniem, byle gówno, w coś cudownego.

Jeżeli opisujemy championa, to robimy to raz a porządnie, a nie na odwal, byleby potem to edytować xxx razy, takie coś jest bezsensowne, bo w tym momencie mogę dopisać do swojego posta kilkaset linijek Historii i kilkaset różnych buildów dostosowanych akurat pod grę na dany team.

A co jeżeli chodzi o małe drobne poprawki? Np. literówki?

Co prawda ja już poprawiłem wszystko, ale jeżeli ktoś chce zrobić dobrze, to mimo wszystko będzie potrzebował.

 

Ale mimo wszystko zgadzam się, najwyżej nie zwracajcie uwagi na literówki, ale głupio by było jakby zmienili całość.

 

#Edit

http://www.mpcforum.pl/topic/922842-konkurs-wymyl-swojego-championa-edycja-2/?p=7091641

Np on. Calość tylko pogrubił, ale wygląd to poźniej zmieni, aby sobie post tylko zarezerwować.

Przecież czasu jest od cholery, więc dlaczego nie możecie napisać posta później?!

Ludzi chcących poprawić sobie nastrój można podzielić na dwie kategorie. Niektórzy szukają kogoś bardziej zdołowanego od nich, by samemu poczuć się lepiej. Inni kierują wzrok ku czemuś ogromnemu, by sobie uświadomić, że ich problemy są bez znaczenia. ~ Madao

Malzahar, Thresh, Klinika pytań oczywistych

Opublikowano

Oczywiście, literówki to wyjątek, przecież karzdemu może zdarzyć się literówka ;)

Mimo to, 'grube' poprawki typu dodanie kilku linijek historii czy np. kolejnych item buildów to jak dla mnie idiotyzm.

Opublikowano

A co jeżeli chodzi o małe drobne poprawki? Np. literówki?

Co prawda ja już poprawiłem wszystko, ale jeżeli ktoś chce zrobić dobrze, to mimo wszystko będzie potrzebował.

 

Ale mimo wszystko zgadzam się, najwyżej nie zwracajcie uwagi na literówki, ale głupio by było jakby zmienili całość.

 

#Edit

http://www.mpcforum.pl/topic/922842-konkurs-wymyl-swojego-championa-edycja-2/?p=7091641

Np on. Calość tylko pogrubił, ale wygląd to poźniej zmieni, aby sobie post tylko zarezerwować.

Przecież czasu jest od cholery, więc dlaczego nie możecie napisać posta później?!

 

gówno prawda.

dodałem całą postać, zmieniłem jeden skill - ulti, bo w ogóle był bez sensu, reszta to poprawki pod względem stylistycznym - nic więcej.

historii nawet nie ruszałem i nie zamierzam zmieniac.

nie zmieniałem nic poza ultem i stylistyką opisu itp.

poza tym czego kurwa bronicie edytowania tego ? mam czas do 05 więc mogę sobie zrobić z moją własną pracą co chce.

 

tu masz regulamin jak byś nie przeczytał :

 

  • Udział w konkursie może wziąć każdy użytkownik MPC forum
  • Zakaz plagiatowania cudzych prac. Kara: dyskwalifikacja z konkursu, 10%, ban na 3 dni
  • Każdy użytkownik może oddać jedną pracę
  • W tym temacie składamy prace, wszelkie inne posty będą traktowane jako spam
  • Wszelkie pytanie odnośnie konkursu piszecie w TYM temacie (http://www.mpcforum....piona-edycja-2/)
  • Termin składania prac to od dziś tj. 21.04.2013 do 05.05.2013 godziny 24.00
  • Praca graficzna musi zawierać napis MPC forum (w wyglądzie postaci, jeśli takowy autor zamieści. )
  • Administracja zastrzega sobie zmieniany w regulaminu

 

Więc nie pierdol mi co mogę, a co nie.

 

Rezerwowanie miejsca ? lol

co to za wytłumaczenie, przecież każdy post będzie sprawdzany, bez różnicy czy dodałbym pierwszy czy ostatni, po prostu miałem ochotę i pomysł na postać to zrobiłem na szybko i wstawiłem, a teraz wdrążam poprawki.

Regulamin jest i się do niego stosuje, jak coś się zmieni to zobaczymy :)

Opublikowano

Typowe dla tych konkursów na NPC jest to jak to wygląda, a nie co tam pisze. Kolorowe czcionki, napisy, zdjątka itp. Patrzę na swój post - wszystko napisane normalnie, dodane zdjęcie i itemki, reszta normalnie na biało bo nie ma sensu bawić się w kolorki i i tak doskonale wiem że nie wygram ani nie będę w 3. Nawet nie wiem czy jury to rpzeczyta bo za mało kolorków. Ale co tam, wygra jakiś inny user którego postać jest tak bardzo eskcytująca przez kolorki obrazki itp. Po co oceniać treść, wygląd jest lepszy :3

Wiem, bo przegrałem w innym takim konkursie z gościem który pisał poradnik 15min a upiększał 3 dni, gdzie ja pisałem poradnik tydzień a doprawiałem graicznie z godzinę. Pozdro pis joł.

Proszę o zmiesienie odrobiny warnów? :)

Opublikowano

mumia małpa?

["Kiedy byłem małym chłopcem,

płakałem, że nie mam butów

na stopach. Przestałem płakać,

kiedy zobaczyłem dziecko,

które płacze, bo nie ma stóp." - Bob Marley]

Opublikowano

Kiedy jest ogłoszenie wyników?

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...