Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kradnięcie Dropu. Wyjaśnienie.


coren1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemacie. Mam pytanie.. Czy "kradnięcie cudzego dropu" na PL działa czy nie?

 

Naraaa i Pozdro ;<<<

Opublikowano

@F10

 

W takim razie powiesz mi jak robisz dokładniej? Nie mogę sobie poradzić. Będę bardzo wdzięczny i polecą plusy.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

1. Pobierasz MH 5.0

2. Logujesz się do gry

3. Uruchamiasz hacka

4. Wchodzisz na 2 konto

5. Robisz między tymi kontami pt

6. Wylogowujesz się z jednej postaci, a drugą możesz już kraść drop

7. Nie możesz usuwać pt !

8. Daj Merkonowi + (xD)

 

1377531174-U173186.png

 

Opublikowano

Mogę prosić jakiś link do tego hack'a? ściągałem stąd:

 

http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=55017

 

lecz pojawia mi się taki error:

 

beztytuupcu.jpg

 

Dzięki z góry i pozdro ; >

Opublikowano

@up

 

Ściągam już ten programik ^^

 

wklejam obejscie

 

Tzn. ? xD

 

robie pt z 2 kontem na kazdym CH

 

Jak mam to rozumieć?

Budowniczy
Opublikowano

1.Ściągamy to :No Patch By 3g1-http://www.mediafire.com/file/wylgydoyljj/No%20Patch%20by%203g1.rar - obejscie

 

teraz zrob sobie jakiegos hara wlacz 2 metki zapros do grupy , i zmien CH zeby na kazdym CH1,2,3,4 miec PT z 2 kontem

wyloguj sie 1 kontem i chodz teraz z tym PT z wlaczonym auto pickup

 

edit

Ja robie tak:

1.instaluje metka z 2009r.

2.wlaczam go i czekam az sie torrent calkiem spatchuje.

3.Teraz wylaczam metka i torrenta z pasku

4. wklejam obejscie i uruchamiam metka

5. robie napka spotykam sie w tym samym miejscu 2 postaciami,zaprazam do grupy i relog na innym CH , tak abym na kazdym CH 1,2,3,4 mial PT

6.wylogowuje sie 1 napkiem ale nei usuwam grupy

7.wlaczam auto pickup i sie ciesze xD

edit2

Down

No mozesz ;P

 

edit3

aha , czemu na kazdym CH ? ;P

np gdy zrobilismy na CH2 to tylk ona ch2 bedziemy mogli krasc;P

84016125.png
Opublikowano

@F10

 

Dzięki bardzo..

 

instaluje metka z 2009r.

 

Mam od nowa zainstalować metina?

 

@edit @up

 

Spróbuję na początek bez re instalki. A metina włączam normalnie czy przez jeden plik z patcha (.bat)

Opublikowano

Ok wszystko działa.. Lecz teraz potrzebuję Hack'a, który ma opcje invisibility.. Chciałem używać D3D Hack, ale pojawia mi się error o treści (?????????), i nie mam pojęcia jak temu zapobiec. Także jaki Hack powinienem sobie ściągnąć?

Opublikowano

@up

 

Mam MH 5.0.. Ale gdzie tu się znajduje opcja inv ? ; O co to jest? "NOFOG + ZOOM"

Budowniczy
Opublikowano
Ok wszystko działa.. Lecz teraz potrzebuję Hack'a, który ma opcje invisibility.. Chciałem używać D3D Hack, ale pojawia mi się error o treści (?????????), i nie mam pojęcia jak temu zapobiec. Także jaki Hack powinienem sobie ściągnąć?

 

tylko po co Ci ?;P skoro inni Cie normalnie widza

84016125.png
Budowniczy
Opublikowano

ale jesli potrzebujesz to tu jest hack z inv.

 

http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=63284

 

przepraszam za double post!!

sorkii !!

84016125.png
Opublikowano

mam jedno pytanko jezeli mozna : )

 

 

Czy wtedy hack zbiera caly zlom co leży czy tylko to na co my klikniemy ? : )

i czy mozna jakośto odpalić na privie kameroskim mododzie lub zwyklym spol ?

GANGIA 14_2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...