Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT] Zarabianie na GOLD i nie tylko za nagrywanie swojego głosu! 2 godziny=102zł!


NieWieszKto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czyli jak pisze mi "Do wypłaty po pozytywnym przejściu kontroli jakości 23.08 złotych" to nie wiadomo czy to dostane tak? A jak kilka nagrań będzie źle to musze od nowa?

Opublikowano

Uwaga !!!

Niestety projekt został wstrzymany ...

I możliwe że zostanie kontynuowany po wakacjach , przed chwilą dostałem mail'a od VoiceLab .

Pozdrawiam.

 

Każdy kto miał przynajmniej 15 min nagrane dostanie KASE !!!!! .

Moje tut'y

 

 

 

Was też wkurza ten dźwięk przy dawaniu LIKE?

:P

Opublikowano

Pragniemy poinformować, że obecnie nasz projekt nagrywania

dobiegł końca i zawieszamy go tymczasowo. Możliwe, że po

okresie wakacyjnym ponownie udostępnimy

Państwu zadania związane z nagrywaniem.

 

Dziękujemy Państwu za udział w naszym projekcie.

 

Wszyscy,którzy nagrali minimum 15 minut mowy, zostaną rozliczeni i otrzymają

wynagrodzenie.

Nagrania poniżej 15 minut nie będą nam przydatne na tym etapie. Możliwe, że

osoby

które nagrały się poniżej 15 minut będą mogły dokończyć nagrywanie po wakacjach.

 

Będziemy na bieżąco weryfikować i rozliczać nagrania

oraz informować Państwa o wypłacie. Wszelkie pytania prosimy kierować na mail:

 

[email protected]

4758463064.png

 

Opublikowano

Tak swoją drogą to nie wiem czemu ale autor zakłada ten gdzie popadnie. Natrafiłem na identyczny w pogaduszkach.

 

Tym razem go zostawię bo widzę że nawiązała się dyskusja ale następnym razem nie doublujcie tematów.

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/921524-tut-zarabianie-na-premium-i-nie-tylko-za-nagrywanie-swojego-gosu-2-godziny102z/[code]
76561198001815076.png
Opublikowano

Nagrywanie zostało zawieszone . Miejcie się na uwadze bo po wakacjach mogą wrócić do nagrań ;)

Opublikowano

Dobrze się składa bo do wakacji będę miał bardzo dobry mikro, więc każde zdanie będzie uznane tzn. ,,hajs się zgadza".

Ale nie wiadomo na 100% czy powrócą.

1365425281-U294119.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...