Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

START 10 MAJA | DebianCraft | Strona | Autorskie Pluginy | Teamspeak | Administracja +16 | +50 Slotów | Dedyk 24/7 | Własne Maszyny | ItemShop |


silve_craft

Ankieta serwerów DebianCraft  

72 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze?

    • Tak !
      36
    • Nie !
      19
    • Nie wiem !
      15
  2. 2. Podoba Ci si? prezentacja?

    • Tak !
      44
    • Nie !
      24

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A nie lepiej odpalić serwer żeby przyciagnąć a potem dodać sloty

 

Zgadzam się ;) Też bym chciał juz pograć! :D

 

I pewnie nie tylko ja ;)

  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No niestety musimy poczekać. :) Ostatnie poprawki wprowadzam do pluginu na gildie. Plugin jest w fazie beta, więc może mieć jeszcze bugi. Wymyśliliśmy, że każda gildia jeśli będzie mieć co najmniej 6 osób otrzyma cuboid ok. 51x51, lider będzie mógł edytować osoby w tym cuboidzie. ;)

Opublikowano

Informacje | 6 maja 2013

 

Zmiana pluginu do zarządzania Gildiami
( DebianGuild by Sweet07 & SnappyPL )

Dodanie pluginu do zarządzania ItemShop'em
( ISCPanelMC by SnappyPL )

 

Dodanie pluginu na Eventy
( DebianEvent by Sweet07 )

Zmiana serwerów z Bazami Danych
( Wszystko to aby Wasze dane były bezpieczniejsze )

 

Dodanie do ItemShop'u nowych kwot doładowań
( 2,46 zł + VAT | 3,69 zł + VAT | 6.15 zł + VAT | 30.75 zł + VAT )

Opublikowano

Ja się już nie mogę doczekać serwera :D widać że będzie super ;)

Opublikowano

———————————————————————————————————————————————

Informacje | 7 maja 2013

———————————————————————————————————————————————

!!! AKTUALIZACJA SERWERA Z WERSJI 1.5.1 do 1.5.2 !!!

!!! OGŁOSZENIE OFICJALNEGO STARTU - 10 maja 2013 !!!

———————————————————————————————————————————————


Dodanie pluginu na dropy

( DebianDrop by Sweet )

Wyłączenie forum do dnia ( 11 maja 2013 )

Poprawienie ItemShopu

( A dokładniej wiadomości pokazywanych na Chacie Serwera )

Dodanie nowych SS'ów* do prezentacji

Dodanie nowych KRÓTSZYCH komend

Włączenie serwera TeamSpeak 3

———————————————————————————————————————————————

Opublikowano

Gdyby ktoś z was chciał kilka SS'ów z serwera w wysokiej jakości i rozdzielczości proszę o kontakt na PW :)
BTW. Jutro dodamy coś nowego z SS'ów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...