Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak i gdzie expic sura WP / jakie eq / co dobijac?


adamogo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam surke WP 55lvl

Ostrze+P

Zbroja-G1

Strach-G1

 

Chce mu wyexpic 90lvl.

Chce zebyscie podali kolejne etapy gdzie mam expic.

na ktorym lvl stanac, zeby np. dobic jakis skil na P /biologa

Jakie eq wystarczy dla sury wp do expa w poszczegolnych lvl?

 

Ile abs na strzały i ile na diably wystarczy by wyexpic od 85 do 90 postac?

 

 

Opublikowano

Do 75 exp w v2, potem się zatrzymaj wbij strach na P oraz załatw sobie trutkę z wysokimi śr, najlepiej +9 oraz EQ na diabły/strzały, potem idź do groty i ciśnij do 90.

Co do abs myślę, że 40% wystarczy, a na diabły 60. Oczywiście im więcej tym lepiej i nie zapomnij o robieniu skilli buffce.

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Do 75 exp sobie w v2.

Eq najlepiej z krytem, intem, omdleniem, nno, hp.

Na 75 kup trute +9 35+ sr z kd i idz na metki do red lasu.


1365971270-U906937.png

Opublikowano

55-75lv to jasne ,że w V2 lecz wiadoma sprawa ,że najpierw spoty z pajączkami,łucznikami etc. a potem szpony aż dojedziesz na największy.

Potem robisz przerwę na metinowego papierosa czyli szukasz odpowiedniej truty z sr oraz + 7/8/9 i duchowa Ci starczy zbrojka.

Strach rób w między czasie expienia. (ew. możesz chodzić na DT kuć EQ i ten strach robić)

Gdy ten strach będzie na G1 + z Ekwipunkiem jakim rozpiszę Ci na sam koniec udaj się do Groty.

Najpierw v1 na sam koniec (setao) a potem do av2.

 

Ekwipunek na Grotę :

-ABS Miecze.strzały

-Diabły,mistycy

-Skórzane kozaki +9 z HP i tamtymi ABS'ami będą mistrowskie.

-Ebo+9 z diabły,dt,strzały,miecze by były całkiem całkiem

-Reszta to jubilerka z Nieb.Łez + Duchowa/Stalka i truciak lecz do expa w Grocie polecam Duchowa.

Opublikowano

Ja bym posiedzial jeszcze na tym lv, ewentualnie 61lv wbil, podropilbym troszke rzeczy z metkow, zrobic biologa, zalatwic tarcze od 61+9 +nno i doexpilbym wtedy 75. Na 75lv wbilbym skille, chodzil do dt na metki morderstwa, zalatwil sobie trute wysokie sr, eq 5b, stalke +9 itp. Na to wszystko mozna zarobic w 2tygodnie siedzac na metkach w dt. Potem gdy juz mialbym 3skille p i biolog do 70 zaczalbym expic w grocie, do 86 bez przerwy, przy okazji wbijajac nastepnego skilla na g i robic biologa na 80. Gdy juz mamy 86 lv warto zatrzymac sie i podropic troszke pd'kow z red lasu(metki) zeby dobrze sie nam expilo do 99. Gdy juz sporo nadrobilismy + wbilismy skille czas tylko expic do 99lv/105. Przy 94warto sie troszke jeszcze zatrzymac na jakies wypady na smoka, czy generaly/wrozki i oczywiscie biolog i dobijamy do konca skilla na p.

sstwc.jpg

Opublikowano

W V2 do 75 pózniej przerwa na skile i lepsze eq do groty.

Przy okazji zarabiaj w lesie 7p w dt.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...