Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 4 [Jedna z najlepszych]


JeBeK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do jutra hosting powinien naprawic adres kwadratowezycie.srvmc.pl:25101 ale na ten czas prosze wchodzic przez adres s61.mineserv.eu:25101

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek-13

Nick Wojownik2002( nazwa od powstania filmu)

Ile grasz w MC gram od 3 lat

Jak ocenisz swoje zachowanie dobrze

Coś o sobie lobię pomagać innym jestem mily i wesoly :)

Opublikowano
Wiek - 13 lat

Nick - McFace

Ile grasz w MC - Od bety 1.8.1

Jak ocenisz swoje zachowanie - Jako bardzo dobre.

Cos o sobie -Lubie grać w MC często także grywam w inne gry, ale to już inna droga...

Opublikowano
Wiek - 15 lat

Nick - PolaczekxGaming

Ile grasz w MC - ze 2 lata

Jak ocenisz swoje zachowanie - Dobre :P

Cos o sobie - Siema jestem Damian mam 15 lat i interesuję się informatyką i techniką motoryzacyjną. Jestem pomocny, miły i w miarę ogarnięty. Bardzo lubię serwery typu Kwadratowa. Jeśli coś więcej to piszcie.


PS. mam mikro i ts



@EDIT- Moze bd nagrywał na yt za pozwoleniem admina.
Opublikowano
Wiek - 18

Nick - GieHa

Ile grasz w MC - yyy nie wiem :D ok 2 lata

Jak ocenisz swoje zachowanie - Dobre dla ludzi którzy mają dobre w stosunku do mojej osoby :)

Cos
o sobie - Co ja mam tu u sobie dużo pisać lubię grać na kompie a w mc lubię właśnie takie typu serwery wiec dla tego się zgłaszam :)
Opublikowano

Wiek -13

Nick -Timan

Ile grasz w MC -od beta 1.6.5

Jak ocenisz swoje zachowanie -8/10

Cos o sobie -Jestem miłym, spokojnym graczem.Można ze mną pogadać na skype/ts3, nie ogarniam ale chyba jestem po mutacji :).

mikolaj1222.png
Opublikowano
Wiek - 14

Nick - Sleeh

Ile grasz w MC - od update do 1.6.6 beta

Jak ocenisz swoje zachowanie - jeżeli ktoś mnie zdenerwuje to umiem nawyzywać, ale w potrzebie wolę się w ogóle nie odzywać

Cos o sobie - Mam mutację, jeśli ktoś jest dla mnie miły potrafię się odwzajemnić mam skype ts3 :)

posty:
1 50 100 150 200 250
300 350 400 500 1000

Opublikowano
Wiek - 16

Nick - Lime06

Ile grasz w MC - Od drugiej Alphy

Jak ocenisz swoje zachowanie - Dobre :3

Cos o sobie - Moje hobby to minecraft i enduromotocross, nie placze jak ktos strolluje :3
Opublikowano
Wiek -15lat

Nick -KamixPL

Ile grasz w MC -Ponad 2 lata

Jak ocenisz swoje zachowanie -jestem ogarniety i potrafie sie dogadac

Cos o sobie -Mam na imie kamil lubie wędkowac grac w mc i jestem ogarniety nie grifuje ale czsami troluje
Opublikowano
Wiek - 15

Nick - Mega_Pablo_1906

Ile grasz w MC - ze 2 lata

Jak ocenisz swoje zachowanie - Jestem raczej ogarnięty :D

Cos o sobie - Interesuję się informatyką, konkretnie programowaniem, obecnie w C++.
Opublikowano
Wiek - 15

Nick - HuriN

Ile grasz w MC - 2lata

Jak ocenisz swoje zachowanie - Ogarniety jestem i sie dobrze zachowuje :)

Cos o sobie -Jestem miłym, spokojnym graczem.Można ze mną pogadać na skype/ts3.

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

Wiek - 17
Nick - Sonny
Ile grasz w MC - Pół roku
Jak ocenisz swoje zachowanie - 6+
Cos o sobie - Mam kulturę jak i humor,więc potrafię się dobrze bawić :D . I szybko nawiązuję znajomości.

//Mamy od tego dział.

Opublikowano

Poważnie przyjmujesz osoby, które napisały

 

lubie grac w minecrafta

 

?...

Masakra, nawet nie napisze podania już widać, że serwer słaby.

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...