Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 4 [Jedna z najlepszych]


JeBeK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wiek - 14

Nick - ForeverLife17

Ile grasz w MC - Beta 1.5

Jak ocenisz swoje zachowanie - 9/10

Cos o sobie - nazywam sie Daniel mam 14 lat lubię grac w minecrafta i w inne gry


I za kolege nie umi pisać tu bo ma mało postów:



Wiek - 14

Nick - TheXoris_PL

Ile grasz w MC - Beta 1.3.1

Jak ocenisz swoje zachowanie - Myślę, że zachowuje się stosownie do swojego wieku, w skrócie jestem ogarniętym graczem. Czasem wygłupiam się ale tak aby rozśmieszyć kolegów, a nie aby zrobić im na złość.

Cos o sobie - Czesc jestem Albert i mam 14 lat jestem tak zwanym no-lajfem i gram bo 14 godzin dziennie

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@JeBeK

nie dodałeś mnie :C jak chce wbić o 8:00 to nie mogę ;C

ein8.png

1378238828-U336505.png

Opublikowano
Wiek -13

Nick -robiron

Ile grasz w MC - 2 lata

Jak ocenisz swoje zachowanie - tak srednio jestem spokojny ale jak ktos mnie wnerwi nie panuje ;/


Cos o sobie -Jestem Patryk. Moim hobby jest piłka nożna

I'm happy :)

Opublikowano
Wiek - 13 Lat.

Nick - SebQu

Ile grasz w MC - ok. 7/8 lecz już ogarniam wszystko :) (Po za redstonem ;_; ).

Jak ocenisz swoje zachowanie - 9/10 Jestem bardzo spokojny, lecz jak każdy człowiek, czasami potrafię się wkurzyć.

Cos o sobie - Jestem kreatywnym leniem (Potrafię wymyślić jak zrobić epicką budowle, rysunek czy cokolwiek, lecz nie mam talentu oraz mam lenia aby to wybudować/ narysować... po prostu zrobić.) Bardzo lubię serwery typu KM, ponieważ liczy się współpraca. :) Lubię (tak wiem... powtarzam lubię... lubię... itd.) serwery z OtherDropsem ponieważ mi to nie przeszkadza to po pierwsze uno, chroni serwer przed x rayem to po drugie uno, no i umiem wybudować generator clearstona, to po trzecie uno. (Mi to na rękę, nie ruszam się z domu i kopie ;d)


Mało lecz mam nadzieje że wystarczy, pozdrawiam SebQu (-8

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano
Wiek -17

Nick -IbizaUKF

Ile grasz w MC -3 lata

Jak ocenisz swoje zachowanie -spokojne i miłe

Cos o sobie -Jestem Ibiza lubie grać e mc i lola. Jestem spokojny lubie hardcorowe granie i rozpi... zombi
Opublikowano
Wiek -15
Nick - orenzadol
Ile grasz w MC - Od Alphy
Jak ocenisz swoje zachowanie - Ogarnięty , miły , zero grifu , uprzejmy , nie używa przekleństw
Cos o sobie - Mam na imię Mateusz , pochodzę z Łodzi.
Chcialbym tutaj zagrać z powodu że grałem na wszystki psełdo masakrach oprócz 4 , i chciałem kontynuować tą przygodę.
Mam nadzieję że mnie dodacie.
RGFya0ZpdGNoX19fZXVuZV9fXzk0X19fTlVMTF9fXzNfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fNV9fX25vbmVfX18wMDAwMDBfX181djU=.png
Opublikowano

orenzadol dodany

wszystkim dziala ale serwer OFF do jutra , host ma problem techiczny

do jutra maja to zrobic



s61.mineserv.eu:25101

 

to IP bedzie dziala narazie

Opublikowano
Wiek -16

Nick -DeavissMC

Ile grasz w MC -Od 1.7 bety

Jak ocenisz swoje zachowanie -Jestem ogarnięty, nie griefuje .

Cos o sobie -Jestem w 2 klasie gim. Na kompie ok.4 godzin, lubię pomagać innym.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano
Wiek - 15

Nick - minik321

Ile grasz w MC - 4-5 lat

Jak ocenisz swoje zachowanie - Jestem ogarnięty

Coś o sobie - Ogarnięty, uczciwy, miły itp :)

Posty 

 

50 100 150 200 250 300 350 400 450 500

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...