Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 4 [Jedna z najlepszych]


JeBeK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Kwadratowe Zycie

informacje.png

strzalka.gifTYP: Kwadratowa Masakra

strzalka.gifSloty: 40

strzalka.gifIP: kwadratowezycie.srvmc.pl:25101 lub s61.mineserv.eu:25101

strzalka.gifPotwory: Na calej mapie.

strzalka.gifZwierzęta: Rownież

strzalka.gifPvP: Wszedzie oprocz spawnu.

strzalka.gifPremium: Nie wymagane.

strzalka.gifNether: Czynny.

strzalka.gifBialaLista: Tak

admini.png

JeBeKtv , Xevir

 

pluginy.png

Jest 14 pluginow.

 

inf.png

Witam oto jedna z najlepszych serwerow typu
Kwadratowa Masakra !
Tylko u nas po śmierci nie tracisz itemów , nawet jak wpadniesz do lawy albo w pojedynku PVP .Posiadamy pluginy takie jak LifeMC , LogBlock , World Border ,OtherDrops
( bardzo dobrze skonfugurowany) i kilka innych przydatnych pluginow.
W każdy piatek lub niedziele odbywa się na serwerze Event.
Serwer ma do dyspozycji az
2,5 ramu , mysle ze na 40 slotów wystarczy .Jeśli będziecie chcieli mogę wrzucić tutaj kilka zdjęć z serwera , budowle , spawn , najładniejsze domki.
Jeśli chcesz do nas dołączyć proszę o napisanie podania tutaj lub na PW albo na serwerowe GG 46047855
Wzór dodania na WL
Wiek -
Nick -
Ile grasz w MC -
Jak ocenisz swoje zachowanie -
Cos o sobie -

 

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Wiek - 15/16

Nick - Claush

Ile grasz w MC - od 1.3.2

Jak ocenisz swoje zachowanie - Znakomicie

Coś o sobie - Ogarnięty, uczciwy, sprawiedliwy i takie tam zalety.
Opublikowano
Wiek - 9
Nick - Skaciu
Ile grasz w MC - 2 dni
Jak ocenisz swoje zachowanie - Mam pierdolca
Cos o sobie - Jestem trolem, chce zagrać

 

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Pasjonat
Opublikowano
Wiek -15 i mój kuzyn 12

Nick -Ed3k28 & Leeis

Ile grasz w MC - Ja 3 lata kuzyn około dwóch

Jak ocenisz swoje zachowanie - Na takie ,że jestem ogarnięty nie psuje budowli ale czasem potrafie sie zabawić w ładny grieef jak któś wkurzy. Kuzyn zachowuje sie normalnie ;) jak na 12 latka

Cos o sobie - Co by tu pisać jestem w 2 klasie Gimnazjum mam dziewczyna ;D z 2 h dziennie spędzam na kompie . Kuzyn : Co by tu pisać jest w 5 klasie podstawówki ogarnia , lubi sie dobrze bawić

Pomogłem ? Zostaw + :) To Cię nic nie kosztuje :D

Opublikowano

Wiek - 15
Nick - Dragon3552
Ile grasz w MC - 2lata
Jak ocenisz swoje zachowanie - 10/10
Coś o sobie - Mam na imię Mateusz interesuje się informatyką i lubię serwery typu KM

Opublikowano
Wiek - 14

Nick - Skaciu

Ile grasz w MC - od 1.7

Jak ocenisz swoje zachowanie - Ortografia na wysokim poziomie, lubię mieszkać obok innych graczy, handlować.

Cos o sobie - Mam skype, lubię gry komputerowe, w wolnych chwilach tworzę własne.

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Bo ciota jesteś.

Ale ten 1 post to było tylko takie trololo, 2 jest na poważnie ;)

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Wiek-15.7

Nick:CyreuszPlayGames

Ile Gram w Minecrafta- Około 3 lata

Jak oceniasz swoje zachowanie-Wzorowo,lubie zawierać nowe znajomości i pomagać innym

Coś o sobie-Jestem początkującym YouTuberem http://www.youtube.com/user/CyreuszPlayGames tutaj jest link do kanału chce zacząć serie z tego servera :D jeśli chcecie śledzić moje odcinki z KW4 które pojawią sie wkrótce to dajcie Suba:D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano
Wiek -13

Nick -Galka

Ile grasz w MC -ok 1,5 roku

Jak ocenisz swoje zachowanie - 9/10

Cos o sobie - Nazywam sie Piotr. Lubie pomagac ludziom.
I kolezka
Wiek -13

Nick -Gutef

Ile grasz w MC -1,5 roku

Jak ocenisz swoje zachowanie - 9,5/10

Cos o sobie - Nazywam sie Damian. Koledzy nazywaja mnie lysym z
Opublikowano

CyreuszPlayGames (skoro masz wlasny serwer KM to czemu chcesz grac u nas ? :D

Galka

Gutef

Dodani

A co do Skaciu nie uzywaj slow ktorych znaczenia nie znasz i podanie pisze sie raz , jak napiszesz drugi raz to juz cie nie dodam.

Opublikowano
Wiek - 15

Nick - BialyPL

Ile grasz w MC - od 1.8.1 (Beta)

Jak ocenisz swoje zachowanie - 8,6 Nie grifuję

Coś o sobie - Lubie pomagać ludziom, gram długo w minecraft'a, nie niszczę domków, znam ortografie i poprawną polszczyznę :]

4455415860.png


lenovo


 


2.4GHz / 710M / 4GB / 1TB

Opublikowano

Wiek- 13

Nick- Qyubix

Ile grasz w mc- od bety 1.6.6

Jak oceniasz swoje zachowanie- 9/10

coś o sobie- mam na imie Dominik lubie grać w mc i w lola

Opublikowano
Wiek - 15

Nick - AnItsMe
Ile grasz w MC - Około 2 lat

Jak ocenisz swoje zachowanie - Hmm zazwyczaj jestem ogarnięty i kulturalny, ale jeżeli mnie ktoś mocno zdenerwuje no to nie puszczam tego koło uszu, więc tak mniej więcej 9/10 ;)
Cos o sobie - Interesuje się grafiką, lubię wspólnie grać z ludźmi na serwerze, nie griefuje, nie kradne itd, same zalety :D

61911764369359525958.png

Opublikowano
Wiek - 13

Nick - Ezio

Ile grasz w MC - 2-3 lata

Jak ocenisz swoje zachowanie - 9,5/10 nie griefuję lubię handlować, pomagać :)

Cos o sobie - Interesuję się informatyką mam skype i chętnie zagram na serwerze typu KwadratowaMasakra :)


ein8.png

1378238828-U336505.png

Opublikowano

CyreuszPlayGames (skoro masz wlasny serwer KM to czemu chcesz grac u nas ? :D

Galka

Gutef

Dodani

A co do Skaciu nie uzywaj slow ktorych znaczenia nie znasz i podanie pisze sie raz , jak napiszesz drugi raz to juz cie nie dodam.

Nie mam własnego servera czytaj dokładniej :P chce nagrywać na twoim serie:D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

CyreuszPlayGames dodalem i masz wlasny serwer pozwolilem sobie wejsc na twoj kanal YT i byla prezentacja serwera :D

 

up dodani

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...