Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MC-Green - Szablon strony www o tematyce Minecraft


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Łaadnie, ładnie. Chociaż ten drugi mało co minecraft'a przypomina xD Ale po za tym przejrzyste i ladnie dobrane kolory. Te pochylenie możesz usunąć, jest zbędne, a efektu nie daje, aż tak dużego..


OFF.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ode mnie Like!

Zostanę sponsorem. Jeżeli potrzebujesz jakiegoś dofinansowania projektu a okaże się on ciekawy jestem w stanie zasponsorować część lub jego całość.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kurcze , jeszcze zbytnio nie ogarniam tych stron może ktoś mi powiedzieć jak się zmienia nazwy podstron i wogule ładna stronka ;]

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Heh kolejny który się podszywa...


 


http://www.mcguns.pl/


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Opublikowano

A niech się podszywa. Ten theme to i tak s**t a gimbusek chociaż się podnieci ;)

Szablon jest bardzo fajny :P, tutaj kontakt na skype do typka co lamie prawa autorskie the.sunzo a tutaj do drugiego mrbokserek.wordcraft.

 

 

Jak juz mowilem szablon jest juz dluuuuugo dostepny w sieci i zawsze fajnie wyglada nawet jezeli ta zielen jest nudna :P.

Opublikowano

Dla mn ie ten skrypt jest dopracowany i najładniejszy ze wszystkich stylu

"ze wszystkich stylu".. i teraz zastanawiam się.. czy chciałeś napisać ze wszystkich stylów, czy nie widziałem ładniejszego stylu.. ew. może "wszystkich styluw"??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...