Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MC-Green - Szablon strony www o tematyce Minecraft


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

- Validator

- logo powinno być nagłówkiem <h1>

<div id="logo">
    <a href="index.html"><img src="css/img/logo.png" alt="MC-Green" border="0" /></a>
</div>

- <!DOCTYPE html> a nie

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">

- lang dla html (<html lang="pl">)

- źle zakończony head ("</head> a nie <head/>")

- class="active" do tego jest css, bo na każdej podstronie trzeba by zmieniać to

- <br/><br/> od tego jest css

-   od tego też jest css

 

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

- Validator

- logo powinno być nagłówkiem <h1>

 

<div id="logo">
    <a href="index.html"><img src="css/img/logo.png" alt="MC-Green" border="0" /></a>
</div>

- <!DOCTYPE html> a nie

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">

- lang dla html (<html lang="pl">)

- źle zakończony head ("</head> a nie <head/>")

- class="active" do tego jest css, bo na każdej podstronie trzeba by zmieniać to

- <br/><br/> od tego jest css

-   od tego też jest css

 

Pisałem przecież że zawiera dużo błędów.

Tworzyłem to gdy jeszcze się css uczylem.

Opublikowano

bardzio świetne ! i bardzo sie przyda dziekuje ci ze udostepniasz takie projekty :) ! Leci +

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Opublikowano

Fajny ale trochę się zacina przy pierwszym wejściu ze względu na nawał wszystkiego, ja bym to zrobił na iframe żeby płynniej chodziło i ładniej się przeładowywało ale ogólnie (+),

Opublikowano

Mnie się podoba. a widziałem już tego 5 przeróbek... Tylko 1 jest na CzarnejLiście, a pisząc Niewiera "Dlaczego i jakim prawem przerabia czyjąś prace i się pod nią podpisuje" Opisał "h*j cie to obchodzi", a jak napisałem "Coś mnie to obchodzi! I nie jestem dla ciebie kolegą" to on nic nie odpisywał i nie odpisuje.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

border="0" -> style="border: 0"

<font color="green"> -> <span style="color: green">

<font color="#bbac9c"> -> <span style="color: #bbac9c">

<center>-> <div style="text-align: center">

 

Odpowiednie doctype i jest świetnie : )

 

Co do div.. To o jeden jest za dużo w podstrona2:

 

</div>
	</div>
     

	
	</div> <!-- Ten. Linijka 87 -->

Pozdrawiam,

Łukasz ; )

 

@artur9010 czytaj uważniej "Tworca szablonu BartekPob.pl edited by KAMIKADZEKKS".

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A jak edytować to na górze: home, podstrona, podstrona2, i jak zmienić ip i ilość slotów po lewej stronie ( status serwera ) - daje like za odp. ;33

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czy mogę przerobić ta www dodać plik konfiguracyjny i tp i ja udostepnij ? na mpcforum

SERWER MINECRAFT FREBULID by dyemupl

ZAJZYJ

ip minetown.gomc.pl

Opublikowano

Jeżeli chcecie to w weekend mogę zacząć pracę nad nowym szablonem :) Oczywiście do udostępnienia za darmo.

Zrobisz :D

Jestem za ja jako pierwszy pobiorę :D

xTabwwt.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...