Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sposoby na (nie) pójście do szkoły.


LwL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wam się już nudzi , idziesz na wagary i tyle . Albo gadasz matce że bus uciekł

A jak masz 10 metrów do szkoły ? Ja tak mam, i numer z busem mi niepomoże ;d

xxx

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie radzę, stosowania jakichś pojebanych pomysłów z jedzeniem byle czego, bo nie wiadomo co może się stać z twoim zdrowiem, możesz naprawdę sie rozchorować. Preferuję symulowanie ( trzeba dobrze to robić ) lub po prostu wagary ...

Opublikowano

Nie radzę, stosowania jakichś pojebanych pomysłów z jedzeniem byle czego, bo nie wiadomo co może się stać z twoim zdrowiem, możesz naprawdę sie rozchorować. Preferuję symulowanie ( trzeba dobrze to robić ) lub po prostu wagary ...

ech, ogórek nie crack z wódką :)

Opublikowano

ja mowie ze jest event i mama mowi ze spoko, tylko ch zmieniaj bo drop wiekszy bedzie

Pasjonat
Opublikowano

UP@ I ty również zgłoszony :)

 

TOP@ Co to wgl. jest za temat? Nie chodzenie do szkoły = zaległości - > odrabianie.

No, ale jak masz to w dupie, zjedz surowego ziemniora, idź do kibla, włóż sobie dłoń całą do usty i wyrzygaj się, powiedz, że się źle czujesz.. Zawsze działa.

Ok. spoko jestem ciekawy za co. ;)

Opublikowano

Nie wiem co to za pomysły z ziemniakami itp...

Do szkoły to ja ostatni, ale nigdy na takie pomysły nie wpadałem...

Może po prostu wystarczy porozmawiać z rodzicami, ew. iść do kolegi/koleżanki?

dwDSnZq.png

 

by @Miyoshi

Opublikowano

Powiedz,że się źle czujesz i żeby ci na razie herbatkę mama zrobiła,symuluj w tym czasie.Jak ci da herbatki to każe ci sprawdzić jąka masz temperaturę jak sobie gdzieś pójdzie albo ty siedź z tą herbatką w swoim pokoju to włóż termometr na chwilę do herbaty ;D

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...