Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK 64GB][60 SLOTÓW][AUTORSKIE PLUGINY][GILDIE ZA ITEMY][NOWE DROPY] :: MyTylkoGramy :: Serwer o którym marzysz!


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie polecam, grałem i admin mnie zaczął wyzywać od debili -,-

Wiesz dobrze dlaczego. :>

Zacząłeś nas bezpodstawnie oskarżać o kradzież spawnu, chociaż budowali go przez 3 dni nasi budowniczy.

Dodatkowo straszyłeś "wyje*aniem serwera". Jeden DDoS czy cokolwiek innego i sprawa jest na policji. :)

Nie toleruję czegoś takiego.

5465845486.png

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szkoda , że ze starego Tekkita zrobił się jakiś zwykły ...

Emm, mogę wiedzieć o co konkretnie chodzi?

Nasz serwer nie stoi na Tekkicie tylko na Bukkicie. ;o

5465845486.png

Opublikowano

podawałem Szarkanowi mówi że mam unbana a mi pisze że mam bana

Opublikowano

podawałem Szarkanowi mówi że mam unbana a mi pisze że mam bana

Hmm, to chyba coś źle wpisał. ;)

Podaj jeszcze raz swój nick tutaj. ^_^

5465845486.png

Opublikowano

Emm, mogę wiedzieć o co konkretnie chodzi?

Nasz serwer nie stoi na Tekkicie tylko na Bukkicie. ;o

Słuchaj . Był serwer Tekkit o ip : MyTylkoGramy.pl . Grałem na nim , został rozwalany .... Znam nicki dawnej administracji , tych , którzy rozwalili serwer ... Chyba , że teraz to jest zupełnie inny serwer , inna administracja ... Nie wiem ... Pamiętam tylko o takiej nazwie Tekkit Classic serwer .

Opublikowano

a kiedyś był tekkit robił go ufo i był lepszy od tego bo ten teraz to lipa

Opublikowano

Login989 Popieram . Ahh ... Jak fajnie sie wyżywało na Quake'u na TS z Kondziem ...

Ja do tej sieci z serwerem dołączyłem dosłownie 2 dni temu także zbytnio nie jestem w temacie. :c

Tak czy inaczej zachęcam jednak do zagrania na serwerze. Naprawdę staraliśmy się, aby był jak najbardziej dopracowany. ;-)

5465845486.png

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...