Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK 64GB][60 SLOTÓW][AUTORSKIE PLUGINY][GILDIE ZA ITEMY][NOWE DROPY] :: MyTylkoGramy :: Serwer o którym marzysz!


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wbilem. Serwer to typowy survival. 0 nowości.

Może i typowy survival, ale właśnie survival jest najciekawszym trybem jeszcze z frakcjami. ;)

Świetnie się gra z kumplami itp. :>

5465845486.png

Opublikowano

Nie polecam słaby serwer słaba reklama

Mogę wiedzieć dlaczego oceniasz reklamę jako słabą?

Grafika jest, wszystko opisane jest. ;)

A serwer dlaczego słaby?

Może jakieś argumenty? Napisz co możemy poprawić, a nie od tak słaby serwer. :>

5465845486.png

Opublikowano

nie polecam

I kolejna bezpodstawna opinia...

Proszę o pisanie powodu dla którego uważacie serwer za słaby/dobry i pisanie co mamy jeszcze poprawić. ;)

Zapraszam na serwer! ;-)

5465845486.png

Opublikowano

Mogę wiedzieć dlaczego oceniasz reklamę jako słabą?

Grafika jest, wszystko opisane jest. ;)

A serwer dlaczego słaby?

Może jakieś argumenty? Napisz co możemy poprawić, a nie od tak słaby serwer. :>

MMM myślę żebyś zamówił jakiś autorski plugin na gildie itp żeby była jakaś mob arena itp więcej rozrywki a grafika trochę słaba zna się na tym i wolę się nie rozpisywać

936131400425106482086.png
Opublikowano

@UP
Autorski plugin na gildie jest jak dla mnie bezużyteczny. Factions jest na tyle rozwinięte, że nie ma takiej potrzeby. ;)

A MobArena? To jakieś żarty?
To Survival, a nie jakiś 4Fun... Litości.

Zapraszam na serwer! ;-)

5465845486.png

Opublikowano

Serwer godny polecenia polecam !

Dzięki za pozytywną opinię! ;-)

Piszcie co Wam się podoba na serwerze, a co byście zmienili!

Zapraszamy.

5465845486.png

Opublikowano

@UP
O co konkretnie chodzi, że nieogary?
Przeklinają, obrażają czy co?
Jeśli właśnie takie coś, to zgłaszaj to do administracji. ;)

5465845486.png

Opublikowano

@UP

O co konkretnie chodzi, że nieogary?

Przeklinają, obrażają czy co?

Jeśli właśnie takie coś, to zgłaszaj to do administracji. ;)

 

asdmqs.png

 

tu masz np. takiego nie ogara >.<

+ podróby youtuberów... albo np. gracz pisze, że przyjmie do gildii, jak się do niego tp.. ja się tp'am a za chwilę dead screen x.x

surprise motherfucker


 

Opublikowano

Nie polecam.

 

Ale administracja ogarnia graczy z tego co widze na swoim przykladzie , albo jest jakies cos co za wulgi wywala etc. wiec plus za to , a serwer -

Opublikowano

Nie polecam.

 

Ale administracja ogarnia graczy z tego co widze na swoim przykladzie , albo jest jakies cos co za wulgi wywala etc. wiec plus za to , a serwer -

Co Ci się w serwerze nie podoba?

Konfiguracja pluginów, czy może mapa?

Uściślij swoją opinię. ;-)

Zapraszam!

5465845486.png

Opublikowano

Powiem tak: jeżeli nie masz teamu do grania lub nie lubisz grać z innymi - nie wbijaj :P

Święta racja. ;-)

Na serwer Survival z frakcjami o wiele lepiej gra się z ekipą znajomych także zapraszajcie znajomych! :)

Zapraszam na serwer.

 

xD

5465845486.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...