Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Rescaria.pl Od Graczy do Graczy!


LaFaR

Ankiety Rescaria  

200 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Zagrasz na serwerze?

    • Tak.
      166
    • Nie.
      33
  2. 2. Chcecie 6/7 bon do expa?

    • Tak.
      131
    • Nie.
      69
  3. 3. Czy zostawi? Sztabki na serwerze zostawi? 5kk i 2kk?

    • Tak.
      167
    • Nie.
      33

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Roska zielona, oraz status zostało usunięte.

Początkujący Graffik || Motocykl to moja pasja



  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak roska została usunięta na magię ,to mam nadzieję ,że w eq bd więcej % na magię iż Postacie magiczne bd nie do pokonania a zwłaszcza BM .

Gram pod nickiem : Eldorado ,SzalonyOgier ,Fenomen

 

 

Czekam na Rescaria.pl !!! ZAPRASZAM SERDECZNIE !!

 

Opublikowano

Jest 35 % na magie.

Początkujący Graffik || Motocykl to moja pasja



Opublikowano

ile bd zajmował laucher ? A lepiej aby beta była dla wszystkich :) tzn. jutro ,az do piątku godzinę przed startem serwa możecie zrobić reseta .

 

Edit. Dodajcie reklamę na ww.kamermod.tk

Gram pod nickiem : Eldorado ,SzalonyOgier ,Fenomen

 

 

Czekam na Rescaria.pl !!! ZAPRASZAM SERDECZNIE !!

 

Opublikowano

Zagram tu z wielka przyjemnoscia;D szkoda tylko ze moja gildia gra na innych serwerach wiec tu bd zmuszony sam grac:D ale zagram z checia . Do czerwonych zapraszam:)

98422928869820234240.jpg


Opublikowano

I gdzie ta nowa prezentacja?:D

Daliście słowo, więc czekam.

Widzę, że moderator daje warmy za nic także napiszę, że serwer bardzo przypadł mi do gustu tylko zmieńcie te zbroje do expa przed hwangami, bo to metina nie przypomina.

Istnieje milion innych, ładnych zbroi.

Także czekam na nową prezke.

Opublikowano

I gdzie ta nowa prezentacja? :D

Daliście słowo, więc czekam.

Widzę, że moderator daje warmy za nic także napiszę, że serwer bardzo przypadł mi do gustu tylko zmieńcie te zbroje do expa przed hwangami, bo to metina nie przypomina.

Istnieje milion innych, ładnych zbroi.

Także czekam na nową prezke.

 

Nowa Prezentacja jutro będzie :)

Gram pod nickiem : Eldorado ,SzalonyOgier ,Fenomen

 

 

Czekam na Rescaria.pl !!! ZAPRASZAM SERDECZNIE !!

 

Opublikowano

MAM jeszcze pytanie kiedy bedzie launcher i ile bedzie zajmowal , serwer godny uwagi polecam

 

Laucher będzie przed startem godzinę/dwie. Nie jestem teraz w stanie Ci powiedzieć ile, ale niedużo :)

Opublikowano

Launcher będzie mało warzył.

Informacja dotycząca bety:

Witam, wszystkich graczy Rescaria.pl
niestety, musimy odwołać betę ponieważ , cały czas pracujemy nad
serwerem żeby dopiąć go w 100% na Piątek , żeby wystartować bez żadnych
problemów , dopracujemy tak że nie będzie żadnych błędów oraz bugów,
mamy już paru kolegów do testowania także trzymajcie kciuki za serwer, i
czekajcie jutro na nową prezentację serwera oraz do piątku na
officjalny start serwera który odbędzie się o godzinie 20:00 , klient
jutro będzie do pobrania bez żadnych łatek, jeszcze raz przepraszamy.




Team Rescaria.pl
!

Początkujący Graffik || Motocykl to moja pasja



Opublikowano

Spokojnie, postaramy się nie spalić , chodź nie zapewniamy ze startem raczej nie będzie problemu, jak serwer po stoi pare dni , zwiększymy maszynę na 34GB Ramu czyli lepszą już .

Początkujący Graffik || Motocykl to moja pasja



Opublikowano

lauchera jutro dajcie :P

Gram pod nickiem : Eldorado ,SzalonyOgier ,Fenomen

 

 

Czekam na Rescaria.pl !!! ZAPRASZAM SERDECZNIE !!

 

Opublikowano

Clienta jutro pobiera;) tylko nie wrzucajcie na speedyshare bo trzeba miec konto:D najlepiej jakby z dedyka mozna bylo pobierac ale jak bd na innym hostingu to tez da rade:D tylko postarajcie sie zeby nie bylo fail ze startem.

98422928869820234240.jpg


Opublikowano

Przepy maja dropić ze szkat i mobów ? tzn jakich szkat ,bo nic o tym nie pisze :)

Gram pod nickiem : Eldorado ,SzalonyOgier ,Fenomen

 

 

Czekam na Rescaria.pl !!! ZAPRASZAM SERDECZNIE !!

 

Opublikowano

Przepustki z metków 85+ :)

Początkujący Graffik || Motocykl to moja pasja



Opublikowano

Spokojnie, postaramy się nie spalić , chodź nie zapewniamy ze startem raczej nie będzie problemu, jak serwer po stoi pare dni , zwiększymy maszynę na 34GB Ramu czyli lepszą już .

Przy takej ilosci ramu duzo ci to nie zmieni. Sam serwer przy duzym obciazeniu bedzie zuzywal maxymalnie z 5-6 gb ramu.

Czuje serwer z OVH ; p

Na support z ich strony nawet nie licz.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Mamy z HostTeam :D Ale spoko, jak tam Quadron kiedy startuję widzę że będzie konkuręncja. :)

Początkujący Graffik || Motocykl to moja pasja



Opublikowano

Mamy z HostTeam :D Ale spoko, jak tam Quadron kiedy startuję widzę że będzie konkuręncja. :)

 

Tylko że Quadron ma markę samą w swoich GM'ach a ty za dużo zainteresowania wokół serwera nie masz zbyt dużego ;p

 

Ps; Jak coś Polecam może bd 300+ ;]

07519388326783314691.gif

Opublikowano

Mamy z HostTeam :D Ale spoko, jak tam Quadron kiedy startuję widzę że będzie konkuręncja. :)

 

Procesor: IntelCore i7
Ram: 16 GB
Łącze: 10gb/s
I kolejna sciema w waszym wydaniu , HosTeam nie odsługuje w ogóle łącza 10 gb/s . Pozdro na starcie :):) :)


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...