Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Rescaria.pl Od Graczy do Graczy!


LaFaR

Ankiety Rescaria  

200 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Zagrasz na serwerze?

    • Tak.
      166
    • Nie.
      33
  2. 2. Chcecie 6/7 bon do expa?

    • Tak.
      131
    • Nie.
      69
  3. 3. Czy zostawi? Sztabki na serwerze zostawi? 5kk i 2kk?

    • Tak.
      167
    • Nie.
      33

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

67bfeeab4ff97.png



info5png_xqrpsae.png




Rescaria.pl

serwer stworzony specjalnie dla graczy którzy chcą coś osiągnąć ! Nie

jest to banalna formułka którą używa większość serwerów którzy tak

naprawdę ściemniają i dla których liczą się tylko i wyłącznie zyski .

Pracę nad serwerem prowadzi 3 młodych panów którzy są zamiłowani w grze

Metin2. Po latach doświadczeń w grze i obserwacji innych serwerów

postanowili stworzyć swój , wyjątkowy serwer który będzie nawiązywał i

stwarzał atmosferę dla wymogu każdego gracza. Projekt naszego serwera

nie jest skomplikowany , wręcz jest prosty i każdy się na nim szybko

odnajdzie. Serwer stworzony na zasadach Medium , który mamy nadzieję że

przez długi czas się wam nie znudzi poprzez odpowiednie ustawienia

zdobycia doświadczenia, nowe przedmioty, specjalny drop z potworów ,

ciekawy system ulepszeń , 6 nowych map oraz opłacalne DT oraz Komnata

smoka (Av3) gdzie z bosów jest szansa na drop najlepszych przedmiotów na

serwerze jakże i zarazem bardzo cennych. Przy odrobinie szczęścia i

wysiłku jesteś w stanie stać się najlepszym graczem naszego serwera !

Przed Tobą drzwi otwarte , więc nie czekaj i zapraszamy Cię do wspólnej

gry !


O Serwerze


Max lvl : 200

Max status : 95

Ilość kanałów : 4


Parametry:


Procesor: IntelCore i7

Ram: 16 GB

Łącze: 10gb/s



Start Serwera


Start

serwera Rescaria.pl przewidywany jest na 12 kwietnia 2013r. ! Dokładne

informację zostaną wam udzielone od razu po ustaleniu przez nas

dokładnej godziny i daty otwarcia !



wazpng_xqrpaxs.png



Strona Główna : Rescariamt2.cba.pl


ratypng_xqrpanp.png



Exp: x5(500%)

Drop: x5(500%)

Yang Drop: x5(500%)


eqstartpn_xqrpsaa.png



Buty wiatru

AutoPoty Czerwonych Mikstur

AutoPoty Niebieskich Mikstur

Wierzchowiec


handpng_xqrpapp.png


Biolog Chaegrab :


3myfj0uoxyek_t.jpg


Przedmioty biologa :


1p2en9q53yzu_t.jpg


90gidezfzfaf_t.jpg


k7b3382hafpx_t.jpg


a4nen0x226e7_t.jpg


g3jkvh3t31t2_t.jpg


a5edqc8t0bnt_t.jpg


1i8oftzpbors_t.jpg


ary7yes621zh_t.jpg


89tl01r4e23f_t.jpg


8cdtelr9c05t_t.jpg


g5mrnemdmstj_t.jpg




koniepng_xqrpahs.png



wierzjpg_xqrparp.jpg




Na serwerze Rescaria są dostępne wierzchowce takie jak :


Lew

Dzik

Tygrys

Lew Cienia

Dzik Cienia

Tygrys Cienia

Wilk Cienia


Wszystkie Wierzchowce są na 480h

Dostępne w ItemShop oraz Eventy .


systempng_xqrpaah.png


dnzkpxy4tza0_t.jpg


9sfidhjzylpw_t.jpg


403bzate9nkh_t.jpg



EQ unikatowe (do expa)


tjd70ddyjgx5_t.jpg


mapypng_xqrpaqw.png


sbhoaqpgxqcx_t.jpg



W "DT" znajdziesz Umarłego Rozpruwacza oraz Niebiańską Śmierć z których

możesz otrzymać wartościowe przedmioty, aby jednak się z nimi zmierzyć

musisz przejść odpowiednią ilość pięter.



Komnata Smoka


3c4lfgxqut21_t.jpg



W komnacie smoka znajduje się jak sama nazwa wskazuje Smok. Ze szkaty

smoka lecą bardzo wartościowe przedmioty. Smok respi się co 20 minut.

Aby dostać się do Komnaty zdobądź kręty klucz i udaj się do "Starca".



Mapa PvP


b4yr5ljo9sko_t.jpg



Na tej mapie odbywają się walki treningowe graczy. Aby wyzwać gracza na walkę udaj się do "Starca".




* Mapy do Expa :



Pustynny Loch (95)


oyd7zto8o5fx_t.jpg



Aby się dostać do Pustynnego Lochu potrzebujesz przepustki (95) która dropi z metinów 85-90 lub ze szkat, mobów.




Dolina Zmutowanych Gnoli (120)








4hvoy70ynv7q_t.jpg




Aby się dostać do Doliny Zmutowanych Gnoli potrzebujesz przepustki (120) która dropi z metinów 85-120 lub ze szkat, mobów.




Zatrute Miasto (140)


h1slgyu6g2p1_t.jpg



Aby się dostać do Zatrutego Miasta potrzebujesz przepustki (140) która dropi z metinów 120-140 lub ze szkat, mobów.




Przerażająca Zatruta Dolina (160)


4hp73iq24vad_t.jpg



Aby się dostać do Przerażającej Zatrutej Doliny potrzebujesz przepustki (160) która dropi z metinów 120-160 lub ze szkat, mobów.



Wrogi Teren (180)


5s0c7h89srm7_t.jpg




FaQpng_xqrhhnh.png



1.Kiedy Start?


-Start Piątek 12 Beta 7-8.

2.Jak zdobyć lvl konia

-Dostajemy wierzchowca

3.Jak zrobić skile

-Skile Dostajemy u handlarza na P


werpng_xqrhhwr.png


557fe7645339b.jpg


d1299838489c0.jpg


Zapraszamy również na FanPage !




Przepraszamy za usunięcie tamtej zapowiedzi, lecz tamto konto zostało zbanowane :)

Początkujący Graffik || Motocykl to moja pasja



  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapraszamy do ankiety :))

Ktoś chce zdobyć orginalną gre zupełnie za darmo?? Jeśli masz mi pisać że jestem oszustem to lepiej się siedź cicho. Informacje na PW, napisz a zyskasz. Chcesz sprawdzić na czym to polega?? Napisz do mnie na PW lub GaduGadu a dowiesz się więcej. Do Zdobycia są GiftCody, Steam CS 1.6, Ghost Recon, Battlefield3, Far Cry 3, Call Of Duty Black Ops II, Assasins Creed 3, Fifa 13, PlanetSide 2, Tomb Raider Reflection of Eternity, Grand Theft Auto IV, Fallout 3 Beginner's Guide, Matt hoffman pro BMX 2, Mafia 2, Arma II: Complete Collection, Driver San Fracisko, Crysis 2, Crysis 3, StarCraft II: Heart of the Swarm, BioShock: Infinite, The sims 2, The Settlers 7, WarZ, Fifa Street.

Opublikowano

mam ciekawą propozycje co do bonów 6/7 ( lecz nie wiem czy graczom to się spodoba )

 

6/7 ma być tylko pod expa tak ?

więc moja propozycja jest taka aby usunąć całkowicie zmianki 6/7 z serwera a zostawić dodania 6/7

o wartości :

10-silny na Potwory

5-silny przeciwko metinom

 

byłaby to następna nowość która wyróżnia serwer :P od innych

 

to by były typowe bony do expa

bo jak wiadomo

kryt / szycie / staty / PZ itp bardzo dużo pomagają w pvp

Nima :rolleyes:

Opublikowano

Kiedy zapowiedź zostanie uzupełniona choćby o system ulepszeń zbroi? Tak poza tym wyrzucił bym z NPC zwój powrotu statusu. Moim zdaniem powinnien być za Sm lub w ogóle nie powinno go być. Pozdrawiam wbije na serwer.

16322917.jpg
Opublikowano

W ankiecie piszę czy chcecie aby w 6,7 były bony do expa czy nie. A co do tych kryt, szycie itd to to jest standard.

Edit@
Będzie niebawem nowa prezka serwera :)) Czekajcie cierpliwie :)

Ktoś chce zdobyć orginalną gre zupełnie za darmo?? Jeśli masz mi pisać że jestem oszustem to lepiej się siedź cicho. Informacje na PW, napisz a zyskasz. Chcesz sprawdzić na czym to polega?? Napisz do mnie na PW lub GaduGadu a dowiesz się więcej. Do Zdobycia są GiftCody, Steam CS 1.6, Ghost Recon, Battlefield3, Far Cry 3, Call Of Duty Black Ops II, Assasins Creed 3, Fifa 13, PlanetSide 2, Tomb Raider Reflection of Eternity, Grand Theft Auto IV, Fallout 3 Beginner's Guide, Matt hoffman pro BMX 2, Mafia 2, Arma II: Complete Collection, Driver San Fracisko, Crysis 2, Crysis 3, StarCraft II: Heart of the Swarm, BioShock: Infinite, The sims 2, The Settlers 7, WarZ, Fifa Street.

Opublikowano

Proszę wszystkich o wytrzymanie do czwartku ! Już dzisiaj będę miał obrobione zdjęcia Systemu ulepszeń/Map i tak dalej. Pozdrawiam

Początkujący Graffik || Motocykl to moja pasja



Opublikowano

Statystyki - 125

Niekończąca się pelerynka.

Całkowicie zablokowany dh.

Zwój Powrotu statusu został usunięty z NPC.

Wstawanie po śmierci po 1 sek.

Szansa na wejście Kamienia do itemów - 100%

System energii jest dodany.

Wymiar władców łatwy/trudny.

Dodam ścieżkę Metin.

Do dropu zostaną dodane Kostiumy.

Zostaną dodane 2 mapy z metinami, na które będzie można się dostać za opłatą.

Przed startem zostanie podany Ts oraz Laucher.

Opublikowano

Menshu wbij no na GaduGadu :pp

Ktoś chce zdobyć orginalną gre zupełnie za darmo?? Jeśli masz mi pisać że jestem oszustem to lepiej się siedź cicho. Informacje na PW, napisz a zyskasz. Chcesz sprawdzić na czym to polega?? Napisz do mnie na PW lub GaduGadu a dowiesz się więcej. Do Zdobycia są GiftCody, Steam CS 1.6, Ghost Recon, Battlefield3, Far Cry 3, Call Of Duty Black Ops II, Assasins Creed 3, Fifa 13, PlanetSide 2, Tomb Raider Reflection of Eternity, Grand Theft Auto IV, Fallout 3 Beginner's Guide, Matt hoffman pro BMX 2, Mafia 2, Arma II: Complete Collection, Driver San Fracisko, Crysis 2, Crysis 3, StarCraft II: Heart of the Swarm, BioShock: Infinite, The sims 2, The Settlers 7, WarZ, Fifa Street.

Opublikowano

Statystyki - 125

Niekończąca się pelerynka.

Całkowicie zablokowany dh.

Zwój Powrotu statusu został usunięty z NPC.

Wstawanie po śmierci po 1 sek.

Szansa na wejście Kamienia do itemów - 100%

System energii jest dodany.

Wymiar władców łatwy/trudny.

Dodam ścieżkę Metin.

Do dropu zostaną dodane Kostiumy.

Zostaną dodane 2 mapy z metinami, na które będzie można się dostać za opłatą.

Przed startem zostanie podany Ts oraz Laucher.

 

Skąd bd dropić kostiumy?

beztytuudkt.png



Opublikowano

Enkate bardzo ma dobry pomysł ma racje bo wartość ataku staty szycie itp to dużo daje np eq na metal wartość i hp i z bonów do expa ma bony do pvp :| a by bylo jeszcze lepiej jak by bylo bez 6/7

Opublikowano

Na 100% zagram ^^ Fajnie się zapowiada serwer tylko mało tych nowych itemków jak na 200lv :/ Moim zdaniem tak 5 max 6 nowych broni i zbroi a 3-4 biżu itp :)

Opublikowano

Pliki Tuor/Azaron.. Proszę co za lipa. I jeszcze te finalne bronie. Czy wy ludzie nie rozumiecie, że te bronie są obrzydliwe ?

Zróbcie swój projekt.. CZEKAM NA QUA**N . Przynajmniej będą mieli własne pliki.

Elo

41032253976841910228.png


Czekam na Quadron.


Najlepszy prywatny serwer tego roku!




Opublikowano

Pliki Tuor/Azaron.. Proszę co za lipa. I jeszcze te finalne bronie. Czy wy ludzie nie rozumiecie, że te bronie są obrzydliwe ?

Zróbcie swój projekt.. CZEKAM NA QUA**N . Przynajmniej będą mieli własne pliki.

Elo

Z twojej wypowiedzi wynika że masz 12-14 lat. To nie są pliki Tuora to że zaporzyczyli kilka elementów nie oznacza że odrazu są pliki Z innego serwa -,-

Opublikowano

Z twojej wypowiedzi wynika że masz 12-14 lat. To nie są pliki Tuora to że zaporzyczyli kilka elementów nie oznacza że odrazu są pliki Z innego serwa -,-

 

Mógłbym mieć nawet i 10 lat, a starałbym zrobić coś swoje. Coś innego. A nie cały czas oklepana wersja tuora.. To już chyba 3/4 serwer taki.

Porażka, elo. NIE POLECAM !

 

+ leci raport ;)

41032253976841910228.png


Czekam na Quadron.


Najlepszy prywatny serwer tego roku!




Opublikowano

Widzę, kolejna osoba która nic nie wie na temat, naszego serwera ahh może wkońcu przyjmiecie do wiadomości że , mamy tylko mapy z Tuora nic więcej z nim nas nie wiążę ciekawę czy Tuor miał, Pelerynkę + Wymiar Władców , Taki system ulepszeń handlarzy nowe miasta, nowe mapy z metinami itd , jestem tego ciekawy, Young mnie nie obchodzi że czekasz se na jakiegoś Quadrona, mnie to wali tylko naprawdę nie byłes na serwerze a pleciesz głupoty, zobaczysz nowszą prezentację to , odechce ci się tych komentarzy naprawdę, już się to nudnę robi...

 

Edit: Jutro pojawi się nasza , officjalna prezentacja serwera , w której bedzie dużo dużo więcej niż w tej ujżycie nasz prawdziwy serwer. :)

Początkujący Graffik || Motocykl to moja pasja



Opublikowano

Odechciało to mi się patrzyć na twoją pisownię. Jak piszesz do mnie to pisz po polsku.. Poprawie przede wszystkim. 2 sprawa. Wszystkie mapy tuor'a, pelerynka była. Na początku piszesz uwaga ''6 nowych map''. Pss ..

Zamiast zachęcać to odganiasz graczy (szczerze).

Pozdrawiam, to tyle na mój temat serwera.

Elo

41032253976841910228.png


Czekam na Quadron.


Najlepszy prywatny serwer tego roku!




Opublikowano

Dużo osób pyta, o TeamSpeak głównie tak, musimy tylko zainstalować go i zrobić , Ts3 pojawi się jutro max Czwartek czyli przed startem. :)

Początkujący Graffik || Motocykl to moja pasja



Opublikowano

Ponieważ, tamtą zamkneli , z owych powodów jutro będzie nowa całkiem nowa prezentacja serwera więc czychajcie do jutra , zobaczycie całkiem inny serwer. :)

Początkujący Graffik || Motocykl to moja pasja



Opublikowano

Ponieważ, tamtą zamkneli , z owych powodów jutro będzie nowa całkiem nowa prezentacja serwera więc czychajcie do jutra , zobaczycie całkiem inny serwer. :)

Kiedy włączycie stronke ? :)

1365698635-U816738.jpg

Opublikowano

Ponieważ, tamtą zamkneli , z owych powodów jutro będzie nowa całkiem nowa prezentacja serwera więc czychajcie do jutra , zobaczycie całkiem inny serwer. :)

 

Będę czyhać. Dotrzymajcie słowa:D

Opublikowano

Strona, będzie jutro ponieważ na razie wgrywamy kopię bazy. :)

Początkujący Graffik || Motocykl to moja pasja



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...