Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Dodanie nowego działu


Taki KaWai<3

Czy chcesz by powstał Poddział MicroVolts?  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz by powsta? dzia??

    • Nie
      10
    • Zale?y
      0
    • Tak
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam taką propozycje by dodać Dział lub Poddział w Inne MMO, chodzi o grę Micro Volts

W grze jest dużo polaków, paru nawet z MPC.

Oczywiście są do niej wszelkiego rodzaju Cheaty i bugi.

 

No może wkleje opis gry :P

 

MicroVolts
to trójwymiarowy shooter MMO naszpikowany grafiką trochę w klimacie
anime. Kamera trzecioosobowa i spory nacisk na współpracę sprawiają, że
gra się w to na prawdę fajnie. Do wyboru jest bardzo dużo różnych
dziwacznych broni, które bardziej kojarzą się z filmem ToyStory aniżeli,
z grami pokroju Counter-Strike. Grafika mimo swojej bajkowości jest
silnie inspirowana pozycją wydaną przez Valve – Team Fortress 2

 

Moim zdaniem gra jest fajna i klimatyczna, napewno nie Pay4Win lecz Play4Win ;P.

 

No nic dorzucę jeszcze filmik:


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Jeżeli cheaty są i gra w nią dużo Polaków to jestem na TAK

 

 

ale w takim wypadku chyba powinna się tu znaleźć gra o nazwie "S4League" ;p tak samo wygląda ;p bardzo zbliżona gra ;d

1373369406-U138092.png

Opublikowano

Było w Inne FPP i nie było ruchu, jednakże od tamtego czasu gra się bardziej rozrosła, doszło wiele nowych rzeczy i myślę, że tym razem ma szanse. Jeśli sie mylę to się dział wywali ponownie. Na razie jestem na TAK!

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

Był, ale teraz gra jest inna. Na forum powstają tematy z hackami do niej więc można by było przynajmniej spróbować, napewno ja bym się angażował w dział :P


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Ja napewno też... Kiedy był ten dział?? W 2011 ?? To wtedy dopiero co gra wychodziła więc sie nie dziwie że nie było hacków teraz są 2-3 strony o hackach do tej gry

nostaleh.png
Opublikowano

Jeszcze w tym lub pod koniec tamtego roku był dział tej gry. Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, przynajmniej nie tak szybko.

Nothing to do here.


Opublikowano

Można zrobić dział testowo o ile chciałbyś pomóc w rozwijaniu tego działu.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Admin Cienia
Opublikowano

Jak wspomnieli przedmówcy był już taki dział, jednak nie zyskał on popularności. Wątpliwe, że tym razem będzie inaczej.

Jestem na nie.

1294477714-U1.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak wspomnieli przedmówcy był już taki dział, jednak nie zyskał on popularności. Wątpliwe, że tym razem będzie inaczej.

Jestem na nie.

 

Nie, nie wypali ;x

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...