Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta] Ktora pozycja najlepiej nadaje się do carrowania


Frappi

Jaka pozycja do carrowania?  

136 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która pozycja najlepsza do carrowania?

    • mid
      56
    • top
      14
    • adc
      23
    • support
      12
    • jungle
      31

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdecydowanie mid. Jeśli uda wam się wygrać mida z przeciwnikiem to nie zostawajcie na linii, gankujcie top/bot nawet kosztem małej utraty farmy na midzie

Opublikowano

Wiadomo, że mid :P

W League of Legends znajdziesz mnie pod nickiem: OobLowoO <= Naciśnij

Zobacz mój stream na twitch'u!

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Moim skromnym zdaniem najlepsza pozycja do carrowania to ta na której Ci się najlepiej gra :).Kolega z brązu III wyszedł do plat IV grając midem/adc.Ja natomiast grałem wszystkim i powiem wam że komunikacja jest najważniejsza.Nie pownniśmy dzielić tego na pozycje tylko na champy.Carrować da się teraz Ezrealem,Nasusem,Fizzem itd. Jest pełno postaci które mają duży wpływ psychiczny na przeciwnika.Oczywiście w brązie polecam mid/adc ;p

kunshi.jpg

 

Sygnatura jest mojej roboty <3 Chcesz podobną ? :)

Opublikowano

Tam gdzie sie gra najlepiej. Nie wazne czy mid czy top czy support. Ja jak gram supportem to ludzie pisza tylko "wp nami" chodzi o to by jak najlepiej spisac sie w swojej roli. Ja jako support chronie adc stawiam wardy w dobrych miejscach.a czasem ganguje mida i ostrzegam sojusznikow przed niebespieczenstwami.

 

Troche jak general. Nie strzelam a zabijam :) czyli moja odpowiedz to support

u1lc.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...