Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Sugestia FanArt


hrabia14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wszyscy możemy zauważyć, w pojedynkach jest średni ruch. Jakieś teksty, dissy, raz na ruski rok graficzny... Kiedyś było tego duuuużo więcej.

 

I wpadłem na pomysł, inspirowany forami graficznymi. Może by zrobić jakiś ranking, podzielony na kategorie i za wygrane pojedynki przyznawać punkty. Dodałoby to dużo dobrej rywalizacji i wzbogaciło dział o wiele nowych tematów :)

 

Można by jeszcze każdą kategorię podzielić na ligi np. Grafikę na początkujących i zaawansowanych, żeby nie było zbyt łatwo :)

Comiesięczni zwycięzcy z każdej kategorii mogli by dostać np -10% a po roku (lub połowie) zmierzyli by się w finałach, w których zwycięzca dostał by, no nie wiem, golda na przykład :)

 

Co wy na to?

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Nikomu by sie nie chciało tego robic. Z całym szacunkiem dla Valkyego, ale modki nie ogarniają. W sumie nic dziwnego, skoro xamizo na laurach spoczywa, a tylko Valky coś działa.

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

Forum musi się rozwijać. Valky dobrze wykonuje swoją prace, niech weźmie kogoś do pomocy i ruszy z pomysłem hrabii, bo to krok do przodu.


Sam chętnie sprawdzałbym takie rankingi. TAK.

Opublikowano

Nikomu by sie nie chciało tego robic. Z całym szacunkiem dla Valkyego, ale modki nie ogarniają. W sumie nic dziwnego, skoro xamizo na laurach spoczywa, a tylko Valky coś działa.

 

Z całym szacunkiem Baks ale pokaż mi kur** co jest nie tak? ...

Mam dość, że ktoś najeżdża na pracę a sam nie zawsze był święty, więc jeśli masz tak pisać to najlepiej się nie wypowiadać.... serio.

 

 

 

@@ top :

 

Bardzo ciekawy pomysł, ostatnio myślałem nad czymś takim jak : weteran pojedynków (mam napisany regulamin itp.) ale chyba lepiej będzie wprowadzić takie coś na stałe.

Myślę, że nie było by tak dużo roboty, trzeba było by po prostu zapisywać każdy pojedynek itp :) Dodatkowo mamy dział zakończone pojedynki, w którym jest wszystko poukładane więc nie było by tak źle.

Ja jestem na TAK więc obgadam temat z xamizo.

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Z całym szacunkiem Baks ale pokaż mi kur** co jest nie tak? ...

Mam dość, że ktoś najeżdża na pracę a sam nie zawsze był święty, więc jeśli masz tak pisać to najlepiej się nie wypowiadać.... serio.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/800951-tut-sprawd-czy-kto-kradnie-twj-obraz/ - taki sam temat jest w podpietych

http://www.mpcforum.pl/topic/727283-tut-przewodnik-po-da/ - obrazki wygasły

http://www.mpcforum.pl/topic/909500-webdesign-css-sprites/ - to powinno być w tworzeniu stron www.

 

Dalej nie daję, bo muszę wyjść. Nie bądź taki pewny siebie. ;)

 

Aaa... no i prawie cały dział zlecenia. ;-)

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

Z całym szacunkiem Baks ale pokaż mi kur** co jest nie tak? ...

Mam dość, że ktoś najeżdża na pracę a sam nie zawsze był święty, więc jeśli masz tak pisać to najlepiej się nie wypowiadać.... serio.

 

 

 

@@ top :

 

Bardzo ciekawy pomysł, ostatnio myślałem nad czymś takim jak : weteran pojedynków (mam napisany regulamin itp.) ale chyba lepiej będzie wprowadzić takie coś na stałe.

Myślę, że nie było by tak dużo roboty, trzeba było by po prostu zapisywać każdy pojedynek itp :) Dodatkowo mamy dział zakończone pojedynki, w którym jest wszystko poukładane więc nie było by tak źle.

Ja jestem na TAK więc obgadam temat z xamizo.

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/800951-tut-sprawd-czy-kto-kradnie-twj-obraz/ - taki sam temat jest w podpietych

http://www.mpcforum.pl/topic/727283-tut-przewodnik-po-da/ - obrazki wygasły

http://www.mpcforum.pl/topic/909500-webdesign-css-sprites/ - to powinno być w tworzeniu stron www.

 

Dalej nie daję, bo muszę wyjść. Nie bądź taki pewny siebie. ;)

 

Aaa... no i prawie cały dział zlecenia. ;-)

Miśki wy moje. Kłoćcie się gdzie indziej proszę :)

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/800951-tut-sprawd-czy-kto-kradnie-twj-obraz/ - taki sam temat jest w podpietych

http://www.mpcforum.pl/topic/727283-tut-przewodnik-po-da/ - obrazki wygasły

http://www.mpcforum.pl/topic/909500-webdesign-css-sprites/ - to powinno być w tworzeniu stron www.

 

Dalej nie daję, bo muszę wyjść. Nie bądź taki pewny siebie. ;)

 

Aaa... no i prawie cały dział zlecenia. ;-)

 

Może jeszcze FanArt powinien być w WWW bo Grafika to przecież dziedzina Informatyki :O

@down

gdzie tam od razu zaczepki, po prostu webdesign wiąże się też z Grafiką, więc takie tutki jak najbardziej powinny być w poradnikach FA.

ItgMSFz.gif­

Opublikowano

Baksiu z całym szacunkiem ale dział jest dobry ewn. można go przenieść do subforum Grafika bo do Photoshopa jak i Gimpa pasuje.

Jest to tutorial powiązany z grafiką który ma nauczyć grafików którzy interesują się webdesignem jak przygotować swój projekt, a kod CSS jest umieszczony dla przykładu.

 

Co do tematu, pomysł świetny choć proponował bym stworzyć taki ranking w formie tekstowej.

Opublikowano

Razem z xamizo przemyśleliśmy tą sugestię i postanowiliśmy takie coś wprowadzić w życie :)

Ranking będzie w formie pisemnej(łatwiejsza/szybsza edycja), zostanie podwieszony w dziale pojedynki.

Każdy moderator gdy zakończy pojedynek będzie zobowiązany do zaktualizowania rankingu.

Jak będzie to wyglądało w praktyce będziecie mogli zobaczyć już w najbliższych dniach. (na pewno w przyszłym tyg. obiecuję)

Pozdrawiam i do zobaczenia w FanArt ;)

 

 

 

 

 

@baks : nie każ mi zmieniać zdania o Tobie.

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Tylko mam nadzieje że będzie podział na słabszych i lepszych ;P.

 

Po co, nikt nie każe Ci akceptować pojedynku ze strony dobrych grafików.

Nothing to do here.


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...