Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Sugestia FanArt


hrabia14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Także jestem na Tak.Może wreszcie coś się będzie działo w tym poddziale ;)

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Identyczne coś kiedyś proponowałam, jednak zostało odrzucone. Do mojej sugestii dochodziło jeszcze zaangażowanie codersów w stworzenie generatora sygnatur, do którego miałby dostęp moderator FA. Dodawałby tam pkt lub je odejmował za pojedynki. Taki śmieszny bajerek, który być może komuś by się spodobał. Jednym słowem na sygnie widniałby nick, ilość wygranych, jak i przegranych pojedynków oraz może jakiś "poziom".

Opublikowano

Identyczne coś kiedyś proponowałam, jednak zostało odrzucone. Do mojej sugestii dochodziło jeszcze zaangażowanie codersów w stworzenie generatora sygnatur, do którego miałby dostęp moderator FA. Dodawałby tam pkt lub je odejmował za pojedynki. Taki śmieszny bajerek, który być może komuś by się spodobał. Jednym słowem na sygnie widniałby nick, ilość wygranych, jak i przegranych pojedynków oraz może jakiś "poziom".

 

Takie coś proponowane było baaardzo dawno temu :D ja zacząłem tą dyskusję od "medalików" :P

 

Ps. Zostanie to na dniach dodane, muszę tylko trochę czasu znaleźć i udoskonalić pomysł by nie było żadnych problemów itp.

Więc myślę, że można uznać sugestię za rozwiązaną.

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Mam się tu wypowiedzieć?

 

Bo jak tak, to nie wiem.. Może i jestem na tak, nie wiem..
Ogólnie takie tematy powinny być w Pojedynkach, bo gdyby nie Valky to bym nic nie widział.

 

Proponuje co miesiąc zrobić jedną wielką bitwę na teksty.

Np.:

Tematyka: Miłość.

Słowa które muszą być zwarte w tekście: szacunek, wiara, pentagram, kolec

I np. zgłasza się 10 uczestników, Moderator w temacie daje 10prac i ankietę.

Teksty anonimowe, jedna wielkość i kolor czcionki wszystkich tekstów.

Nagroda: wyróżnienie w tym "rankingu", zamiast wyróżniać ludzi którzy wygrali

Najwięcej bitw w danym miesiącu ;)

 

Pro po rankinga, no spoko, może być.

 

Ogólnie można robić konkurs też na nagrywki, ale pewnie nikt się nie zgłosi, oprócz 4, 5osób.

 

Nie wiem, ogólnie mam wyjebane, ale miałem tu coś napisać. ;d

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Mam się tu wypowiedzieć?

 

Bo jak tak, to nie wiem.. Może i jestem na tak, nie wiem..

Ogólnie takie tematy powinny być w Pojedynkach, bo gdyby nie Valky to bym nic nie widział.

 

Proponuje co miesiąc zrobić jedną wielką bitwę na teksty.

Np.:

Tematyka: Miłość.

Słowa które muszą być zwarte w tekście: szacunek, wiara, pentagram, kolec

 

I np. zgłasza się 10 uczestników, Moderator w temacie daje 10prac i ankietę.

Teksty anonimowe, jedna wielkość i kolor czcionki wszystkich tekstów.

Nagroda: wyróżnienie w tym "rankingu", zamiast wyróżniać ludzi którzy wygrali

Najwięcej bitw w danym miesiącu ;)

 

Pro po rankinga, no spoko, może być.

 

Ogólnie można robić konkurs też na nagrywki, ale pewnie nikt się nie zgłosi, oprócz 4, 5osób.

 

Nie wiem, ogólnie mam wyjebane, ale miałem tu coś napisać. ;d

Co do tylko dissów to zrób inną sugestię. Ta odnosi się do pojedynków w ogóle i już została zaakceptowana :)

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Diss a tekst, to jest kurwa inne pojęcia.

 

Dissów nie piszę z pół roku. Nie chce konkursów na dissy.

Chce konkurs na teksty, tak jak Valky napisał.

Weź czytaj ze zrozumieniem, nie wiem, nie odróżniasz tekst od dissu?

 

Polecam mojego tuta:

http://www.mpcforum.pl/topic/578874-tutorial-faq-pojedynki/

Pamiętajmy że prefix [Tekst] służy jedynie do pokazania naszego talentu
Pod wpływem pisania - nie możemy tam obrażać naszego przeciwnika,
Najlepiej jakbyśmy o nim zapomnieli ;)

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Diss a tekst, to jest kurwa inne pojęcia.

 

Dissów nie piszę z pół roku. Nie chce konkursów na dissy.

Chce konkurs na teksty, tak jak Valky napisał.

Weź czytaj ze zrozumieniem, nie wiem, nie odróżniasz tekst od dissu?

 

Polecam mojego tuta:

http://www.mpcforum.pl/topic/578874-tutorial-faq-pojedynki/

 

1. Czemu się denerwujesz?

2. Nie odróżniam bo mnie to nie obchodzi. Nie ukrywam, że głównie chodziło mi o pojedynki graficzne...

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

A, to przepraszam. Ogólnie się nie spinam, bo usunąłem wulgaryzmy.

Po prostu tak mam jakoś, natura człowieka, no tak jakoś wychodzi..

Prawko zdaje i mnie przytłacza cała atmosfera.

 

Valky mówił żebym tu coś napisał, to napisałem..

No, to tyle..

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...