Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CO to jest ?! Spotkaliście takie coś ?


Snickers1000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No i macie nad czym się zastanawiać.

Pierwsza opcja : Kolega robi sobie beke z Was - rozmyślających nad tym postem. Przy okazji nabija posty. Szczwana bestia.

Druga opcja : Podaj seed i kordy.

Trzecia opcja : Podejdź pod domek i zrób SS`y. Dlaczego niby zrobiłeś to z oddali? Boisz się, że w kwadratowym świecie Herobrine Cię zabije? Bez przesady...

Opublikowano

@Up zobacz że napisałem że to kolega robił zdjęcie

 

może to zabrzmi dziwnie ale gadał sobie z innym kolegą i pokazywał mu domek na skype przedz udostępnianie obrazu najpierw domek był a zajakis czas już go tam nie było

 

według mnie on nie kłamie

Opublikowano

Z tego co widzę, jest to wersja 1.5_0.1 beta. Tak więc takie coś mogło się wygenerować bo w tedy były jeszcze inne generatory i błędy.

Moje poradniki:


- Plugin KATASTROFA


- Plugin 1VS1


- Plugin Troll


- Poradnik Redstone


- Plugin FakeSlots


Jeśli pomogłem daj like!



Robię paczki na zamówienie!


Resztę informacji na moim profilu.



Opublikowano

Oglądnij JJayJoker sezon 2 odcinek 1 też ma takie cos bo zainstalował sobie texture mój kolega też tak ma :D

 

@Up 2 jeśli to by była studnia to tam by była wioska ale wioski niema to to studnia nie jest

Opublikowano

Ha ale to niby zniknęło poszedł na drugi dzień tam i już tego nie było

 

@Edit

 

Ale moim zdaniem za drugim razem jak twierdził że tego niema to poszedł w inne miejsce

Opublikowano

Kurde to nie jest 1.5.1 tylko 1.5_1 czyli Beta [Kolega robi sobie z Ciebie jaja, błąd albo troll xD]

/800 post :P = Postmaker

Opublikowano

@3 up nie klnij

@ 2 Up może ten sam bug wygenerował to coś na ss

@ up Możliwe

 

 

ale sami widzicie że niektórym tez sie coś wygenerowało dziwnego

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...