Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.1] Kwadratowa Masakra 4 [Nowa Mapa] 24/7 [40 slotow]


JeBeK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wiek - 15

Nick - AnItsMe

Ile grasz w MC - No już dosyć długo, około 2 lat
Jak oceniasz swoje zachowanie - Myślę, że ogólnie jestem ogarnięty i spokojny, ale lubię też lubię się pośmiać i czasami podokuczać :D

Czy bedziesz greifowal - Nigdy !


Cos o sobie - Mam na imię Dominik, mam 15 lat, obecnie uczeń drugiej klasy gimnazjum. Mieszkam w Lublinie, interesuje się informatyką a dokładniej dziedziną grafiki. Ogólnie lubię pograć z różnymi ludźmi . Myślę, że jeżeli mnie przyjmiesz, będzie nam się miło grało ;)

61911764369359525958.png

Opublikowano
Wiek -12

Nick -SzescikPL

Ile grasz w MC -od aplhy
Jak oceniasz swoje zachowanie - Dobre zależy od sytuacji

Czy bedziesz greifowal -nie


Cos o sobie -Hmmm co tu napisać ? Nie mam pojęcia jestem Fabian i gram w piłke siatkową

Opublikowano

ref

CyreuszPlayGames

AnItsMe

Dodani a serwer dzialal jak wczesniej pisalem jest przerwa techniczna start dzis o 11:00 Zapraszam !

Opublikowano

Wiek -18
Nick -NowyMaly
Ile grasz w MC -start bety
Jak oceniasz swoje zachowanie -kulturka musi być:D
Czy bedziesz greifowal -Nie
Cos o sobie -Ogarnięty jak na swój wiek przystało^^

Opublikowano

NIE POLECAM SERWERA OD TEGO UŻYTKOWNIKA!

Wchodziło parę osób, pisałem z nimi, podobno resety mapy, jak i całego serwera są co 2-3 dni...

Administrator ma wszystkich w dupie, nic nie robi na serwerze, serwer stał hmm... 30 minut? Miał już cały dom, enchant na 30 lvl, i się chwalił jakie ma enchanty na itemkach, nie polecam serwera!! Najgorszy "KM" Jaki widziałem....

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano
Wiek -14
Nick -Baxio
Ile grasz w MC -2 lata
Jak oceniasz swoje zachowanie -10/10 umiem sie zachowac.

Czy bedziesz greifowal -Nie

Cos o sobie -Nazywam sie Eryk i mieszkam w Angli :)

 

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...