Nie polecam serwera nikomu, jako stały gracz serwerów na modach. Na WLke dostać się to żaden problem, podobno średnia wieku 17+ a na serwerze większość zachowuje się jak dzieciarnia na co drugim survivalu czy freebuildzie. Z paczką dużo problemów, po wejściu na serwer każdy zaczyna z pingiem 3000-2000, ping powolutku spada, w przypadku kiedy jest na serwerze więcej niż 6-7 osób większość ma po 200-400 pingu, Mikol (właściciel) jedyne co w tym temacie mi powiedział "tak już jest, zaraz się uspokoi". Szkoda że to zaraz trwa dłużej niż godzina. Wiele osób ma problemy z crashowaniem, ja na ten przykład nie, lecz co chwile slattery (Spada do 0 fps na 1-3 sekundy w randomowych momentach) jak jest więcej osób na serwerze, grałem na paczkach typu all the mods czy RLcraft, dużo bardziej wymagających niż ta paczka, gdzie modów jest 65. Dzisiaj był restart serwera który trwał z 15 minut, potem po restarcie scrashowało serwer, zanim przyszedł Mikol i go włączył zajęło to z 30 minut, po kolejnej godzince około serwer znowu scrashowało. Administracja również nie powala, wcina się w czyjeś rozmowy z takim "pretensjonalnym tonem", coś a'la passive-agressive. Wiem że na polskim rynku nie ma za bardzo serwerów na modach, ale lepiej pójść na solidny zagraniczny serwer niż męczyć się tutaj.
Nie polecam. :)