Skocz do zawartości

LeoWoj

ProUser
  • Postów

    671
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O LeoWoj

  • Urodziny 26.07.1999

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia LeoWoj

  1. Szukam czegoś na Ashure. DMG hack, waithack, wallhack, coś do robienia dungeonów lub farmienia metków na farmmapach, cokolwiek co ułatwi gierkę na grindowniku
  2. No niestety ale wygląda mi to na kolejny, taki sam jakich już wiele było, polski serwer pseudo RPG, pseudo.. dlaczego? Bo niby jest, niby jest jakiś pomysł ale nie do końca, swoją drogą podobno otwarty jest po KILKUDNIOWEJ PRZEBUDOWIE a już zamknięty..
  3. Polecam każdemu. Z K4mixem można się dogadać, na serwerze mimo 100+ modów nie ma żadnych lagów nawet podczas renderowania 2 różnych światów, działa bez zarzutu a w razie jakichkolwiek błędów działanie ze strony właściciela jest natychmiastowe. :)
  4. Gdzie ten discord?
  5. Nie polecam serwera nikomu, jako stały gracz serwerów na modach. Na WLke dostać się to żaden problem, podobno średnia wieku 17+ a na serwerze większość zachowuje się jak dzieciarnia na co drugim survivalu czy freebuildzie. Z paczką dużo problemów, po wejściu na serwer każdy zaczyna z pingiem 3000-2000, ping powolutku spada, w przypadku kiedy jest na serwerze więcej niż 6-7 osób większość ma po 200-400 pingu, Mikol (właściciel) jedyne co w tym temacie mi powiedział "tak już jest, zaraz się uspokoi". Szkoda że to zaraz trwa dłużej niż godzina. Wiele osób ma problemy z crashowaniem, ja na ten przykład nie, lecz co chwile slattery (Spada do 0 fps na 1-3 sekundy w randomowych momentach) jak jest więcej osób na serwerze, grałem na paczkach typu all the mods czy RLcraft, dużo bardziej wymagających niż ta paczka, gdzie modów jest 65. Dzisiaj był restart serwera który trwał z 15 minut, potem po restarcie scrashowało serwer, zanim przyszedł Mikol i go włączył zajęło to z 30 minut, po kolejnej godzince około serwer znowu scrashowało. Administracja również nie powala, wcina się w czyjeś rozmowy z takim "pretensjonalnym tonem", coś a'la passive-agressive. Wiem że na polskim rynku nie ma za bardzo serwerów na modach, ale lepiej pójść na solidny zagraniczny serwer niż męczyć się tutaj. Nie polecam. :)
  6. Gram na serwerach Gruszkina od czasów Aberrant Havens i każdy serwer dostarcza wiele fajnych doświadczeń, Gruszkin stara się dbać o swoje serwery, jeżeli jest jakiś błąd to siedzi nad nim całą noc aż nie naprawi, jest otwarty na propozycje i sam ma wiele super pomysłów na urozmaicenie rozgrywki. Serwer mimo że stoi na 1.16 (Nie jestem fanem tych nowszych wersji mc) to bawię się świetnie, są rankingi wyłowionych ryb, skoków itd, więc jest w czym rywalizować :P Polecam wszystkim.
  7. Nick: Małolata I Tata / RIP FVH (Kumpel) Region: EUW Level: 12-20 (Expimy aktualnie) Dywizja: EUW brak, EUNE ja gold4, kolega unranked Kontakt: Gra, Discord (SebQu#0560) Dodatkowe informacje: Z nudów zaczęliśmy z kumplem parę dni temu expić konta na EUW i szukamy kogoś, priorytetowo support/jungla/mid. Aktualnie ja gram suppa a kolega ADC chociaż ja mainuje jungle i mi supportowanie szybko się nudzi, dlatego fajnie by było gdyby supp grał również jungle :P (Chodzi o swapowanie się rolami :D)
  8. Szukam towarzysza do gry! Nazwa gry: Terraria Nick w grze: - Klasa: - LvL: - Serwer: Hosting steam ? Dodatkowe informacje: Szukam 1-3 osób do gry w terrarie na modach od 0. Mam 20 lat, sporo wolnego czasu i dużą chęć pogrania w terrarie na modach (Mam gotowe 3-4 paczki które nie crashują na multi, można coś w nich zawsze pozmieniać i uzgodnić już jak się zbierze ekipa). Nie mam problemu jeżeli nie wiesz co i jak w terrari czy nie znasz się na modach, mogę chętnie pomóc z instalacją modów czy samego TModLoadera. Wersja terrari jak i TModLoadera - Najnowsza. Jedyne czego wymagam to przynajmniej 15 lat, mikrofonu i discorda Kontakt: Discord: SebQu0560 Steam: STEAM
  9. Szukasz może ludzi do gry? Albo klanu? Nie masz z kim grać, a może chcesz po prostu spędzić czas w gronie graczy Fortnite? Ten Discord jest dla Ciebie! Chcemy zrzeszyć jak największą liczbę Polaków grających w fortnite, zarówno Battle Royale jak i Ratowanie Świata. Umożliwiamy Wam założenie własnego kanału głosowego, z Waszą nazwą oraz limitem użytkowników oraz hasłem. Posiadamy bota który automatycznie wysyła informacje o patch notach itd. Co do sklepu dziennego mamy bota lecz niestety jesteśmy zmuszeni wpisywać komendę każdego dnia aby wysłał informację na temat sklepu, szukamy kogoś kto potrafi bawić się w pisanie botów lub szukamy innego bota którego można ustawić tak aby codziennie sam wysyłał wiadomość ze zdjęciem i ceną przedmiotów w sklepie. https://discord.gg/223S66G Zapraszamy wszystkich chętnych, serwer jest w trakcie udoskonalania oraz jesteśmy otwarci na wasze propozycje.
  10. Wbiłem, pograłem, zostałem. Polecam każdemu, miła spokojna atmosferka z przyjemnym gemplejem
  11. Szukany tryb serwera: Survival na modach w stylu hermitpacka- nie koniecznie ta paczka, coś ciekawego z ftb White-lista: I tak i nie. Oba warianty mi odpowiadają Średnia ilość graczy: 3-999+ bez różnicy. Wersja serwera: Obojętnie. Informacje dodatkowe: Nie szukam serwera ze slimefunem i minimapką. Chcę zagrać na czymś co ma multum modów typu IC2, Ender IO itd. Super paczką dla mnie jest hermitcraft lecz zadowole się również innymi. Nie ma dla mnie róznicy też czy będzie to polski czy zagraniczny serwer. Może być premium, może być non premium, obojętnie. Bardzo mi zależy na takim serwerze Płace Plusikami! (Limick c: ) @Edit Nie szukam serwera skyfactory 3, chyba że będzie polski
  12. Szukany tryb : Freebuild (Jak te stare FBy :P) White-lista: Nie Średnia ilość graczy: obojętnie Wersja serwera: 1.8-1.11 Informacje dodatkowe: Nie chodzi tu o serwer gdzie jest survival z cuboidami, szukam freebuilda podobnego do tych staaarych starych freebuildów.
  13. Witam. Szukam osoby do wspólnej gry Gra : Paladins Wymagany Wiek : Ja z kolegą mamy po 17 lat, wiek dowolny- byle by czuł/-a się komfortowo Mutacja : Obyś nie piszczał ;P Skype : axon2-seba TS: eqipa.pl kanał 623, wejdziecie na podkanał to was wrzucę i pogadamy ;P Level : mój póki co to 10-11 Informacje: Gram zazwyczaj: Skye (6 poziom) Androxus (5 poziom) Cassie (5 poziom) W ostateczności mogę zagrać Kinesse lub bomb kinga ;d Nick w grze : SebQu
  14. Patch: Nie mam pojęcia Zaludnienie: Preferowane większe, ale bez różnicy. Raty Serwera: Nie mam pojęcia PVE/PVP: PVE Zagraniczny czy Polski: Polski Dodatkowe Informacje: Typ serwera- obojętnie tak naprawdę, tak samo jeżeli chodzi o regionalność. Nigdy nie grałem w Wowa ani nie interesowałem się nim chociaż po filmie jakoś mnie naszło, chciałbym zacząć przygodę i szukam serwera gdzie nowicjusz się odnajdzie.
  15. przydałby się jakiś DMG lub dobry NoK na Esantis
×
×
  • Dodaj nową pozycję...