Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Animemt2.pl [DEDYK]


Steico

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kochani ADMINI DAJCIE CZAS DO 18.00 na dokonczenie prezki !! :))

 

Strona WWW:

http://animemt2.pl/ 

 

Download:

http://animemt2.pl/pobierz

Przed początkiem prezentujemy SYSTEM MINUSIKÓW .

Jak wiecie często zmienialiśmy zdanie po rozdaniu punktów statusu. Dzięki nam możecie bezproblemu odejmować punkty do woli !

minusy.jpg

 

 

EXP: 500%

LEVEL: 120 poziom [max]

YANG: 1KK w 1-5min

RANGA: MAX 32.000+ !!!

ranga.jpg

 

 

Na początku chcemy Wam zaprezentować BARDZO PROSTY SYSTEM ULEPSZEŃ .
W którym SZANSA NA ULEPSZENIE WYNOSI 100%.

system.gif

 

 

SKLEPY :

 

handlarze.jpg

 

 

 

Z Pierścienia Teleportacji możecie przenieść się na expowiska oraz Boss Mapę ! :

boss.jpg

 

-Znajdziecie tam wszystkie znane Wam Bossy !

 

energia.jpg

 

Z tego obrazka dowiecie się o systemie energii , ale to już standard na serwerach : ))

 

 

Dodaliśmy Bonus Page (a raczej buchneliśmy Welesowi z Ravia.eu : * ):

bonusy.jpg

 

COŚ NOWEGO !!!!

 

 

Całkiem nowiutkie ANIMACJE ! Których nie spotkasz na żadnym ale to żadnym serwerze !!

emocje.gif

 

15 nowiutkich animacji dla każdej klasy postacii i płci !!

-nie potrzeba maski uczuć : }

 

Jednym przyjemnym dodatkiem jest opcja NO-FOG czyli brak mgły w grze.

 

fog.jpg

 

 

Wprowadziliśmy także nieskończony Marmur do Handlarki : }

-po użyciu marmur nie znika !

-użycie marmuru przemienia nas losowo w 100 potworów

 

 

poli.gif

konto usuniete

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fajny, kiedy start?

 

 

Serv chyba pod IS... nie można w grze ulepszyć tego co można kupić w IS " bronie" ...

07397503792889363185.jpg


Opublikowano

Ludzie. Zobaczcie Item Shop na stronie... item dajacy 100k hp? ;o bronie ktorych nie da sie zrobic na servie z tego co widze ;/.... Chyba Ludzie IS będą tu górą :(.

07397503792889363185.jpg


Opublikowano

Typowo 100% pod IS. pewnie nie jeden się zemną zgadza. Na 100% grało by się przyjemnie ale ktoś doładuje sobie is 2x za 30zł i będzie nie do pokonania;x nowy mieczyk + ten shit co daje 100k hp :(.

07397503792889363185.jpg


Pomocnik
Opublikowano

o ktorej lub kiedy start?

NFS World : 50lvl lexus LFA
Ghost Recon Online : Recon 21 lvl

Opublikowano

Pamiętam kiedyś grałem na Anime , jeszcze z tych czasów serwer Bambus robił. Jeżeli będzie wszystko fajnie , będzie grało dosyć sporo osób , chętnie zagram.

 

jeszcze filmik z pvp mam xDD 2010 rok.

 

xD 

Opublikowano

Tak 100k HP ale za 20k monet wiec watpie zeby ktos to kupil :D A ceny sa na prawde male , jak nie w IS to kupisz w grze :)

Spokojnie, ktoś się zawsze znajdzie ;). Btw... nie powinno być wgl takiego czegoś , chyba że jest też do zdobycia grze bo inaczej balans pomiedzy graczami będzie nie równy ;x.

07397503792889363185.jpg


Opublikowano

1. Zajebiste itemy na start (gz pomysłu o dodaniach i zmiankach).

2. Serwer super! wbijać!

Opublikowano

Myślałem, że w końcu wyjdzie jakiś fajny serwer lecz jednak się myliłem.Po tym co usłyszałen o itemkach w IS do dają 100k hp to aż mi się odechciało.Gdyby nie ten IS napewno bym zagrał ale narazie nie polecam.

Opublikowano

odpornosci po 20 chyba,hp 25k,atak niestety tylko 10. 6/7 jeszcze nie wiem ;p

o lol ;D żeby jeszcze z max lv nie było tak trudno to będzie pro privek do pvp ^^.

07397503792889363185.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...