Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Animemt2.pl [DEDYK]


Steico

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

spokojnie watpie ze ktos wyda tyle kasy 18zl=1.8k sm monet a ten pierscien co daje 100k czy tam 200k hp kosztuje 20k sm wiec watpie ze byl ktos glupi by go kupic za taka kosmiczna sume i to na servie ktory moze pasc w kilka dni ;)

 

server bardzo fajny exp szybki drop dobry wszystko ladnie pieknie tylko troche sporo zeczy w is

 

polecam w 100% z calego serca

i zycze dla administracji wszystkiego najlepszego zwiazane z serverem

pozdrawiam :)

 

 

PS gram na lanccherze ;/ :D

 

DLACZEGO CLIENT POBIERA MI SIE 3godziny a mam neta 10mb/s -,- ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a jak sie wam nie podoba ze tyle itemow w is to niezwaracajcie uwagi na to lub poprostu nie grajcie server jest jaki jest mi to odpowiada

a wy co sie martwicie ze jakis bachor was zjedzie z tym pierscieniem lub bronia ... ?

jezeli gosciu ma itemy z is nie robisz z nim pvp porste i logiczne pozdro dla wytrwalych ;)

 

\\ pozdro kurwa 3h czekania a mialem nie isc na silke dzisiaj o.O ale jednak ide bo 3 godzinki to dla mnie zaduzo ;) pozdro ;)

 

 

 

Podeślesz launchera?. Bd wdzięczny

Opublikowano

Niech rozwala tego serva i tak jest do bani dzieci IS zapraszam serdecznie pakujcie w ten shit pieniadze a pozniej i tak go zdosuja i pieniadze pojda sie jeee

Dasz + super

Dasz - tez fajnie

Opublikowano

lancher byl w pewnym poscie ale oczywiscie szanowny modek "Isnty Diabel" usunol z powodu braku skanu

 

client pobral mi sie w 87% i zaraz wam lanchera zrobie ;)

 

ps za ten czas co lanchera pobierzcie mozecie tez pobrac clienta ( pokaze wam sposob)

 

a wiec zaczynamy :D

1. Pobierz mozille firefox czy jakos tak xD

2.klikamy to pierwsze

 

3.robimy tak jak na filmie :)http://www.youtube.com/watch?v=mvOHbR3PDTA zrobilem tenp oradnik wieki temu ale sie najwidoczniej do dzis przydaje :D (nie komentujcie mialem w tedy kompa 1gbram :D )

4.wbijamy tu http://animemt2.pl/ klikamy zakladke "download" i mirror 1 lub 2

5. zrobcie tak jak na filmiku koniec :D

 

 

""

lancher dodam zachwileczke 92% ^^


Niech rozwala tego serva i tak jest do bani dzieci IS zapraszam serdecznie pakujcie w ten shit pieniadze a pozniej i tak go zdosuja i pieniadze pojda sie jeee

po 1 wypier*alaj mi stad wypad na balmore do swojego fubunawuzku przydupasku nie komentuj bony wchodza takie ze dzieci is i mega koxy bez is dadza rade

 

rozwalic to mozemy my wszyscy ci glowke dziecino ;)

 

 

 

;___;

96% i zaraz robie wam lanchera ;)

 

 

 

 

poda mi ktos szybko strone na ktora wrzuca sie skany ? ze pokazuje ze plik jest czysy z gory dziekuje ;)

 

99% ;)

30sek :D prosze o podanie szybko tej str na ktora wrzuca sie skany ...

Kradne , gwalce i zabijam

azwgvn.png

Opublikowano

Pobrałem ' Mirror 1 ' i wgl, nie chce się właczyć pozdro..
Spróbuje z 2..
@EDIT nie wiem co to za client wgl. okno logowania nie chce wejść..

x2pt.png


Don't be shy | Member

Opublikowano

lancher

zaraz dodam wrzuca sie juz 2% xD

skan

70510314523258399576.jpg

 

wrzuca sie na host wiec lipa 5% ;p

 

10% :P

 

tak mam taki pulpit :D

12% ;D

 

16% czyli jakies z 30min ;(

 

@down 135mb :P

 

sorry ale niechce mi sie czekac ponad 1 godzine ;/

Kradne , gwalce i zabijam

azwgvn.png

Opublikowano

a ten launcher bd widać te nowe bronie itd ? :P No i ile zajmuje ten launcher?D:

Opublikowano

nie polecam

 

yang bug na kilka przedmiotow + opcja u druida ^^ mozna miec na 1 lvl xxxxx staty :s

 

@Down

 

klikasz continue as free user i pobierasz bez instalacji niczego :]

Opublikowano

lancher

zaraz dodam wrzuca sie juz 2% xD

skan

70510314523258399576.jpg

 

wrzuca sie na host wiec lipa 5% ;p

 

10% :P

 

tak mam taki pulpit :D

12% ;D

 

16% czyli jakies z 30min ;(

 

@down 135mb :P

 

sorry ale niechce mi sie czekac ponad 1 godzine ;/

wez do folderu tylko rooty locale_pl plik.exe do odpalniea Mac.dll metin2.bin serverip.cfg i z lib account 1,2,3,4 Tylko to mi daj prosze ;/

Opublikowano

nie polecam

 

yang bug na kilka przedmiotow + opcja u druida ^^ mozna miec na 1 lvl xxxxx staty :s

 

@Down

 

klikasz continue as free user i pobierasz bez instalacji niczego :]

po relogu to sie resetuje lub po przejsciu na inna mapke

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...