Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer testowy aktualizacji 8.5 już dostępny!


Gejj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3 minuty temu napisałem o teście w tym temacie:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/907302-pytanie-serwer-testowy/

 

Ale niech ci będzie.

Co to to nie! Napisałeś posta o 16:12 czyli w tym samym momencie kiedy ja napisałem ten temat, tutaj nie można [chyba] sprawdzić dokładnego czasu razem z sekundami wiec nie dowiemy się kto pierwszy to napisał, wiec nie zakładaj z góry, że to ty.

Opublikowano

Co to to nie! Napisałeś posta o 16:12 czyli w tym samym momencie kiedy ja napisałem ten temat, tutaj nie można [chyba] sprawdzić dokładnego czasu razem z sekundami wiec nie dowiemy się kto pierwszy to napisał, wiec nie zakładaj z góry, że to ty.

Jest dopiero 15:48. Ten temat powstał o 15:12 a ja swój post (pierwszy z linkiem do testa o 15:09 napisałem). Zresztą niech już temat zostanie i niech się zakończy dyskusja ten temat o to nie o tym tutaj mowa, tylko o teście.

76561198001815076.png
Opublikowano

Jest dopiero 15:48. Ten temat powstał o 15:12 a ja swój post (pierwszy z linkiem do testa o 15:09 napisałem). Zresztą niech już temat zostanie i niech się zakończy dyskusja ten temat o to nie o tym tutaj mowa, tylko o teście.

EDIT: wiecej ludzi raczej się dowie o tym z nowego tematu informującego już nas, że test jest otwarty niż z pojedynczego postu z tematu pytającego o początek testów.

Admin Cienia
Opublikowano

Może i ja dla jaj sprawdzę, z tym że nie będzie się pobierać 2h a 11 min ;)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Teraz te nowe czołgi będą ? ;f

 

p.s pobrałem w 40 minut :D

Tak, nowa linia medów niemieckich, 1 light niemiecki na 7 tierze i 3 nowe lighty ZSSR prowadzące do T-34.

76561198001815076.png
Opublikowano

Może i ja dla jaj sprawdzę, z tym że nie będzie się pobierać 2h a 11 min ;)

Kogo ja widzę :D

Ty w WoT'a grasz?

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Trzeba umieć wchodzić. Należy cały czas naciskać enter, nie zwracając uwagi na kolejkę i connecting dotąd aż pojawi się na ekranie: synchronizacja.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

A ja zamiast męczyć się i czekać tyle czasu az mi sie zaloguje od kolejki 70k, wejdę sobie pod wieczór na testa, gdyż ruscy mają noc szybciej od nas więc już cos koło 20;00 powinna się kolejka zmniejszyc ;]

Opublikowano

najlepiej jest w nocy grac na tescie. Ciezko sie testuje czolgi od 5-8 tieru w nocy bo malo ludzi gra i przewaznie tylko 10 tierami grają

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...