Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ravia.eu - jak zarobić 500kk-800kk w jeden dzień.


R3public

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z tym WH.. Nie da sie go zainstalować, bo mam Hack_shield_update_error nie ogarniam, jak to ominąc.. niech ktoś pomoże -_-

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam problem z tym WH.. Nie da sie go zainstalować, bo mam Hack_shield_update_error nie ogarniam, jak to ominąc.. niech ktoś pomoże -_-

Upewnij się, że Twój kamermod został zainstalowany w plikach spatchowanego wcześniej Metina PL.

Po prostu, mamy klienta Metin2 PL, który działa.

Instalujemy do niego kamer moda 2012sf.

Do kamermoda waithacka, do którego podałem linka.

 

(!) Aktualizacja wygasłych linków. (!)

 

(!) Informacja:

Aktualnie można korzystać z hacków z mniejszą możliwością na złapanie bana.

Powód? Wyjazd administracji na jakieś tam wydarzenie.

Have fun.

­

Opublikowano

Upewnij się, że Twój kamermod został zainstalowany w plikach spatchowanego wcześniej Metina PL.

Po prostu, mamy klienta Metin2 PL, który działa.

Instalujemy do niego kamer moda 2012sf.

Do kamermoda waithacka, do którego podałem linka.

 

 

(!) Aktualizacja wygasłych linków. (!)

 

(!) Informacja:

Aktualnie można korzystać z hacków z mniejszą możliwością na złapanie bana.

Powód? Wyjazd administracji na jakieś tam wydarzenie.

Have fun.

Tut jest bezuzyteczny,botow juz nie ma ;)

A wydarzenie o ktorym piszesz to IEM

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Tut jest bezuzyteczny,botow juz nie ma ;)

A wydarzenie o ktorym piszesz to IEM

 

Wszystko działa jak należy, zaś tut jest użyteczny co potwierdziło ponad sto osób. ^_^

­

Opublikowano

@Up

Twój Tut jest już od tygodnia bezużyteczny ponieważ już się nie da postawić bota w m1 żeby dropił cały czas hematy :)

­39566146920630933015.png

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Działa czy nie, bo nie wiem czy grać? ;_;

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

Jest tylko jeden problem że trzeba siedzieć i dodawać co chwile do gildii bo wywala i pisze "Twój level jest za mały aby należeć do gildii" i wywala.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jak zabezpieczyli ?

 

gdy dodasz 8lvl do gildii to po jednym uderzeniu w mobka wyrzuca z gildii

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...