Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5]Kwadratowa Melina @ Kwadratowa Masakra !


heyVantage

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Wzór:

Wiek: 17

Nick: GoQu

Premium: NIE

Dlaczego Ty: Ponieważ jestem ogarnięty i lubię grę drużynową.

Skype: Mam

Kultura?: Tak

Dodany.

Opublikowano

Wiek:15


Nick:Lime06


Premium:Tak


Dlaczego Ty:Jestem pomocny, ogarnięty. Potrafię się dobrze bawic :3. To chyba najważniejsza rzecz ;d Nie płacze jak ktoś strolluje :)


Skype: krzyzan521123


Kultura?: Youp!

Opublikowano

 

Wiek:15

Nick:Lime06

Premium:Tak

Dlaczego Ty:Jestem pomocny, ogarnięty. Potrafię się dobrze bawic :3. To chyba najważniejsza rzecz ;d Nie płacze jak ktoś strolluje :)

Skype: krzyzan521123

Kultura?: Youp!

Dodany

Opublikowano

Wiek:14


Nick:zwiad123


Premium:TAK


Dlaczego Ty:Chcę sobię pogram na takim serwerze i zrobić nową serię na moim kanale YouTube


Skype:zwiiad


Kultura?:TAK!

585571426179277855228.png

 

Opublikowano

 

Wiek:14

Nick:zwiad123

Premium:TAK

Dlaczego Ty:Chcę sobię pogram na takim serwerze i zrobić nową serię na moim kanale YouTube

Skype:zwiiad

Kultura?:TAK!

Dodany

Opublikowano

Wiek: 14


Nick: ForeverLife17


Premium: Tak


Dlaczego Ty: Gdyz chciałbym pograc na serwerze i poznac nowych ogarnietych ludzi a takze zrobic nowa serie na youtube


Skype: lezniak2


Kultura?: Oczywiście


Opublikowano

 

Wiek: 14

Nick: ForeverLife17

Premium: Tak

Dlaczego Ty: Gdyz chciałbym pograc na serwerze i poznac nowych ogarnietych ludzi a takze zrobic nowa serie na youtube

Skype: lezniak2

Kultura?: Oczywiście

Dodany

Opublikowano

Wiek:15 (rocznikiem 16)

Nick:MineQuattro
Premium:Niestety nie mam.

Dlaczego Ty:Jestem miły ,szanuję pracę innych, nie szukam z nikim zwady i jeśli mi się spodoba to prawdopodobnie nagram coś na youtube.
Skype:hphop11

Kultura?:Oczywiście ,że tak.

 

 

Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie tego podania.

Opublikowano

Wiek:15 (rocznikiem 16)

Nick:MineQuattro

Premium:Niestety nie mam.

Dlaczego Ty:Jestem miły ,szanuję pracę innych, nie szukam z nikim zwady i jeśli mi się spodoba to prawdopodobnie nagram coś na youtube.

Skype:hphop11

Kultura?:Oczywiście ,że tak.

 

 

Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie tego podania.

 

Dodany. ;)

Opublikowano

Wiek:Prawie 16 lat.


Nick:NemoPL(Zmienił bym na coś bardziej "dojrzałego" ale nie mogę bo to premium ;/.)


Premium:Tak


Dlaczego Ty:Bo po długiej nie obecności w Minecraft(z 2 miesiące) mam sformatowany łeb i chce na nowo odkrywać uroki survivalu(Tyle że na multi zawsze zabawniej :). To przecież wiadomo ;].)


Skype:Jedynie TS3


Kultura?:No oczywiście na piątke z plusem ;).


---------------


Wymagania


Wiek +13 - Jest


Skype - Niestety nie ma.


TS3 - Jest


Mikrofon - Jest


Szacunek - Szanuje innych :D


Zaufanie - 50% Wiadomo, że nie każdemu można ufać więc moje zaufanie trzeba zdobyć.


Kiedyś coś tu będzie!!

CYvaxaC.png

Opublikowano

 

Wiek:Prawie 16 lat.

Nick:NemoPL(Zmienił bym na coś bardziej "dojrzałego" ale nie mogę bo to premium ;/.)

Premium:Tak

Dlaczego Ty:Bo po długiej nie obecności w Minecraft(z 2 miesiące) mam sformatowany łeb i chce na nowo odkrywać uroki survivalu(Tyle że na multi zawsze zabawniej :). To przecież wiadomo ;].)

Skype:Jedynie TS3

Kultura?:No oczywiście na piątke z plusem ;).

---------------

Wymagania

Wiek +13 - Jest

Skype - Niestety nie ma.

TS3 - Jest

Mikrofon - Jest

Szacunek - Szanuje innych :D

Zaufanie - 50% Wiadomo, że nie każdemu można ufać więc moje zaufanie trzeba zdobyć.

DODANY!

Opublikowano

Nick:Gra-WinLock


Wiek:15


Skype: jest


Premium: Nie


Kultura: 5+


Dlaczego ja: Gdyż chcę zrobić nową serię na moim kanale YT, jestem kreatywny, lubię grać na takich serwerach.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

 

Nick:Gra-WinLock

Wiek:15

Skype: jest

Premium: Nie

Kultura: 5+

Dlaczego ja: Gdyż chcę zrobić nową serię na moim kanale YT, jestem kreatywny, lubię grać na takich serwerach.

Dodany

Opublikowano

Wiek:13

 

Nick: KoVu


Premium:nie


Dlaczego Ty: lubie serwery tego typu ;p Nawet nawet umiem budować :D


Skype: kuba.groch11


Kultura?: Oczywiście :D

Opublikowano

Wiek:13

 

Nick: KoVu

Premium:nie

Dlaczego Ty: lubie serwery tego typu ;p Nawet nawet umiem budować :D

Skype: kuba.groch11

Kultura?: Oczywiście :D

Dodany

Opublikowano

Wzór:
Wiek: 13 lat
Nick: MrManaskal
Premium: Nie ;/
Dlaczego Ty: Gdyż bardzo bym chciał zagrać na serwerze typu Kwadratowa Masakra
Skype: Tak, podam na PW
Kultura?: Oczywiście

akcUvvb.png

 

Opublikowano

Wiek:14


Nick:Karou


Premium:Nie


Dlaczego Ty:Ponieważ, znudziły mi się serwery na, który każdy może wejść. A na takim serwerze mam pewność, że nie będzie żadnych dzieci neo, czym tym podobne.


Skype:Tak


Kultura?:Jak w najwyższym stopniu, znam ort i potrafię się zachować. (chyba, że się naprawdę wkurzę :D)

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...