Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5]Kwadratowa Melina @ Kwadratowa Masakra !


heyVantage

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1364478361-U369501.png Kwadratowa Melina @ Party4Friends 1364478375-U369501.png


Adres IP: s4.pixelteam.net:25655


Typ serwera: Survival


Ilość slotów: 3/10


Wersja serwera: 1.5.1


Premium: dialog_cancel.png


Potwory: yes.png


Zwierzęta: yes.png


Nether: yes.png


PVP: yes.png


WL: yes.png


 


 


1364478361-U369501.png Zespół 1364478375-U369501.png


Adminisratorzy:


 


 


  • iDziany

Moderatorzy:


 




KidModeratorzy:


 




 


 


1364478361-U369501.png Dodatkowe informacje 1364478375-U369501.png


Serwer typu kanciasta dolina, polega na tworzeniu miasta oraz wspólnej zabawy przy odkrywaniu terenu. Podania prosze pisać poniżej.

Wzór:

Wiek:

Nick:

Premium:

Dlaczego Ty:

Skype:

Kultura?:

---------------

Wymagania

Wiek +13

Skype

Mikrofon

Szacunek

Zaufanie

-------------------

Kontakt Skype : idziany

LISTA DODANYCH W OSTATNIM CZASIE! :

-Karou

-

-

-

-

-

-

-

Opublikowano

Wzór:

Wiek: 13

Nick: TediHD

Premium: Nie

Dlaczego Ty: Bo Kamylec mi mowi zebym gral xD albo Kevn niewiem jaki teraz nick bedzie mial

Skype: Nie mam !! MAM TS

Kultura?: Wielka

@PS. Masz wiecej miejsca na moderatorow niz slotow

Opublikowano

Wzór:

Wiek: 19

Nick: KevN

Premium: jo

Dlaczego Ty: Bo Tedylec mi mowi zebym gral xD albo Kevn niewiem jaki teraz nick bedzie mial

Skype: mam !! MAM TS

Kultura?: Wielka

Opublikowano

Wzór:

 

Wiek: 13

 

Nick: TediHD

 

Premium: Nie

 

Dlaczego Ty: Bo Kamylec mi mowi zebym gral xD albo Kevn niewiem jaki teraz nick bedzie mial

 

Skype: Nie mam !! MAM TS

 

Kultura?: Wielka

@PS. Masz wiecej miejsca na moderatorow niz slotow

 

 

Wzór:

 

Wiek: 19

 

Nick: KevN

 

Premium: jo

 

Dlaczego Ty: Bo Tedylec mi mowi zebym gral xD albo Kevn niewiem jaki teraz nick bedzie mial

 

Skype: mam !! MAM TS

 

Kultura?: Wielka

Chcecie dalej dołączyć?

Opublikowano

 

 

Wiek:15

 

Nick:termak5

 

Premium:Takl

 

Dlaczego Ty:Trudne sprawy

 

Skype:Kuba.Bielak3

 

Kultura?:Tak

Nie lubimy żartownisiów.

Opublikowano

Wzór:

 

Wiek: 19

 

Nick: KevN

 

Premium: jo

 

Dlaczego Ty: Bo Tedylec mi mowi zebym gral xD albo Kevn niewiem jaki teraz nick bedzie mial

 

Skype: mam !! MAM TS

 

Kultura?: Wielka

 

 

Wzór:

 

Wiek: 13

 

Nick: TediHD

 

Premium: Nie

 

Dlaczego Ty: Bo Kamylec mi mowi zebym gral xD albo Kevn niewiem jaki teraz nick bedzie mial

 

Skype: Nie mam !! MAM TS

 

Kultura?: Wielka

@PS. Masz wiecej miejsca na moderatorow niz slotow

Mnie nie obchodzi Kamylec , podajcie powody.

Opublikowano

Bez powodu lol proste ......

Chcemy se pograc ? : O



14:48:35] Vantage*: Powód dlaczego mam dodać gracza który inny gracz [KamyL] Prosił , żebym zagrał .
[14:48:51] Vantage*: Może coś dlaczego mam was dodać
[14:49:08] Vantage*: Ponieważ .... jestem taki i potrafie bla bla...
[14:49:44] KamyL .: Masz nas dodać dlatego że jesteśmy tacy bla bla

 

A wiec chce zagrac z powodu ze jestem fajny i bla bla bla bla i no potem fajnie blalblablalbalbla a jak sie juz rozkrece to blalbalbla

Opublikowano

Wiek:15


Nick:DamiX55


Premium: ta

 

Dlaczego Ty: ponieważ jestem ogarnięty i mam kulturkę :D


Skype: nie,tylko TS


Kultura?: ta

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Opublikowano

Wiek:15

Nick:DamiX55

Premium: ta

 

Dlaczego Ty: ponieważ jestem ogarnięty i mam kulturkę :D

Skype: nie,tylko TS

Kultura?: ta

Przyjęty.

Opublikowano

Wiek:14

Nick:MrPatryk

Premium:Tak

Dlaczego Ty:Bo szukam serwera do nagrywania i normalnego grania w fajnych serwerach typu kwadratowa

Skype:matrixkex

Kultura?:Dostowane do sytuacji

powód:By grać i nakręcać filmiki oczywiście za zgodą właściciela

Opublikowano

Wiek: 17


Nick: Gliszczak


Premium: TAK


Dlaczego Ty: Ponieważ lubię grać w Minecrafta i chciałbym zagrać z jakąś normalną ekipą. Spełniam wszystkie wymagania.


Skype: pelek-wwo


Kultura?: Oczywiście, że jest.



Czekam na rozpatrzenie.

Opublikowano

 

Wiek:14

Nick:MrPatryk

Premium:Tak

Dlaczego Ty:Bo szukam serwera do nagrywania i normalnego grania w fajnych serwerach typu kwadratowa

Skype:matrixkex

Kultura?:Dostowane do sytuacji

powód:By grać i nakręcać filmiki oczywiście za zgodą właściciela

 

 

 

Wiek: 17

Nick: Gliszczak

Premium: TAK

Dlaczego Ty: Ponieważ lubię grać w Minecrafta i chciałbym zagrać z jakąś normalną ekipą. Spełniam wszystkie wymagania.

Skype: pelek-wwo

Kultura?: Oczywiście, że jest.

Czekam na rozpatrzenie.

Przyjęci [kontakt skype ; idziany]

Opublikowano

Wiek:14


Nick:LolowatY


Premium:Nie


Dlaczego Ty:Od dawna szukalem takiego serwera i ogolnie lubie takie serwery


Skype:Mam i ts3


Kultura?:Oczywiscie

Opublikowano

 

Wiek:14

Nick:LolowatY

Premium:Nie

Dlaczego Ty:Od dawna szukalem takiego serwera i ogolnie lubie takie serwery

Skype:Mam i ts3

Kultura?:Oczywiscie

Przyjęty

Opublikowano

Wiek: 14


Nick: DykCiu


Premium: Nie


Dlaczego Ty: Lubię Grać W Minecrafta i serwery Tego typu.


Skype: kuba000082


Kultura?: Oczywiście

Opublikowano

 

Wiek: 14

Nick: DykCiu

Premium: Nie

Dlaczego Ty: Lubię Grać W Minecrafta i serwery Tego typu.

Skype: kuba000082

Kultura?: Oczywiście

Popraw troszeczke [ Dlaczego Ty ] bo nie brzmi przekonywująco.

Opublikowano

Serwer nawet fajny, ale są na nim 2 nooby - jeden o nicku Fishu a drugi Darkness coś tam - wbijam na serwa, chce przeczytać zasady a zaczyna mnie bić Fishu oddałem mu, a on znowu, wkoncu mnie zabija i potem mówi ze ja zacząłem . bitch please normalnie, następna sytuacja - ten Darkness coś tam mnie zaczyna bić ja mu oddaje a przychodzi Fishu i mnie zaczyna gonić i się go pytam czemu mnie bije a on na to " bo go pierwszy uderzyłeś " - właśnie przez takich idiotów mi się odechciewa grac... - reszta serwera spoko, admini tez, tylko ci dwaj, już tam nie gram, bo bym wybudował domek i by był spalony na następny dzień przez tamtych 2.

 

@DOWN

Nie wiem jaki miał nick - cos na D.

Opublikowano

Serwer nawet fajny, ale są na nim 2 nooby - jeden o nicku Fishu a drugi Darkness coś tam - wbijam na serwa, chce przeczytać zasady a zaczyna mnie bić Fishu oddałem mu, a on znowu, wkoncu mnie zabija i potem mówi ze ja zacząłem . bitch please normalnie, następna sytuacja - ten Darkness coś tam mnie zaczyna bić ja mu oddaje a przychodzi Fishu i mnie zaczyna gonić i się go pytam czemu mnie bije a on na to " bo go pierwszy uderzyłeś " - właśnie przez takich idiotów mi się odechciewa grac... - reszta serwera spoko, admini tez, tylko ci dwaj, już tam nie gram, bo bym wybudował domek i by był spalony na następny dzień przez tamtych 2.

Nie ma gracza ao nicku Darkness , wejdz załatwimy sytuację.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...