Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Priv] Projekt Delta [VPS 24/7] [Częste aktualizacje][Szybka naprawa błędów]


PleSX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
cooltext971134846.png

Plemiona_big_original.JPG


UWAGA SERWER V1.
Temat projektu
http://www.mpcforum.pl/topic/902289-projekt-plemion-od-pomysu-do-serwera/

STRONA: http://plemionka.tk


Serwer jest oparty o system Linux (Debian 6.0 64bit) nie tak jak większość windowsowych serwerów o pożerające większość zasobów serwera okienka.


Parametry:
Procesor 3ghz
Ram 3gb
Łącze 100mbps

System Debian 6.0 64bit (Linux)
Zoptymalizowany serwer (czas generowania strony do 30ms)




ZAPRASZAMY SERDECZNIE

cooltext971135333.png
cooltext971136509.png

Fiszu (PIeSX)

Bartekst222

cooltext971137696.png

BRAK

cooltext971138789.png

0mg_2 (40zł)

  • Odpowiedzi 346
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Warning: main(actions/welcome.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /opt/twlan/htdocs/pl1/game.php on line 441



Fatal error: main() [function.require]: Failed opening required 'actions/welcome.php' (include_path='.') in /opt/twlan/htdocs/pl1/game.php on line 441

 

 

Po zalogowaniu na s1 :D

 

Już wszystko działa ;)

Opublikowano

Aktualizowałem game.php nie wygrały sie wsystki pliki jak się logowałeś już wszystko jest.

Opublikowano

wezcie naprawcie rekrutacje masową żeby można było klikać w jednostki
bo tak to trzeba przy każdej wiosce samemu wpisywać i przy odbudowie offa jest to męczące

Opublikowano

Piszcie błędy nad wszystkimi w temacie błędami/sugestiami pracujemy.

Suport nie idzie tak jak trzeba

Opublikowano

To błędy na razie pisz tutaj, albo na PW ;]

@edit

Support nie działa, bo masz w temacie pisać błędy :)

Wspinając się w górę bądź miły dla innych, bo możesz ich spotkać spadając w dół.

 

 

 

Opublikowano

Piszcie przy okazji co nowego dodaliście, będzie łatwiej znaleźć i się pobawić :)

Opublikowano

Troszkę miałem spraw na głowie. Biorę się do roboty teraz przy serwerze. Sorki za to ;) Ale wiecie jeszcze dodatkowo dziewczyna okres ma ;/ Przejebane :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...