Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Krwiste Walki{24/7}{No-Premium}{PVP}{Skille}{Gildie}{100%PL}{Współpraca z Youtuberem}{Poszukujemy Moderatora Pilne!}


Damian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wzór podania na moderatora serwera Krwiste Walki



Wiek: 15


Doświadczenie: Posiadam Duże doświadczenie ponieważ miałem kilka serwerów nie tylko na zwykłym mc lecz także na tekkicie


Krótki opis: Nazywam się Patryk jak już wyżej podałem mam lat 15 .


Interesuje się grami lecz także gastronomią .


W przyszłości chciałbym zostać kucharzem :D


Tak wg to co mogę dodać od sb chciałbym zostać moderatorem i mimo tego że graja bd musiał pilnować graczy :D




A TAK WG TO SUPER SERWER I MÓJ NICK TO JAKER :D

Opublikowano

niee ma co chcialem sobie pograc a tu pisze ze juz mam konto na tym ip..

Być może zrobiłeś już konto na jednym IP, nie można robić multikont i na naszym serwerze jest to zablokowane.

  

Opublikowano

Zapraszam na serwer!!!

Zapraszajcie swoich znajomych i grajcie w jednym Klanie :D

Byłbym wdzięczny młodemu grafikowi za zrobienie avatara, bo jak widać mój aktualny jest... oryginalny ale nie estetyczny :D

Opublikowano

Nowe bronie są OverPower

Zapraszam do zabawy z komendami /shot :D

Byłbym wdzięczny młodemu grafikowi za zrobienie avatara, bo jak widać mój aktualny jest... oryginalny ale nie estetyczny :D

Opublikowano

Dokładnie

/shot list

A następnie /shot get nazwa_broni

 

Najlepsze miejsce walki /warp wojsko

 

Gorąco zapraszam

  

Opublikowano

Damian ! Dałoby rade abyś mnie tepnął na spawn zanim sięzaloguje ? albo najlepiej żebyś poszedł w jakieś miejsce gdzie ludzi nie ma i tam tepnął ! w grze Ci więcej powiem ... ;_; ??

Opublikowano

Cześć, bardzo chciałbym grać na waszym serwerze, lecz ciągle gdy chcę wejść mam Minecraft (brak odpowiedzi)

Wchodząc na inne serwery nie mam tego problemu.

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

Nie, po prostu gdy kliknę 2x ppm (żeby się połączyć) Od razy minecraft się zwiesza, i po kilku chwilach "Czas logowania minął"

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

Dalej to samo, próbowałem po przez szybkie połączenie oraz join serwer.

 

Spróbuje "wywalić" z paczki modów Damage Idicator. (Pokazuje ile kto ma HP) i ChatBubbles..

2e102b5f9b77b.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...