Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wiosenne porządki na MPC cz. 4


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Proszę przeczytajcie.

 

 

Witaj.
Na tej aukcji ....
Tak zaczyna się 90% licytacji na allegro. Zwykłe, szare i nudne aukcje.
Czasem sprzedający starają się urozmaicic swoje aukcje, na próżno jednak.
Pytasz czemu?
Dzieje sie tak dlatego, iż niestety tworza aukcje zwykli ludzie.
Tymczasem, aby na serio wyróżnić sie w tłumie, trzeba zrobić coś ogólnoświatowego,
albo wynaleźć szczepionkę przeciw jakiejś zarazie.Można potańczyć w łyżwach na trotuarze, albo zaśpiewać
coś do kamer ochrony w jednym z hipermarketów...
To jednak wciąż mało...
Aby działy się Rzeczy Wielkie trzeba ....
SUPER BOHATERA!
W kazdym z nas drzemie super bohater, trzeba go tylko obudzić!
Być może czułeś (lub czułaś) Moc krążącą w żyłach, być moze mięśnie prężyły sie dumnie pod flanelą lub fartuchem,
jednak wciąż nic w Twoim życiu się nei zmianiło, prawda?
Teraz juz wiesz czemu, potrzebowałeś, potrzebowałaś Stroju Super Bohatera!
Na tej właśnie aukcji masz możliwosc wylicytowania dla siebie jedynego takiego (drugiego juz nie będzie!) Stroju!
popatrz, ten obcisły materiał ( najwyższej jakości!) w miłym dla oka kolorze, gustownie dobrane Super Spodnie
i Super Bluzka!. Z tyłu powiewa czarna i zwiewna peleryna wykonana z materiałow biodegradowalnych!
Element potrzebny w kazdym stroju Superbohatera - majty na spodniach - też jest! ( w tym wypadku jesli wygrasz aukcję pozostawiam ci mozliwosc zrezygnowania z tego elementu stroju albowiem sa to moje ulubione pomaranczowe majty, uzywane, oczywiscie czesto prane ale jednak...)
Wszystko na miejscu! temu strojowi brakuje tylko Ciebie!
Strój jest strojem uniwersalnym, mozesz przebrac sie za Superbohatera takiego, jakim jestes.
Na fotkach widac np Superbohatera Rękawiczkowego Maskratora, zwanego także Doktor Latex.
Obudź w sobie superbohatera! Walcz z siłami zła i ciemności, jesli potrafisz - unies sie zwycięsko w przestworza i łopocz tryumfalnie peleryną.
Co tam amerykanskie superbohatery! Najlepsze sa nasze, polskie!
Jesli podoba ci się ten strój możesz także zabłysnąć na europejskim niebie, piekny turkus mozesz przyozdobić złotymi gwiazdami i w fanfarach Ody do młodości nieść Europie Wolność, Równość i Braterstwo.
Obudź w sobie superherosa!
5a05bdc535cddefbed8ac4259d0de02b.jpg
7b9da17cf2375a07e55e16d1184a13e4.jpg
42c7960ff7af4f8b3b04f9de6bd3eb1e.jpg
b3b71e280b98356355017a42b52fde16.jpg

Giezet o ile to nie dżołk :)

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

zrób nam tą przyjemność i idź stąd już teraz

Idź być "super" gdzie indziej.

 

Zrób nam tą przyjemność i idź pierdolnij łbem o ściane

Popieram

6d17e244dec956b0d1c3e86.jpg
bylem biznesmenem, teraz jestem większym. habemus papam.

Opublikowano

No cóż GZ botanic mój ziomku :D

No i powodzenia na GM :P

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

SPRZEDAM OPLA !!!
Gz rudy



Moderator nadał już ostrzeżenie za tą zawartość.

Moderator nadał już ostrzeżenie za tą zawartość.

Moderator nadał już ostrzeżenie za tą zawartość.

Moderator nadał już ostrzeżenie za tą zawartość.

Moderator nadał już ostrzeżenie za tą zawartość.

Moderator nadał już ostrzeżenie za tą zawartość.

Moderator nadał już ostrzeżenie za tą zawartość.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Jeżeli to nie będzie żart na 1 kwietnia to sobie podziękuje z forum jak ma tak być dalej : ]

Warjat z tego co wiem on miał kida, teraz globala :D Jeżeli bd tak dalej to pół moderatorów nie będzie na forumie ;))

Opublikowano

@Zav

 

Nie dostał, zostało to przepowiedziane już dawno temu. To tylko żart, aby pomyślał, że wszyscy go lubią.

8wjJf.jpg


by vPaN


 


      exMod Konsole •  exMMT Montażysta


 

Opublikowano

Maxiu przecież to żart na prima aprillis xD

Czy ja wiem, pewnie jutro wbije na mpc , a botanic nadal na gm'ie będzie bo nikomu nie bd się chciało mu go zabrać ;))

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...