Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zielona Masakra [Whitelist][200MB Ram na osobę!][Epicka Mapka]


Gość Szaki22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1364478361-U369501.png Zielona Masakra 1364478375-U369501.png


Adres IP: s3.pixelteam.net:25795 (Start Sobota 16:00) :)

Typ serwera: Epic Big SkyBlock Whitelist

Ilość slotów: 10 (Możemy powiększyć)

Wersja serwera: 1.5.1

Premium: dialog_cancel.png

Potwory: yes.png

Zwierzęta: yes.png

Nether: yes.png

PVP: dialog_cancel.png

WL: yes.png

Ram: 230MB na 1 osobę.


Regulamin serwera:

1.Nie używamy hacków = PermBan

2.Nie Przeklinamy = 1 raz = kick 2 raz = kick 3 raz = ban 1H

3.Nie uzywamy Capslocka = Kick

4.Nie obrażamy się = Ban 48h lub PermBan

5.Zachowujemy się normalnie.

6.Staramy się przestrzegać zasad ortografi.

7.Nie prosimy o op'a,range,Itemki = Ban 20 Min.

8.GRIEF = Ban na zawsze + Ban na ip

9.Bawimy się dobrze ;D
Wzór dodania na Whiteliste:
Nick:
Wiesz że za grief ban?:
Jesteś ogarnięty?:
Będziesz trolował?:
Dlaczego ty?:
Dlaczego akurat nasz serwer? :D:
  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nick:bleufire777
Jesteś ogarnięty?:Tak :D
Wiesz co to grief?:Wiem ...

Dlaczego ty?Bo gralem na innym serwerze pod twoim wydaniem i mi sie bardzo podoba :D(Podobalo bo jest off)

Opublikowano
Nick: IslandIcedZ
Jesteś ogarnięty?: Tak ^.^
Wiesz co to grief?: Wiem, jest to rozwalanie cudzych budowli.

Dlaczego ty? Bo lubie takie typu serwery, jestem miły, pomocny, kulturalny i umiem poprawnie pisac po Polsku.

Opublikowano
Nick: Ziolko
Jesteś ogarnięty?: No
Wiesz co to grief?: Tak. Nieszczenie czyis budowli...

Dlaczego ty?: poniewaz lubie kwadratowa masakre a jak cos innego to mozna zobaczyc

Opublikowano

@up Dodani :) Start serwer Będzie prawdopodobnie jutro :) Lecz nie jestem w 100% Pewny.Powiem tylko 1 Warto poczekać :) Natomiast jeśli serwer wystartuję jutro to prawdopodobnie o 19:00

Opublikowano
Nick: HuriN
Jesteś ogarnięty?: Tak :)
Wiesz co to grief?: tak

Dlaczego ty? Hm poniewaz jestem uczciwy, kulturalny i chce sobie milo pograc i fajnie spedzic czas :)

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

Nick: gDeise
Jesteś ogarnięty?: Tak
Wiesz co to grief?: Wiem, to rozwalanie budowli innych gracz.
Dlaczego ty? Jestem miły, pomocny i nie wdaje się w kłótnie.

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

Nick: xXx

Jestem ogarnięty? Tak, mam 15 lat

Wiesz co to grief? Tak i nie będę griefować

Dlaczego ty? Chciałbym spróbować zagrać na twoim serverze mam TS/GG/SKYPE

Opublikowano
Nick:Sendax

Jesteś ogarnięty?:Taak ;]

Wiesz co to grief?:Wiem ;]

Dlaczego ty?:Lubię grać w mc dla relaxu, ale single jest nudny, wolę coś innego i multi + typ kwadratowej maskary jest najlepszym rozwiązaniem. Nie lubię flamer'ów ani griefer'ów. Mam nadzieję, że znajdę tu atmosferę taką jaka panuje na oryginalnej masakrze ;]

Opublikowano

Nick:Dragon3552
Jesteś ogarnięty?:Tak
Wiesz co to grief?:Tak wiem
Dlaczego ty?:Ponieważ lubię serwery typu KM i jestem ogarnięty.

Opublikowano
Nick: Patrykx77
Jesteś ogarnięty?: Tak :)
Wiesz co to grief?: No raczej ;P

Dlaczego ty?: Ponieważ świetnie się dogaduje z innymi i mam nadzieję , że ten serwer będzie ogarnięty.

Hangamoon_eune_24_3_logo.png

Opublikowano

Nick:KarolB1998

Wiesz co to grief?:Wiem ;)

Jesteś ogarnięty?:Pewnie :DDDDDDDDD

Dlaczego ty?:Bo lubię grąć w mc,Moje pierwsze spotkanie z minecraftem było w sylwka 2011.Wtedy była wersja 1.0.0.Mój brat ma własny serwer Hardcore ,ale nie lubię grać na serwach tego typu.więc szukam innych akurat ten mi się spodobał.I to bardzo (sądząc z opisu) :P :P :P :P :P :P :D :D :D :D

Opublikowano
Moje:
Nick:19Ninja20
Jesteś ogarnięty?:No tak :D
Wiesz co to grief?:Wiem Wiem

 

Dlaczego ty?: Ponieważ grałem już na tym serwerze i chce grać dalej bo jest zawalisty , a po za tym lubię serwery typu kwadratowa masakra ;D no i lubie greena ;P

 

 

 

 

 

Zgłoszenie Brata:

 

Nick:219z
Jesteś ogarnięty?:Tak
Wiesz co to grief?:Tak

Dlaczego ty?: Lubie serwery tego typu no a szczególnie Greena xD

Opublikowano
Nick: HeeCreator
Jesteś ogarnięty?: Tak jestem ogarnięty .
Wiesz co to grief?: Wiem , ale nie zamierzam griefować ;d

Dlaczego ty?: Ponieważ bardzo lubie tego typu serwery , nie jestem jakimś dzieckiem które griefuje , lubię sobie pobudować w Minecrafcie oraz szukam serwera który nie padnie po 2 dniach :)

Opublikowano
Nick:przewoz20011

Jesteś ogarnięty?:Tak. Zależy jeszcze od innych.

Wiesz co to grief?:Tak , lecz go rzadko stosuję ( zazwyczaj z przymuszenia i zemsty [ z tą zemstą to zależy co mi się zrobi :> ] )


Dlaczego ty?: Ponieważ potrafię się ogarnąć ( nie tak jak inni na niektórych serwerach tego typu ) , jestem miły, pomocny , lecz potrafię też i zaleść za skórę , tylko po to , aby nawiązać znajomość :D .

Opublikowano

ok :) Przepraszam że tak długo ;D Zaraz Dodam wszystkich Otwarcie prawdopodobnie o 19:00

Opublikowano
Nick:SzescikPL

Jesteś ogarnięty?:tak
Wiesz co to grief?:wiem ;s


Dlaczego ty?:Hmmm a dlaczego nie ja ? ;3( nie mam pojęcia co napisać )

Opublikowano

Ok oto liczba osób na whiteliscie :) Jeśli kogoś nick jest źle wpisany lub go nie ma Mówcie ;D Start oczywiście o 19:00 :D

 

SzescikPL

kociakula
mateuszbpl
koza212
Hebataer
Nyaxize12
DeadFire
Vadis
Graihia
bleufire777
IslandIcedZ
Ziolko
HuriN
gDeise
xDrabiiiQ
xXx
Sendax
Dragon3552
Patrykx77
KarolB1998
19Ninja20
219z
HeeCreator
przewoz20011
Opublikowano
Nick: KaspartosPl (PREMIUM)

Jesteś ogarnięty?: Tak

Wiesz co to grief?: Tak , niszczenie terenu obok spawnu lub na terenie spawnu


Dlaczego ty? Poniewaz chcialbym nagrywac serie z moim koolega (PanJezyk) i prosze o dodanie go. Mam 81 widzow i bardzo lubie tego typu serwery.

Pomogłem ? Daj LAJKEŁA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...