Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zielona Masakra [Whitelist][200MB Ram na osobę!][Epicka Mapka]


Gość Szaki22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: TeZoMisieK (nie, nie jestem pedobear xD)

Jesteś ogarnięty: No raczej

Wiesz co to grief?: No raczej kiedys za to banowalem ^.^

Dlaczego ty?: Bo nie jestem jakimś 10 latkiem, który nie zna zasad ortografii oraz jestem ogarnietym graczem nigdy nie kradne, a w kopalni mogę kopac nawet przez godzinę bez przerwy (chyba, że zglodnieje)

tenor.gif

 

Opublikowano
Nick: Domi2533
Jesteś ogarnięty?: Tak
Wiesz co to grief?: Jasne że tak!

Dlaczego ty? Lubie serwery Kwadratowa masakra!

 

Podanie za 1 kolege!

 

Nick: MrLucioo80

Jesteś ogarnięty?: Tak
Wiesz co to grief?: Tak

Dlaczego ty? Lubie takie serwery! :D

 

Podanie za 2 kolege

 

Nick: nik
Jesteś ogarnięty?: Tak
Wiesz co to grief?: Oczywiście

Dlaczego ty? Fajne sa tego typu serweryy

 

Opublikowano
Nick:HueN
Jesteś ogarnięty?:Baardzooo.
Wiesz co to grief?:No baa.

Dlaczego ty?Ponieważ ogarniam ,nie grifuję i szukam jakiegoś serwera typu KM

Opublikowano
Nick:Muniq

Jesteś ogarnięty?:Tak

Wiesz co to grief?: Niszczenie cudzego mienia


Dlaczego ty?Bo lubie serwery tego typu i długo szukałem takiego serwa :)

7952e489457bfd8aab9189a50218baa5.jpg

Opublikowano

Nick: Anay

Jesteś ogarnięty?: Oczywiście

Wiesz co to grief ?: Kto by nie wiedział.

Dlaczego Ty?: Ponieważ chcę pograć na normalnym serwerze, na dłużej, na czystym survivalu.

Opublikowano

Dodani all :) Miłej zabawy ;D

 

brak lagów , ale serwer jest chu***

Hahhaha ale dowaliłeś ;D nawet nie grałeś ani! nie zapisałeś się na whiteliste No wiesz każdy serwer tak samo oceniasz jesteś żałosny. -.-

Opublikowano
Nick: SebQu
Jesteś ogarnięty?: Nie rozumiem tego typu pytań, OGARNIĘTY? Polska mowa zanika... niestety, i tak, jestem normalny,
Wiesz co to grief?: Tak wiem, zabawa dzieci które się wkurzyły bo straciły 10 dirta, nigdy nie niszczyłem cudzych budowli i nie zamierzam

Dlaczego ty?: Może ja się przedstawie... Mam na imię Sebastian, mam 13 lat i bardzo lubię tego typu serwery. Słucham Reggae Rock i Metalu, szanuje innych, słuchasz Biebera? Rebece? Weekend? Ac/Dc? Bez znaczenia... Muzyka ma nas łączyć a nie dzielić, dobra, do rzeczy.

Dlaczego ja, jestem bardzo pomocnym i pracowitym graczem, staram się zawsze pomagać innym graczom jak i administracji, w miarę moich możliwości. Posiadam komunikatory takie jak:

Ts3, Mumble, Skype.

 

Pozdrawiam, SebQu.

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano
Nick: Fluxxiu
Jesteś ogarnięty?: Pewnie na 100% ;d
Wiesz co to grief?: I know i brzydze się tego (no chyba ze kolege potrolowac ;3)

Dlaczego ty?: Hmmmmm poniewaz jest ogarniety nie griefuje i nie lubie ludzi ktorzy to robia. Pisze to na szybko ;3

Opublikowano

Dodani :)

 

Green zmien ta zimowa mape bo glupia jest ;/

Innym sie podoba :)

Opublikowano

:( Z powodu griefu Muszę wprowadzić nową edycje.Niech każdy napisze swoje podanie jeszcze raz albo tutaj albo na PW :)

Opublikowano
Ponowne Podanie na Kolejną Edycję :
Nick:przewoz20011


Jesteś ogarnięty?:Tak. Zależy jeszcze od innych.


Wiesz co to grief?:Tak , lecz go rzadko stosuję ( zazwyczaj z
przymuszenia i zemsty [ z tą zemstą to zależy co mi się zrobi :> ] )




Dlaczego ty?: Ponieważ potrafię się ogarnąć ( nie tak jak inni na
niektórych serwerach tego typu ) , jestem miły, pomocny , lecz potrafię
też i zaleść za skórę , tylko po to , aby nawiązać znajomość :D .

Opublikowano
Moje:
Nick:19Ninja20
Jesteś ogarnięty?:No tak :D
Wiesz co to grief?:Wiem Wiem

 

Dlaczego ty?: Ponieważ grałem już na tym serwerze i chce grać dalej bo jest zawalisty , a po za tym lubię serwery typu kwadratowa masakra ;D no i lubie greena ;P

 

 

 

 

 

Zgłoszenie Brata:

 

Nick:219z
Jesteś ogarnięty?:Tak
Wiesz co to grief?:Tak

Dlaczego ty?: Lubie serwery tego typu no a szczególnie Greena xD

Opublikowano

Dobra nie bedę się obijał :D zapszam NA START O godzinie 13:33 :)

 

@up Dodani ;)

 

Jeśli zapomniałem kogoś dodać Napiszcie ;)

 

 

W załączniku macie 1 Screen Z mapki :D

post-719742-0-57864600-1365240823_thumb.png

Opublikowano
Nick:Ankros

Wiesz że za grief ban?:Yyyy cheba tak xD

Jesteś ogarnięty?:Tak,cheba xD
Będziesz trolował?:Jak będzie trzeba to ta

Dlaczego ty?:A dlaczego nie ja?


Dlaczego akurat nasz serwer:Bo odpalacie go dziś o 18:00 :)

373_sygnatura.jpg

 

To nie sprawiedliwe człowiek pisze nabija posty w nie związanym temacie i dostaje warna -5 w plecy :/

A ja się tak bardzo staram z 91/100 ostrzeżeń z 2013-07-26 11:15 xD

Opublikowano
Nick: Wiedzmin_PL

Wiesz że za grief ban?: Wiem, Bardzo dobrze wiem że za grief ban. W sumie nie jestem grief'erem.

Jesteś ogarnięty?: Jak Najbardziej. Gdybym nie był to bym nie pisał podania :P

Będziesz trolował?: Raczej nie. Trollem nie jestem. No chyba że ktoś mnie sprowokuje. Ale to szansa 20% - 100%.


Dlaczego ty?: A tak sobie szperam po mpc i szukam czegoś ciekawego.

 

Dlaczego akurat nasz serwer?: -||- (To samo co na górze) :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...