Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zielona Masakra [Whitelist][200MB Ram na osobę!][Epicka Mapka]


Gość Szaki22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ok małe pytanko chcecie Wyspę czy takie coś

601x338xSkylia-Island-Map-6.jpg.pagespee

 

Lub takie coś :D

 

601x338xReichi-Island-Map-4.jpg.pagespee

 

 

Czy zwykły losowy seed? :D

Opublikowano
Nick:MrPatryko

Jesteś ogarnięty?:Tak.
Wiesz co to grief?:Tak okradnianie kogoś


Dlaczego ty?: A dlaczego nie uwielbiam kwadratowo masakrę i szukam ogarniętego grania w minecrafta :)

Opublikowano

 

Nick:MrPatryko

Jesteś ogarnięty?:Tak.
Wiesz co to grief?:Tak okradnianie kogoś

 

Dlaczego ty?: A dlaczego nie uwielbiam kwadratowo masakrę i szukam ogarniętego grania w minecrafta :)

Grief to nie tylko okradanie ;P

Hangamoon_eune_24_3_logo.png

Opublikowano

Tak jak mówiłem start o 16:00 Wszystko śmiga aż miło ;) IP o 16:00

Opublikowano

Drop ze stone = NIE (jeśli bym miał tak zrobić to by to już nie była masakra)

LWC = Póki co będzie lecz Niedługo Jutro powinno już go nie być :)

Opublikowano

Nick: freaky671

Jesteś ogarnięty?: No na pewno

Wiesz co to grief?: Wiem a poco ci to wiedzieć

GRIEF= NISZCZENIE OSZPECANIE BUDYNKÓW I INNE TEGO TYPU

 

 

Dlaczego ty? Lubie klocki, minecraft, potrafię być pomocny, jestem miły, zabawny, kocham gadać na ts lub skype

Opublikowano

Serwer wystartował właśnie go włączam :D zapraszam s3.pixelteam.net:25795

Opublikowano
Nick: Xawier
Jesteś ogarnięty?: Tya.
Wiesz co to grief?: Tak - niszczenie terenów oraz budowli.

Dlaczego ty? Nie griefuje.

Opublikowano

Nick: Amm0



Jesteś ogarnięty? Tak Jestem



Wiesz co to grief? Tak wiem.



Dlaczego ty? Nigdy nie grałem na takim serwerze. Chciałbym spróbować. :)


Opublikowano
Nick: kHRYSTAL

Jesteś ogarnięty?: Zależy pod jakim względem, ale sądzę że tak :)
Wiesz co to grief?: Tak, wiem.

 

Dlaczego ty? Nie wiem, dodasz to może zobaczysz dlaczego ja ? ; )

Opublikowano

Adminie ja mam pytanko czemu jak wchodz na server to mam sie zalogowac choc jestem na nim pierwszy raz??

 

Mój nick : SzescikPL

Opublikowano


Nick: MaRceI

Jesteś ogarnięty?: Tak Jestem.

Wiesz co to grief?: Niszczenie cudzych budowli... Tak naprawde Grief nie istnieje to owca wszystko rozpie*dala


Dlaczego ty? Dlaczego Ja? Bo Ja :D .... Jestem mily chetnie pomoge graczom / adminom gdy czegos nie wiedza ;) Serwer fajnie sie zapowiada

mca.png

Opublikowano

Nick:_RaQu_

Jesteś ogarnięty?:Tak jestem,

Wiesz co to grief?:Dewastacja nie swoich budowli

Dlaczego ty? Chciałem zagrać na tego typu serverze, lecz jak zaczynałem grę to jakieś dzieci niszczyły mi wszystko i tak się kończyła, myślę że tu będzie coś innego.

52718291273710441791.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...