Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5] [WL]Kanciasty Hardcore Sezon 2! [npc] [nowy drop] i wiele więcej!


jinii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:NowyMaly

Wiek:18

Coś o sobie: Ogarnięty, lubię pograć z normalnymi ludźmi


Dlaczego ty:Ponieważ lubie grać w mc:D

Od kiedy grasz w minecraft:Późna alfa, wczesna beta

Opublikowano

Wiek:13


Coś o sobie:Jestem Michał.Pisze pluginy MineCraft


Dlaczego ty:A dlaczego by nie??


Od kiedy grasz w minecraft:Od beta

373_sygnatura.jpg

 

To nie sprawiedliwe człowiek pisze nabija posty w nie związanym temacie i dostaje warna -5 w plecy :/

A ja się tak bardzo staram z 91/100 ostrzeżeń z 2013-07-26 11:15 xD

Opublikowano

Nick: Graihia

Wiek: 14

Coś o sobie: Jestem ogarnięty, lubie budować.

Dlaczego ty: Ponieważ nie grifuje, gram fer. I nie wiem co jeszcze :D

Od kiedy grasz w minecraft: rok

Opublikowano

Nick: LuiL

Wiek: 15

Coś o sobie: Mam na imię Dominik i mam 15 lat :P lubię grać w piłkę nożną i Majnekraftena ^^

Dlaczego ty: Hmmm. staram się być miłym i lubianym przez graczy - staram się pomagać w miare swoich możliwości i co najważniejsze nie Greefuje - dobrze napisałem " greefuje " ?

Od kiedy grasz w minecraft: od 1,7,3

Opublikowano

Jak cos pisze za kolege bo on nie ma konta na mpc.

 

Nick: matejkos_pl

 

Wiek: 25

 

Coś o sobie: Mam na imie Mateusz, jestem programista komputerowym.

 

Dlaczego ty: Bo tak jest i nie nalezy sie z tym klocic.

 

Od kiedy grasz w minecraft: od 1 roku

Opublikowano

Nick:MinecraftKox

Wiek: 13 i pol :D

Coś o sobie: Mam na imię Piotrek i lubie grac w gry typu mw3 hitman itp

Dlaczego ty: Ponieważ jestem ogarnięty zawsze lubie pomagać

Od kiedy grasz w minecraft: 2lata

Opublikowano

 

Nick: 3TroLLLu

Wiek: 14

Coś o sobie: Mam na imię Bartek i mam 14 Lat jestem ogarnięty lubię grać na serwerach z innymi graczami ;)

Dlaczego ty: Jestem ogarnięty i lubię grać w mc typu . Kwadratowa Masakra i przyjazny

Od kiedy grasz w minecraft: 2 Lata

Opublikowano

Nick: TheGamePOLSKA


Wiek: 13


Coś o sobie: Mam na imię Kuba.Lubie grać w piłkę nożna jak i kosza. Uwielbiam gry FPS,MMORPG jak i sanboxy :) Mieszkam w mieście Lublin.Jestem ogarnięty :)


Dlaczego ty: Jestem ogarnięty. Nie zabijam BEZ POWODU. Nie griefuje ale trolla czasem mogę ,,zapodać'' Mam ogarnięta orografie ale czasem jakieś błędy się wkradną :C


Od kiedy grasz w minecraft: Od wersji 1.3 BETA

Opublikowano

 

Nick:Ankros

Wiek:13

Coś o sobie:Jestem Micha.Uczę się pisać pluginy do mInecrafta

Dlaczego ty:Ponieważ powiem na servie ;d

Od kiedy grasz w minecraft:Od beta

373_sygnatura.jpg

 

To nie sprawiedliwe człowiek pisze nabija posty w nie związanym temacie i dostaje warna -5 w plecy :/

A ja się tak bardzo staram z 91/100 ostrzeżeń z 2013-07-26 11:15 xD

Opublikowano

Nick: Evocatus1337


Wiek: 14


Coś o sobie: Miły , ogarnięty


Dlaczego ty: Ponieważ lubię grać w minecrafta.


Od kiedy grasz w minecraft: Beta 1.3

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

Opublikowano

Nick: oODark__KnightOo


Wiek: 14


Coś o sobie: Mam na inię Dominik i jestem ogarnięty lubię troolować , ale z umiarem nie oszukuje i nie zabijam bez powodu.


Dlaczego ty: Ponieważ jestem ogarnięty nie grifuje. Jestem doświadczonym graczem i lubię serwery tego typu.


Od kiedy grasz w minecraft: od 2/3 lat

Opublikowano

Nick:Kubeka

Wiek:21

Coś o sobie:jestem ogarniety mam na imie Mateusz lubie grac na wlasnie takim serverze jak ten


Dlaczego ty:jestem ogarniety nie spamuje mam skype i moge zwami gadac,

Od kiedy grasz w minecraft:od Alpha 1.0.14

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...