Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5] [WL]Kanciasty Hardcore Sezon 2! [npc] [nowy drop] i wiele więcej!


jinii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano



Nick:Willedcub93442

Wiek:13

Coś o sobie:Mam na imie dawid lubie grac w minecrafta.

Dlaczego ty:Poniewaz lubię grac na serwerach typu KM jestem ogarniety i nie niscze cudzej budowli.

Od kiedy grasz w minecraft:beta 1.2

                                                                                    20141229160810uid1.gif

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:BLacky12


Wiek:15


Coś o sobie:Jestem miły i mam 15 lat.


Dlaczego ty:Lubie grać na serwerach tego typu , lubie rywalizować.


Od kiedy grasz w minecraft:od 1.5_01 Alphy

Opublikowano

Nick: madaxas


Wiek: 13,5


Coś o sobie: Jestem ogarniety,mam 13 lat (13,5 :P) Lubie grac na takich serwerach :P


Dlaczego ty:Jestem ogarniety,nie zachowauje sie jak jakis debil i nie griefuje.


Od kiedy grasz w minecraft: od 2 lat

88705450978566678444_thumb.jpg


Opublikowano

Nick:NinjaWPizamie


Wiek:15

Coś o sobie:Mam na imię Jakub , interesuję się piłką nożną oraz minecraftem


Dlaczego ty:Nie grifuje , jestem mily , ogarnięty i lubie grać na takich serwerach


Od kiedy grasz w minecraft: od roku

2.png

Opublikowano

Nick:GieroPL


Wiek:14


Coś o sobie:Jestem miłym i uczciwym graczem.


Dlaczego ty:Bo LUBIE GRAC W MC !!! :3


Od kiedy grasz w minecraft:2 lata

Opublikowano

Nick: 19Adam97


Wiek: 16


Coś o sobie: Lubie grać w MineCrafta, oraz umiem się zachować :)


Dlaczego ty: Osoby w tej sieci mnie znają i wiedzą, że mogą na mnie polegać ;D


Od kiedy grasz w minecraft: 1.7.1 jak dobrze pamiętam ;)



PS. Camper sry, że nie na forum :D

Opublikowano

Nick:KronossPL

Wiek:13

Coś o sobie:Mam na imię Radek Masz 13 lat,Posiadam poczucie humoru


Dlaczego ty:Zawsze chciałem zagrać na takim serwerze:D


Od kiedy grasz w minecraft:od kilku lat

Opublikowano

Nick:awakoni123


Wiek: 14 i pół


Coś o sobie: Mam na imię konrad.Posiadam osobiście swój server 20 slotowy typ: frakcje + gildię.Chętnie zagram na twojej kwadratowej masakrze.Przechodzę osobiścię mutację głosu więc mogę gadać i nic nie piszczy :P


Dlaczego ty:Jestem ogarniętą osobą.Nie będe grieefował ponieważ nie przynosi mi to satysfakcji oraz żal mi psuś kogoś pracy.Ładnie buduje i nie jestem jednorazowym graczem ;)


Od kiedy grasz w minecraft:Gram w minecrafta od 3 i pół lat z czego 2 lata spędziłem na multiplayer.

Opublikowano

Prosze o bany dla ILubie,Fire,Eizzo za grief mojego domku oraz zabicie mnie :]

SS:

http://iv.pl/images/61545362445913091073.png

 

http://iv.pl/images/99379530876126143622.png

 

Tak teraz wyglada moj domek http://iv.pl/images/00363462895073223245.png

(Prosze o zwrot mojego diax kilofa ) Revision moze potwierdzic ze mialem.

88705450978566678444_thumb.jpg


Opublikowano

Po 1. Skargi pisze się na forum serwera.

Po 2. Na serwerze nie gra iLubie.

Po 3. Dziwi mnie fakt że masz logblocka (czy co to jest) i że ty sprawdzasz logi, bo na serwerze jest inny plugin do sprawdzania logów i tylko ja mam do niego dostęp.

Opublikowano

Wszyscy maja dostep do sprawdzania logow.TEraz znowu dostalem bana bo zabili mnie ze sniezek :] BEST SERVER 4 EVER Wbij na serwa i mi oddaj moje 2 zycia.. Bo ja na marne nei zbieram diaxow i siedze caly dzien zeby jakis frajer mnie pozniej zabil.. Nie bede wchodzil teraz na forum i pisal od nowa tylko chce moje 2 zycia i diax kilof..

88705450978566678444_thumb.jpg


Opublikowano

Nick: Shadowwer27


Wiek: 16


Coś o sobie: Ogarnięty, wiem co to ortografia i jestem kreatywny=nie buduję domów z dirta :D


Dlaczego ty: Miły i ogarnięty a to najważniejsze, przynajmniej ta 2 cecha. Od dawna szukam podobnego serwera i bardzo chciałbym na nim zagrać :3


Od kiedy grasz w minecraft: Beta 1.5

Opublikowano

Nick:Vixon48

Wiek:14

Coś o sobie: Mam na imie Piotrek i chodze do gimbazy :D Moimi glownymi zainteresowaniami sa pilka nozna, muzyka i gry komputerowe.

Dlaczego ty: Bo tak? xD

Od kiedy grasz w minecraft: od grudnia 2010r.

Opublikowano

Pisze za kumpla bo mu mpc odwala i ma ten temat jako zamknięty xD

 

 

Nick: Koskan
Wiek: 16
Coś o sobie: Jestem miły , ogarnięty, uczciwy itd Interesuje się dziennikarstwem , ludologią i Japonistyką.
Dlaczego ty: Ponieważ poszukuje serwera takiego jak km i muszę odpocząć od innych serwerów mc .
Od kiedy grasz w minecraft: Beta 1.3
Opublikowano

Nick: Hotarti


Wiek: 16 latek


Coś o sobie: Znudziły mnie już servery typu FB czy Factions i chce spróbować czegoś nowego.


Dlaczego ty: Bo nie mam co robić z wolnym czasem ^^


Od kiedy grasz w minecraft: Od alphy

cute_anime_girl_by_kisakupl-d56xzn2.png

Hotarti <3 <3 <3 I <3 Anime

Żyjemy w chorym świecie gdzie bycie sobą jest chwalone w sieci, zaś w rzeczywistości prowadzi do samotności. :C

Opublikowano

Nick:MrFiery


Wiek:15


Coś o sobie:jestem fajny smiały miły gram dlugo znam się na MiNeCrAfCiE DuZo


Dlaczego ty:no bo tak zart bo lubie tego TyPu servy jestem dobry w tym rodzaju serverach


Od kiedy grasz w minecraft:YyYyYyY MinEcRaFt AlPhA










_____________________________________________________________________________________________________________________________________




MASUJ MI JAJA BO NIEMAM CZASU


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...