Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Łucznik, co zmienić a co zostawić?


LeoWoj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, na serwerze Avalon mam łucznika 56 lvl, chciałbym konkretną opinię np. "Zmień ten łuk, lepszy będzie łuk A", a nie coś w stylu: "Zmień to!!! NAJGORSZE!!!!!"

 

Lvl: 56

Profesja: 36 (wiem wiem, mała.)

SP:

- Rang + 9 81 joba.

- Sin +0 1 joba ._. Nie lubię grać sinem

Broń:

- Łuk: Duży Łuk u6 +5

- Sztylet: Szlachetny sztylet (33 lvl) Nie potrzeba mi sztyletu, nie gram sinem.

Zbroja: Tunika wiatru u6 +3

Akcesoria:

- Czapka: Kapelusz w kształcie czubka.

- Wróżka: Wody 28%, nie mam zamiaru na razie tracić kasy na wr. :) mroku 0%

- Oczy: Monokl

- Bransoletka: Antyczna Kryształowa Bransoletka, full cella 4

- Naszyjnik: Antyczny Diamentowy Naszyjnik, full cella 5

- Pierścień: Antyczny Diamentowy Pierścień, full cella 5

- Kostium: Mikołaja, na stałe

Resy:

- Buty:

* Światło- 48% Błyszczące

* Mrok- 30% Stalowe

* Ogień- 30% Ogniste

* Woda- 42% Błyszczące Ochronne

- Rękawiczki:

* Światło- 42% Błyszczące Szybkie

* Mrok- 42% Błyszcząca Odporna

* Ogień- 36% Ogniste (Do zmiany, 36% na ogień i 5% na wode)

* Woda- 42% Błyszczące Bitewne

Łączne resy (Ze zdjętym SP):

Światło- 90%

Mrok- 74%

Ogień- 66% :/

Woda- 88%

Zwierzęta i partnerzy:

Bob

Kliff

Krzakogon Centaurion

Partnerów nie biorę ze sobą, jestem łucznikiem i mi tylko przeszkadzają :P

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

Dobrze więc tak.

Radziłbym Ci iść z Czerwonym łukiem aż do Łuk oblężnicy.

Zbroja Spojrzenia Strażnika 55 lv z xysa.

Czapka do kitu polecam Kapelusz z piórkiem.

Na oczy monokl dla łucznika to nic.. zmień sobie na Maske X.

Reski masz dobre jak narazie.

Radze Ci teraz nabijać profe na LoD (Nie wiem czy jest On ponieważ dostałem blokade) może ktoś Ci pomoże nabić profe a jeśli nie to na groszkach.

To jest moje zdanie.

Opublikowano

Dzięki.. miałem red łuk u5 +4 i sprzedałem >.< Myślałem że ten lepszy, dziękuję, temat można zamknąć.

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

Profesja wyżej, z czym idzie SP numer 3. Jeżeli nie chcesz wydawać kasy na to SP/robić, to zbieraj na WK.

Zbroje zmieniłbym na Spojrzenie Strażnika.

Czapkę koniecznie zmień, niestety nie pamiętam jaka była najlepsza.

U wróżki wbijaj procenty! Ona daje bardzo dużo!

Reski są dobre ;)

 

To tyle :P

 

@up

 

Szybszy ;_;

QtiV6xY.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...