Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jakie sa wasze ulubine gry na PSP


DravensNight

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

God of War: Ghost of Sparta, Metal Gear Solid: Peace Walker, Killzone: Liberation, Resistance: Retribution, Crisis Core: Final Fantasy VII, Lumines 2, Patapon 3

819531478353821175209.gif

Opublikowano

Najwiecej spedzilem nad GTA LIBERTY CITY - 97h

Najwiecej przeszedłem NFS CARBON OWN THE CITY

Najlepsza, ale krótka - NARUTO SHIPPUUDEN LEGEND OF AKATSUKI RISING - 22h niecałe

image.png 

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Oczywiście większość klasyków z ps1 xD (konsola przerobiona)

God of War, Tekken 5, GTA : vice city stories, Final Fantasy (1-9 części ;]), Silent Hill Origin, Monster Hunter Freedom United ;]

1376848905-U377559.jpg


  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

NFS Carbon Own The City - może wciągnąć na długo

Star Wars The Forec Unleashed - fajna choć strasznie łatwa

Tekken Dark Resurection - też ciekawa

Opublikowano

Tekken 5, Kingdom Hearts - mało znana ale SUPER gierka, GTA Vice City Stories i GTA Liberty City Stories, Patapon 1, 2, 3, LocoRoco 1 i 2, NFS chyba wszystkie i oczywiście seria LEGO z uwzględnieniem dwóch Harrych Potterów :)

1367307407-U365744.jpg

Opublikowano

mi się podobało kilka gier nie wymienonych

 

Gta VCS

Tony Hawk Project 8

Midnight Club LA Remix

@Fifa Street

img-Czeres.png


Spodobała ci się moja praca bądź pomogłem ci w czymś bądź człowiekiem i zostaw tego like to nic nie kosztuje a mnie motywuje


Azmal.pl i Theris.pl i iMetin.pl


POLECAM i ZAPRASZAM


Opublikowano

Silent Hill

Metal gear Solid peace walker

GTA

Manhunt

Final Fantasy Crisis Core

fan club of movia !!
 

Opublikowano

Moim zdaniem:
-Seria GOD OF WAR
-Fifa 13
-Virtua Tennis
-GTA - każde lecz polecam Vice city stories.
-Locoroco
-Gran Turismo
-NFS most wanted
-Mortal Kombat

Jest tego wiele więcej...

  • 1 miesiąc temu...
Budowniczy
Opublikowano

Fifa, 12, 13.

GTA Liberty City

Tekken 6

Final Fantasy

Tony Hawk

NFS

Lord of Arcana

God Of War (SERIA)

 

I to wszystko.

 

Pozdrawiam,

efx.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Moim skromnym zdaniem:

-Seria God of War (okowy olipmu oraz duch sparty)

-LocoRoco ( 1 i 2)

-KillZone:Liberation

-Seria Patapon (1,2 i 3)

-Fifa 13

-Gta:Vice City and Liberty City

-Tekken

-Final Fantasy

Jest jeszcze parę tytułów które mogę ci polecić ale pozostań przy tych wymienionych bo są warte uwagi.

Gość kamil40013
Opublikowano

Tekken5

Tekken6 (ale zdecydowanie mniej czasu niż przy 5)

Burrnout Dominator

FIFA 13

Crash Bandicoot z PSX'a

Opublikowano

Tekken 6

Burnout

PES

Harvest Moon śmiechowa gra xD

 

bym zapomniał o Lamecraft (minecraft na PSP dla niewiedzących :P)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...